8 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان.من یه برنامه که قبلا با اندروید استودیو ساخته شده رو الان سورسشو میخام دوباره توی اندروید استودیو باز کنم و با خطای زیر مواجه شدم.لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.مرسی.

Information:Gradle tasks [:PersianCalendar:generateDebugSources, :PersianCalendar:generateDebugAndroidTestSources, :PersianCalendar:mockableAndroidJar, :PersianCalendar:prepareDebugUnitTestDependencies]
Error:Failed to crunch file C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\appcompat-v7\25.0.1\res\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png into C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\res\merged\debug\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png
Error:Execution failed for task ':PersianCalendar:mergeDebugResources'.
> Error: Failed to crunch file C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\appcompat-v7\25.0.1\res\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png into C:\Users\Tazhan\Desktop\android\PersianCalendar(www.hamyarprojects.com)\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\res\merged\debug\drawable-hdpi-v4\abc_textfield_search_default_mtrl_alpha.9.png
Information:BUILD FAILED
Information:Total time: 32.266 secs
Information:2 errors
Information:0 warnings
Information:See complete output in console

mm.png

ویرایش شده در توسط msharifi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلیل خطا رو خودم پیدا کردم و به خاطر مسیر طولانی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، msharifi گفته است :

دلیل خطا رو خودم پیدا کردم و به خاطر مسیر طولانی بود.

اره اندروید استودیو خودش این مشکل رو داره وقتی یه مسیر طولانی داشته باشه پروژه ارور میده که کاملا غیر منطقی میباشد و امیدوارم در ورژن های بعدی مشکل برطرف شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

اره اندروید استودیو خودش این مشکل رو داره وقتی یه مسیر طولانی داشته باشه پروژه ارور میده که کاملا غیر منطقی میباشد و امیدوارم در ورژن های بعدی مشکل برطرف شود

اون درست شد الان دوباره یه ارور جدید میده که در زیر نوشتمش .لطف کنید راهنماییم کنید مرسی

Error:Execution failed for task ':PersanCalendar:processDebugManifest'.
> Manifest merger failed : uses-sdk:minSdkVersion 7 cannot be smaller than version 9 declared in library [com.android.support:design:25.0.1] C:\Users\Tazhan\Desktop\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\design\25.0.1\AndroidManifest.xml
    iSuggestion: use tools:overrideLibrary="android.support.design" to force usage

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، msharifi گفته است :

اون درست شد الان دوباره یه ارور جدید میده که در زیر نوشتمش .لطف کنید راهنماییم کنید مرسی

Error:Execution failed for task ':PersanCalendar:processDebugManifest'.
> Manifest merger failed : uses-sdk:minSdkVersion 7 cannot be smaller than version 9 declared in library [com.android.support:design:25.0.1] C:\Users\Tazhan\Desktop\PersianCalendar\PersianCalendar\build\intermediates\exploded-aar\com.android.support\design\25.0.1\AndroidManifest.xml
    iSuggestion: use tools:overrideLibrary="android.support.design" to force usage

این ارور می که  minSDk شما روی 7 هستش و باید به 9 تغییر داده شود، دلیل هم اینه که دارید روی API 25 کار میکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اوکی ممنون. خب الان باید چیکار کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، msharifi گفته است :

اوکی ممنون. خب الان باید چیکار کنم؟

فایل build.gradle رو باز کنید و minSDK رو روی 9 قرار دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

فایل رو باز کردم ولی متاسفانه اصلا minSDK توش ننوشته. من همون فایل build.gradle ای رو باز کردم که توی مسیر app قرار داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط asd_60
      با سلام ،اینجانب بر ای یک پروژه نیاز به همکاری با برنامه نویس اندروید آشنا به wifi و انتقال صوت (voice over wifi)را دارم.  این همکاری در غالب پروژه با دستمزد تعیینی از طرف برنامه نویس می باشد.
      احسان نیری e.nairy@gmail.com
    • توسط saeed_sh

