8 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان.من یه برنامه که قبلا با اندروید استودیو ساخته شده رو الان سورسشو میخام دوباره توی اندروید استودیو باز کنم و با خطای زیر مواجه شدم.لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.مرسی.

Information:Gradle tasks [:PersianCalendar:generateDebugSources, :PersianCalendar:generateDebugAndroidTestSources, :PersianCalendar:mockableAndroidJar, :PersianCalendar:prepareDebugUnitTestDependencies]
Error:Failed to crunch file C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\appcompat-v7\25.0.1\res\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png into C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\res\merged\debug\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png
Error:Execution failed for task ':PersianCalendar:mergeDebugResources'.
> Error: Failed to crunch file C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\appcompat-v7\25.0.1\res\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png into C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\res\merged\debug\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png
Information:BUILD FAILED
Information:Total time: 32.266 secs
Information:2 errors
Information:0 warnings
Information:See complete output in console

mm.png

ویرایش شده در توسط msharifi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیل خطا رو خودم پیدا کردم و به خاطر مسیر طولانی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، msharifi گفته است :

دلیل خطا رو خودم پیدا کردم و به خاطر مسیر طولانی بود.

اره اندروید استودیو خودش این مشکل رو داره وقتی یه مسیر طولانی داشته باشه پروژه ارور میده که کاملا غیر منطقی میباشد و امیدوارم در ورژن های بعدی مشکل برطرف شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

اره اندروید استودیو خودش این مشکل رو داره وقتی یه مسیر طولانی داشته باشه پروژه ارور میده که کاملا غیر منطقی میباشد و امیدوارم در ورژن های بعدی مشکل برطرف شود

اون درست شد الان دوباره یه ارور جدید میده که در زیر نوشتمش .لطف کنید راهنماییم کنید مرسی

Error:Execution failed for task ':PersanCalendar:processDebugManifest'.
> Manifest merger failed : uses-sdk:minSdkVersion 7 cannot be smaller than version 9 declared in library [com.android.support:design:25.0.1] C:\Users\Tazhan\Desktop\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\design\25.0.1\AndroidManifest.xml
    iSuggestion: use tools:overrideLibrary="android.support.design" to force usage

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، msharifi گفته است :

اون درست شد الان دوباره یه ارور جدید میده که در زیر نوشتمش .لطف کنید راهنماییم کنید مرسی

Error:Execution failed for task ':PersanCalendar:processDebugManifest'.
> Manifest merger failed : uses-sdk:minSdkVersion 7 cannot be smaller than version 9 declared in library [com.android.support:design:25.0.1] C:\Users\Tazhan\Desktop\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\design\25.0.1\AndroidManifest.xml
    iSuggestion: use tools:overrideLibrary="android.support.design" to force usage

این ارور می که  minSDk شما روی 7 هستش و باید به 9 تغییر داده شود، دلیل هم اینه که دارید روی API 25 کار میکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اوکی ممنون. خب الان باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، msharifi گفته است :

اوکی ممنون. خب الان باید چیکار کنم؟

فایل build.gradle رو باز کنید و minSDK رو روی 9 قرار دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

فایل رو باز کردم ولی متاسفانه اصلا minSDK توش ننوشته. من همون فایل build.gradle ای رو باز کردم که توی مسیر app قرار داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری