27 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من تازه یادگیری آندروید استودیو رو شروع کردم و ميخوام کمکم کنید ک مشکلاتی ک تو این برنامه دارم برطرف بشه. یکی از مشکلاتم اينه که وقتی ميخوام avd ایجاد کنم ب مرحله آخر که ميرسم این ارور رو ميده. ممنون میشم اگه کامل توضیح بديد ک باید چکار کنم

برنامه نویسی اندروید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، ali1866 گفته است :

سلام

من تازه یادگیری آندروید استودیو رو شروع کردم و ميخوام کمکم کنید ک مشکلاتی ک تو این برنامه دارم برطرف بشه. یکی از مشکلاتم اينه که وقتی ميخوام avd ایجاد کنم ب مرحله آخر که ميرسم این ارور رو ميده. ممنون میشم اگه کامل توضیح بديد ک باید چکار کنم

tmp_2423-DSC_08721886142837.JPG

اگر شما تصویر رو ببیند متوجه میشوید که نوشته  install Emulator   ، پس باید شما System image  رو دانلود کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Farzad Sarseifi
      معرفی امولاتور manymo اندروید:
      یکی از امولاتورهای جدید به اسم Manymo که توسعه دهندگان اندروید میتوانند به عنوان جایگزین AVD و Genymotion میتوانند استفاده کنند Manymo میباشد

از جمله مزایای امولاتور Manymo :
      رایگان بودن استفاده از Manymo قابلیت Embed شدن به اندروید استودیو و اکلیپس برای توسعه اپلیکیشن استفاده کردن بیش از 100 هزار توسعه دهنده اندروید از Manymo پشتیبانی از سایز های مخلتف دستگاه های اندرویدی و...  
      برای دانلود و نصب Manyo میتوانید به وب سایت  https://www.manymo.com/  مراجعه نمایید

• توسط اندروید91
      با سلام 
      دوستان این مشکلش چی هست؟؟؟
      چی کار باید بکنم؟
    • توسط pory@
      با سلام
      من برای تست برنامه هام از شبیه ساز جنی موشن استفاده میکنم
      اما متاسفانه برای اجرای بعضی از API ها با مشکل مواجه هستم و برنامه اروری که در تصویر مشاهده میکنید رو میده
      لطفا راهنمایی کنید با تشکر

• توسط محسن20
      سلام و عرض ادب 
      ببخشید یک مسئله ای برای من پیش اومده من نرم افزار genyemotion رو نصب کردم بعد در قسمت  your virtual devices سه تا از نمونه ها که ادد کردم می خوام هر کدوم رو اجرا کنم با این پیغام روبرو میشم :
      unable to start the virtual device 
      to start virtual devices, make sure that your video card supports opengl 2.0 and update the drivers. 
      Details: Failed to create framebuffer image (error:15) if possible, update your video card drivers. 
      دیشب بنده نرم افزار opengl  رو نصب کردم  اما بازم با این پیغام روبرو میشم اگر برای دوستان امکان داره لطف بفرمایید راهنمایی کنید. 
      خیلی ممنون
  • فایل