سلام دوستان وقت بخیر
      من برنامه نویس مبتدی اندروید هستم
      میخوام یه صفحه مثل همین گیف رو که تهیه کردم رو درست کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم و از چه روش هایی استفاده کنم
      خودم فک میکنم باید با  custom listView اینکارو انجام بدم اما چون میخوام امکاناتی مثل ستاره دار کردن یا share کردن رو بهش اضافه کنم فک میکنم خیلی سنگین میشه
      راه ساده تری واسه ساختنش نیست ؟
      اگه میشه یکم توضیح بدین ومسیر ساختشو بگین تا یکم روش ساختش دستم بیاد (در ضمن اهنگ هایی  ک میخوام پخش شه داخل خود برنامه میخوام قرار بدم )
      ممنون
    • توسط کانون تابان شهر

تاپیک ویرایش شد
      تبلیغ غیر مجاز

• توسط Omid Zakeri
      اپلیکیشن ها به طرق گوناگون با کاربران خود تعامل برقرار می کنند و استفاده از سرویس های موقعیت یاب نیز یکی از روش های رایج برای نمایش اطلاعات شخصی سازی شده به کاربر می باشد، بدین ترتیب اپلیکیشن می تواند با دنیای فیزیکی ارتباط برقرار کرده و به افزایش تعامل کاربر منجر شود. بسیاری از اپلیکیشن ها این قابلیت را مورد استفاده قرار می دهند، اما موضوع این مطلب آموزشی پرداختن به Geofences است که اغلب نادیده گرفته می شود.
      Geofence یک مجموعه فضای مجازی را بر روی یک منطقه جغرافیایی واقعی تعیین می کند. با ترکیب موقعیت قرارگیری کاربر با geofence perimeter امکان فهمیدن اینکه آیا کاربر در داخل یا خارج یک geofence قرار دارد و یا در حال ورود یا خروج از یک منطقه خاص است، ممکن می شود.

یک اپلیکیشن دانشگاه را تصور کنید که می تواند شما را از همکاران و استادانی که در محوطه دانشگاه قرار دارند، اگاه سازد و یا اپلیکشن یک مرکز خرید بزرگ که به مشتریان خود هدیه می دهد، احتمالات دیگری نیز وجود دارند که می توان مورد بررسی قرار داد.
      در این مطلب آموزشی نحوه استفاده از geofence در اندروید را فرا خواهید گرفت،

ابتدا باید مجوزها را در AndroidManifest وارد کنید.
      <uses-permission android:name="android.permission.ACCESS_FINE_LOCATION" /> <uses-permission android:name="android.permission. ACCESS_COARSE_LOCATION" /> <uses-permission android:name="android.permission.INTERNET" />  
      Geofencing نیاز به سرویس API گوگل دارد.
      build.gridle خود را باز کنید و dependency را اضافه کنید.
      compile 'com.google.android.gms:play-services-location:8.4.0'  
      پیاده سازی Geofencing :
      ابتدا باید بررسی کنیم آیا این سرویس دارای سرویس های Google Play نصب شده است یا خیر.
      int resp = GooglePlayServicesUtil.isGooglePlayServicesAvailable(this); if (resp == ConnectionResult.SUCCESS) { mGoogleApiClient = new GoogleApiClient.Builder(this) .addApi(LocationServices.API) .addConnectionCallbacks(connectionAddListener) .addOnConnectionFailedListener(connectionFailedListener) .build(); mGoogleApiClient.connect(); } else { Log.e(TAG, "Your Device doesn't support Google Play Services."); } برای گرفتن آخرین مکان شناخته شده، می توانیم از API GoogleServices خود استفاده کنیم.
      // Create the LocationRequest object mLocationRequest = LocationRequest.create() .setPriority(LocationRequest.PRIORITY_HIGH_ACCURACY) .setInterval(10 * 1000) // 10 seconds, in milliseconds .setFastestInterval(1 * 1000); // 1 second, in milliseconds  

دریافت موقعیت مکانی
      Location location = LocationServices.FusedLocationApi.getLastLocation(mGoogleApiClient); if (location == null) { LocationServices.FusedLocationApi.requestLocationUpdates(mGoogleApiClient, mLocationRequest, this); } else { currentLatitude = location.getLatitude(); currentLongitude = location.getLongitude(); }  

