ikhatami

ارسال داده از طریق اس ام اس

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخواهم داده را از طریق اس ام اس بفرستم با تابع senddatamessage

ولی در سمت دریافت کننده حروف شبیه چینی دریافت میشود مشکل کجا است ؟

PendingIntent sentPI = PendingIntent.getBroadcast(getApplicationContext(), 0, new Intent("SMS_SENT"), 0);
          PendingIntent deliveredPI = PendingIntent.getBroadcast(getApplicationContext(), 0, new Intent("SMS_DELIVERED"), 0);
          SmsManager smsManager = SmsManager.getDefault();
     = "sallam"   String messageText
          smsManager.sendDataMessage("xxxxxxxxxxxxxxxxx", null, (short) 5000, messageText.getBytes() , sentPI, deliveredPI);

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 ساعت قبل، ikhatami گفته است :

سلام

من میخواهم داده را از طریق اس ام اس بفرستم با تابع senddatamessage

ولی در سمت دریافت کننده حروف شبیه چینی دریافت میشود مشکل کجا است ؟

PendingIntent sentPI = PendingIntent.getBroadcast(getApplicationContext(), 0, new Intent("SMS_SENT"), 0);
          PendingIntent deliveredPI = PendingIntent.getBroadcast(getApplicationContext(), 0, new Intent("SMS_DELIVERED"), 0);
          SmsManager smsManager = SmsManager.getDefault();
     = "sallam"   String messageText
          smsManager.sendDataMessage("xxxxxxxxxxxxxxxxx", null, (short) 5000, messageText.getBytes() , sentPI, deliveredPI);

روی همه دستگاه ها این خطا داده میشود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

آره مستقل از دستگاه، در پنل اس ام اس که خریداری کرده ام هم به این صورت می آید

احتمال دارد مربوط به پنل اس ام اس باشد ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Farzad Sarseifi
      لیست ویو  Listview :
       در حالت استاندارد به صورت یک  لیست متنی میباشد. که اطلاعات را بصورت آرایه ای میسازد.لیست ویو بطور وفور در بیشتر برنامه های اندرویدی یافت میشود مثلا  لیست شماره تلفن ها، تماسها و غیره، قرار میگیرد.
      برای شروع به مثال ساده زیر توجه کنید:
      در این مثال قصد داریم یک لیست ساده بسازیم که لیست ماه های میلادی را نمایش دهد
      مرحله 1 ) ابتدا باید در فایل main.xml خود ویجت لیست ویو را قرار دهیم.
      <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <ListView android:orientation="vertical"    android:layout_width="fill_parent"  android:layout_height="fill_parent"      android:layout_height="fill_parent"     android:id="@+id/mainListView"/>                مرحله 2 )برای نمایش لیست باید به اکتیویتی اصلی که قرار است لیست مربوطه فراخونی شود مراجعه کنیم  و لیست را بسازیم.
      public class ListActivity extends Activity { String[] monthsArray = { "JAN", "FEB", "MAR", "APR", "MAY", "JUNE", "JULY", "AUG", "SEPT", "OCT", "NOV", "DEC" };    private ListView monthsListView;   private ArrayAdapter arrayAdapter;     @Override    public void onCreate(Bundle savedInstanceState) {   super.onCreate(savedInstanceState);     setContentView(R.layout.activity_list);    monthsListView = (ListView) findViewById(R.id.mainListView);     arrayAdapter = new ArrayAdapter(this, android.R.layout.simple_list_item_1, monthsArray); monthsListView.setAdapter(arrayAdapter);    } }   شرح کدها :
      1-ابتدا باید ارایه خود را تعریف کنیم
        String[] monthsArray = { "JAN", "FEB", "MAR", "APR", "MAY", "JUNE", "JULY", "AUG", "SEPT", "OCT", "NOV", "DEC" };   2-لیست ویو را تعریف کنیم :
       private ListView monthsListView;   3-یک متغیر سراسری از نوع Arraylist ایجاد میکنیم:
       private ArrayAdapter arrayAdapter;   4- در مرحله آخر لیست را میسازیم :

arrayAdapter = new ArrayAdapter(this, android.R.layout.simple_list_item_1, monthsArray);                 monthsListView.setAdapter(arrayAdapter);  

• توسط hetbo

1_ دیتابیس های آماده ای که در زمان ساخت به برنامه اضافه میشوند ، پس از کامپایل کردن ،از داخل فایل apk قابل دسترسی هستند؟دیتابیس هایی که در داخل برنامه ساخته میشوند چطور؟برای جلوگیری از دسترسی افراد دیگر به آنها چه راهکارهایی وجود دارد؟
      2_ sqlcipher میتواند امنیت کافی برای دیتابیس داخلی برنامه را تامین کند؟لایبرری دیگری برای این کار وجود دارد؟

• توسط مهندس
      سلام.
      من با استفاده از کلاس gpsTracker میخام موقعیت جاری کاربر رو دریافت کنم.اما در خروجی lat و long رو برای من صفر برمیگردونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      این کدی هست ک در اکتیویتی نوشتم.
      کد هایی که در اکتیویتی نوشتم ب همراه کلاس gpsTracker رو ضمیمه کردم.
      خواهش می کنم کمک کنید

activity.txt
      GPSTracker.java
    • توسط aliasghar_salehinasab

گروه توسعه دهندگان کافه بازار و عدد

جایی برای حل مشکلات و تبادل تجربیات توسعه دهندگان با یکدیگر

از طریق لینک زیر می توانید به جمع ما در تلگرام بپیوندید

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEF19MVcuevJ0pVsDw

در صورتی که لینک بالا برای شما کار نمی کند به آیدی زیر در تلگرام پیام دهید تا شما را به گروه اضافه کند

telegram.me/yadegari_admin
    • توسط Farzad Sarseifi

دریافت کتابخانه material-dialogs

لینک گیت هاب :
      https://github.com/afollestad/material-dialogs

دانلود سورس از انجمن اندروید ایران
      material-dialogs-master.zip
  • فایل