2 ارسال در این موضوع قرار دارد

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط Farzad Sarseifi
      لیست ویو  Listview :
       در حالت استاندارد به صورت یک  لیست متنی میباشد. که اطلاعات را بصورت آرایه ای میسازد.لیست ویو بطور وفور در بیشتر برنامه های اندرویدی یافت میشود مثلا  لیست شماره تلفن ها، تماسها و غیره، قرار میگیرد.
      برای شروع به مثال ساده زیر توجه کنید:
      در این مثال قصد داریم یک لیست ساده بسازیم که لیست ماه های میلادی را نمایش دهد
      مرحله 1 ) ابتدا باید در فایل main.xml خود ویجت لیست ویو را قرار دهیم.
      <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <ListView android:orientation="vertical"    android:layout_width="fill_parent"  android:layout_height="fill_parent"      android:layout_height="fill_parent"     android:id="@+id/mainListView"/>                مرحله 2 )برای نمایش لیست باید به اکتیویتی اصلی که قرار است لیست مربوطه فراخونی شود مراجعه کنیم  و لیست را بسازیم.
      public class ListActivity extends Activity { String[] monthsArray = { "JAN", "FEB", "MAR", "APR", "MAY", "JUNE", "JULY", "AUG", "SEPT", "OCT", "NOV", "DEC" };    private ListView monthsListView;   private ArrayAdapter arrayAdapter;     @Override    public void onCreate(Bundle savedInstanceState) {   super.onCreate(savedInstanceState);     setContentView(R.layout.activity_list);    monthsListView = (ListView) findViewById(R.id.mainListView);     arrayAdapter = new ArrayAdapter(this, android.R.layout.simple_list_item_1, monthsArray); monthsListView.setAdapter(arrayAdapter);    } }   شرح کدها :
      1-ابتدا باید ارایه خود را تعریف کنیم
        String[] monthsArray = { "JAN", "FEB", "MAR", "APR", "MAY", "JUNE", "JULY", "AUG", "SEPT", "OCT", "NOV", "DEC" };   2-لیست ویو را تعریف کنیم :
       private ListView monthsListView;   3-یک متغیر سراسری از نوع Arraylist ایجاد میکنیم:
       private ArrayAdapter arrayAdapter;   4- در مرحله آخر لیست را میسازیم :

arrayAdapter = new ArrayAdapter(this, android.R.layout.simple_list_item_1, monthsArray);                 monthsListView.setAdapter(arrayAdapter);  

• توسط hetbo

1_ دیتابیس های آماده ای که در زمان ساخت به برنامه اضافه میشوند ، پس از کامپایل کردن ،از داخل فایل apk قابل دسترسی هستند؟دیتابیس هایی که در داخل برنامه ساخته میشوند چطور؟برای جلوگیری از دسترسی افراد دیگر به آنها چه راهکارهایی وجود دارد؟
      2_ sqlcipher میتواند امنیت کافی برای دیتابیس داخلی برنامه را تامین کند؟لایبرری دیگری برای این کار وجود دارد؟

• توسط مهندس
      سلام.
      من با استفاده از کلاس gpsTracker میخام موقعیت جاری کاربر رو دریافت کنم.اما در خروجی lat و long رو برای من صفر برمیگردونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      این کدی هست ک در اکتیویتی نوشتم.
      کد هایی که در اکتیویتی نوشتم ب همراه کلاس gpsTracker رو ضمیمه کردم.
      خواهش می کنم کمک کنید

activity.txt
      GPSTracker.java
    • توسط Farzad Sarseifi

دریافت کتابخانه material-dialogs

لینک گیت هاب :
      https://github.com/afollestad/material-dialogs

دانلود سورس از انجمن اندروید ایران
      material-dialogs-master.zip
    • توسط b.hbb
      با سلام
      من یه برنامه ی فروش اندروییدی نوشتم که اولین بار یه فایل sqlite رو از فولدر assets  به محل سیستمی دیتابیس این برنامه کپی میکنه ،  برنامه همیشه درست کار میکرده ولی تا حالا دو تا مشتری یه روز که دستگاه رو روشن کردن دیگه نتونستن لاگین کنن ، وقتی دیتابیس رو برای بررسی ذخیره کردم دیدم خالی شده، حتی هیچ table ای موجود نیست ، کاربر هم مطمئنا کاری مثل clear data نکرده ، نمیدونم چی باعث شده این اتفاق بیفته

• فایل