Location Listeners
      @Override public void onLocationChanged(Location location) { currentLatitude = location.getLatitude(); currentLongitude = location.getLongitude(); } Now we will add both Success and Fail Listeners. private GoogleApiClient.ConnectionCallbacks connectionAddListener = new GoogleApiClient.ConnectionCallbacks() { @Override public void onConnected(Bundle bundle) { } @Override public void onConnectionSuspended(int i) { } }; private GoogleApiClient.OnConnectionFailedListener connectionFailedListener = new GoogleApiClient.OnConnectionFailedListener() { @Override public void onConnectionFailed(ConnectionResult connectionResult) { } };  

اضافه کردن Geofencing
      /** * Create a Geofence list by adding all fences you want to track */ public void createGeofences(double latitude, double longitude) { String id = UUID.randomUUID().toString(); Geofence fence = new Geofence.Builder() .setRequestId(id) .setTransitionTypes(Geofence.GEOFENCE_TRANSITION_ENTER | Geofence.GEOFENCE_TRANSITION_EXIT) .setCircularRegion(latitude, longitude, 200) // Try changing your radius .setExpirationDuration(Geofence.NEVER_EXPIRE) .build(); mGeofenceList.add(fence); }  

ایجاد Geofencing Request
      private GeofencingRequest getGeofencingRequest() { GeofencingRequest.Builder builder = new GeofencingRequest.Builder(); builder.setInitialTrigger(GeofencingRequest.INITIAL_TRIGGER_ENTER); builder.addGeofences(mGeofenceList); return builder.build(); }  

افزودن PendingIntent
      private PendingIntent getGeofencePendingIntent() { // Reuse the PendingIntent if we already have it. if (mGeofencePendingIntent != null) { return mGeofencePendingIntent; } Intent intent = new Intent(this, GeofenceTransitionsIntentService.class); // We use FLAG_UPDATE_CURRENT so that we get the same pending intent back when // calling addGeofences() and removeGeofences(). return PendingIntent.getService(this, 0, intent, PendingIntent. FLAG_UPDATE_CURRENT); }  

یجاد کلاس "GeofenceTransitionsIntentService" که اکستند می کند از  IntentService 
      public class GeofenceTransitionsIntentService extends IntentService { private static final String TAG = "GeofenceTransitions"; public GeofenceTransitionsIntentService() { super("GeofenceTransitionsIntentService"); } @Override protected void onHandleIntent(Intent intent) { GeofencingEvent geofencingEvent = GeofencingEvent.fromIntent(intent); if (geofencingEvent.hasError()) { Log.e(TAG, "Goefencing Error " + geofencingEvent.getErrorCode()); return; } // Get the transition type. int geofenceTransition = geofencingEvent.getGeofenceTransition(); if (geofenceTransition == Geofence.GEOFENCE_TRANSITION_ENTER){ showNotification("Entered", "Entered the Location"); } else if(geofenceTransition == Geofence.GEOFENCE_TRANSITION_EXIT) { showNotification("Exited", "Exited the Location"); } else { showNotification("Error", "Error"); } public void showNotification(String text, String bigText) { // 1. Create a NotificationManager NotificationManager notificationManager = (NotificationManager) this.getSystemService(Context.NOTIFICATION_SERVICE); // 2. Create a PendingIntent for AllGeofencesActivity Intent intent = new Intent(this, MainActivity.class); intent.addFlags(Intent.FLAG_ACTIVITY_SINGLE_TOP | Intent.FLAG_ACTIVITY_CLEAR_TOP); PendingIntent pendingNotificationIntent = PendingIntent.getActivity(this, 0, intent, PendingIntent.FLAG_UPDATE_CURRENT); // 3. Create and send a notification Notification notification = new NotificationCompat.Builder(this) .setSmallIcon(R.mipmap.ic_launcher) .setContentTitle(text) .setContentText(text) .setContentIntent(pendingNotificationIntent) .setStyle(new NotificationCompat.BigTextStyle().bigText(bigText)) .setPriority(NotificationCompat.PRIORITY_HIGH) .setAutoCancel(true) .build(); notificationManager.notify(0, notification); } }  

**منبع**

• دوره آموزشی اندروید ایران کانادا آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل