Fly Togoal

ذخیره سازی بعد از اتصال به نت

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام وقت بخیر
ی برنامه  رو در نظر بگیرید مثلا 100نفر داخل دیتابیس انلاین ثبت نام کردن
میخام هر دفعه که دکمه رو میزنم اسم یک نفر بگیر و داخل ی چیزی که نمیدونم و از شما کمک میخام ذخیره کنه و اگه نت نبود بازم نمایش بده
و بعد وقتی دوباره دکمه زده شد اسم بعدی رو هم نمایش بده بدون اینکه قبلی از بین بره و........
از دیتابیس  sqllite نمیخام استفاده کنم راهی هست؟
ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 دقیقه قبل، Fly Togoal گفته است :

سلام وقت بخیر
ی برنامه  رو در نظر بگیرید مثلا 100نفر داخل دیتابیس انلاین ثبت نام کردن
میخام هر دفعه که دکمه رو میزنم اسم یک نفر بگیر و داخل ی چیزی که نمیدونم و از شما کمک میخام ذخیره کنه و اگه نت نبود بازم نمایش بده
و بعد وقتی دوباره دکمه زده شد اسم بعدی رو هم نمایش بده بدون اینکه قبلی از بین بره و........
از دیتابیس  sqllite نمیخام استفاده کنم راهی هست؟
ممنونم

برنامه شما بطور کامل وب سرویسی هستش و ارتباطی با دیتابیس sqlite نداره

ایا وب سرویس را برای سمت سرور ایجاد کرده اید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بله
از یک وب سرویس استفاده میکنم
در حال حاضر برنامه به این صورت هست که کاربر از کلاینش ی سری داده مثل نام و ای دی و.. به دیتابیس میفرسته .
و در برنامه ی سری امتیاز کسب میکنه که اونا در شیرپرفرنس ذخیره میشه بعد به دیتابیس انتقال داده میشه.
در ی اکتیوتی ی دکمه داریم میخواهم هر دفعه که زده میشه اسم و امتیاز کاربری گرفته بشه(که البته کد اینا رو نوشتم و مشکلم ذخیره کردن هست) و مثلا در ی لیست ویو یا تکست ویو نمایش بده
و دفعه بعد نفر بعد گرفته بشه نفر قبل هم باشه به همین ترتیب تا نفر 5 .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Fly Togoal گفته است :

بله
از یک وب سرویس استفاده میکنم
در حال حاضر برنامه به این صورت هست که کاربر از کلاینش ی سری داده مثل نام و ای دی و.. به دیتابیس میفرسته .
و در برنامه ی سری امتیاز کسب میکنه که اونا در شیرپرفرنس ذخیره میشه بعد به دیتابیس انتقال داده میشه.
در ی اکتیوتی ی دکمه داریم میخواهم هر دفعه که زده میشه اسم و امتیاز کاربری گرفته بشه(که البته کد اینا رو نوشتم و مشکلم ذخیره کردن هست) و مثلا در ی لیست ویو یا تکست ویو نمایش بده
و دفعه بعد نفر بعد گرفته بشه نفر قبل هم باشه به همین ترتیب تا نفر 5 .

من منظور شما رو اینجوری برداشت کردم:

یک دیتابیس سمت اندروید sqlite دارید که اطلاعات رو بصورت لوکال نگهداری میکند و سپس به سمت سرور ارسال میکند

------------------------

شما باید همیشه وضعیت شبکه خود را بررسی کنید بهتره با یک BroadCastReciver اینکار را انجام دهید تا در صورتی شبکه برقرار بود اطلاعات بطور اتوماتیک به سرور انتقال داده شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اصلا دیتابیس به سمت کلاینت ندارم
دیتابیس ام انلاین هستش
تو کلاینت از شیرپرفرنس استفاده میکنم که فقط امتیاز نگهداری میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، Fly Togoal گفته است :

