رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

کمک فوری در رابطه با دیتا بیس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان با این دیتا بیس من به یه مشکل خوردم که دیگه کلافه شدم لطفا منو راهنمایی کنید 
من دیتابیس رو با این کد ایجاد میکنم

SQLiteDatabase mydb = openOrCreateDatabase(DATABASE_NAME, Context.MODE_PRIVATE,null);

mydb.execSQL("CREATE TABLE IF  NOT EXISTS "+ TABLE_NAME +" (ID INTEGER PRIMARY KEY,COD NUMBER ,NAME CHARACTER,COMPANY TEXT, MIANGIN NUMBER,MEGHDAR NUMBER,DATE NUMBER,EXP NUMBER,MOJODI NUMBER,FOROSH NUMBER,MARJO NUMBER,KASRI NUMBER);");

mydb.close();}

catch(Exception e){

Toast.makeText(getApplicationContext(), "Error in creating table", Toast.LENGTH_LONG).show();

}

بدون استفاده از کلاس جدا.تا اینجا کار مشکل نیست دیتابیس ایجاد میشه و با دستور insert میتونی با هاش کار کنی

SQLiteDatabase mydb=openOrCreateDatabase(DATABASE_NAME,SQLiteData  base.OPEN_READWRITE, null);

mydb.execSQL("INSERT INTO " + TABLE_NAME + " (COD, NAME, COMPANY, MEGHDAR, DATE, EXP, MOJODI) VALUES ("+cod+",'"+name+"','"+company+"',"+meghdar+","+da  te+","+exp+","+mojodi+")");

mydb.close();

}

catch(Exception e){

Toast.makeText(getApplicationContext(), "Error insert unice date.", Toast.LENGTH_LONG).show();

}

اما زمانی که دیتا بیس رو آماده میکنی ودر پوشه assets قرار میدم و با کد زیر در گوشی کپی میکنم

try{

InputStream mInput = getApplicationContext().getAssets().open(DB_NAME_A  SSET);

String outFileName = DB_PATH + DB_NAME_ASSET;

OutputStream mOutput = new FileOutputStream(outFileName);

byte[] buffer = new byte[1024];

int size;

while ((size = mInput.read(buffer)) > 0){

mOutput.write(buffer, 0, size);

}

mOutput.flush();

mOutput.close();

mInput.close();}catch(Exception e)

{Toast.makeText(getApplicationContext(), "gggggfgggggggggggggggggg", Toast.LENGTH_LONG).show();

} 

دیگه نمی تونم داخل دیتابیس چیزی insert کنم اما میتونم داده هاشو بخونم و باهاش کار کنم اما نمیشه داده جدید داخلش بریزم
به نظر شما مشکل کجاست
مرسی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...