اصلا دیتابیس به سمت کلاینت ندارم
دیتابیس ام انلاین هستش
تو کلاینت از شیرپرفرنس استفاده میکنم که فقط امتیاز نگهداری میکنه

شما فقط لازمه که اطلاعات SharedPrefrences رو با استفاده از کتابخانونه های Volley,Retroft,Okhttp به سرور بفرستید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من مشکل سمت کلاینت نه سرور ،سرور اوکی ..دیتا میفرستم و میگیرم.
اطلاعات رو به غیز از sqlite و شیرپرفرنس تو چی میتونم ذخیره کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط esmael123
      سلام و درود خدمت دوستان مدت یه هفته هست که دنبال رو این موضوع هستم اما به نتیجه نرسیدم نرم افزاری رو با اندروید استدیو ساختم حالا می خوام بخش پرداخت درون برنامه ای رو درش قرار بدم می خوام این جوری باشه که کاربر بتونه به صورت محدود با برنامم کار کنه اما برای استفاده کامل باید به نسخه کامل ارتقاء بده لطفا کسی بلده سورسی در این زمینه دارید ویدیو و ... هرچی لطفا بهم کمک کنید خیلی وقته دنبالش رو گرفتم هنوز به نتیجه ای نرسیدم ممنون میشم کمک کنید
    • توسط مهندس
      سلام دوستان.
      صفحاتی ک طراحی کردم زمانیکه گوشی بصورت عمودی باشه، تمام صفحه نمایش داده میشه؛ اما وقتی گوشی rotate میشه و بصورت افقی قرار میگیره نصف صفحه نمایش داده نمیشه.
      برای رفع مشکل  لطفا دوستان راهنمایی کنید.
    • توسط Farzad Sarseifi

در این شب عزیز قصد انتشار هدیه ای ارزشمند را برای کاربران محترم پی سی دروید را داریم

این هدیه که به عنوان اولین هدیه این شب عزیز میباشد با عنوان پخش کننده صدا با طول موج در اندروید visualizer را منتشر می نمایم
      visualizer در API اندروید 2.3 اضافه شده است و برای نمایش طول موج صدا،حالت صدا و بصورت های سطری, دایره ای و ... قابل نمایش میباشد.
      http://developer.android.com/reference/android/media/audiofx/Visualizer.html   در این مثال که قرار داده شده است ،یک موزیکه به عنوان تست قرار گرفته است که میتوانید بسته به کار خود آن را عوض نمایید.
      پسورد : 
      www.p30droid.com   Radio.zip
      Radio.zip
    • توسط enalirezam
      سلام به نظرتون چه عواملی باعث افزایش سرعت و روان شدن برنامه ی اندرویدی که نوشتیم میشه؟
      فرض کنید  یه برنامه با 10 تا اکتیویتی و حدود 10 تا لایه گرافیکی مینویسیم عواملی که باعث میشه برنامه حتی روی گوشی های مدل پایین هم راحت اجرا بشه و گوشی هنگ نکنه چیه؟
      آیا هنگامی که داریم تو قسمت جاوا کد مینویسیم تمام کدها رو زیر هم بنویسیم بهتره یا نه هر کاری رو داخل تابع و کلاسهای جداگانه انجام بدیم بهتره؟
      همین طور برای قسمت گرافیکی برنامه اگر داخل یک لایه تمام عناصر رو بسازیم بهتره یا نه تا اونجایی که امکان داره عناصری رو که میخواهیم داخل لایه های جداگانه بسازیم و داخل لایه اصلی include کنیم؟
      یه سوال دیگه برنامه ی اینستاگرام رو در نظر بگیرید وقتی روی دکمه های پایین کلیک میکنیم آیا کلا وارد یک اکتیویتی و لایه ی منحصر به فرد خودش میشه و با دستور setContentView لایه رو به فایل جاوا اتصال میده یا از یک روش دیگه مثلا Frame ها استفاده میکنه؟
      ممنون میشم کمکم کنید
  • فایل