رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در ساخت پروژه اندروید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده تازه شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید کردم وقتی که یک پروژه ی اندروید جدید میسازم زیر فایلی که اسم پروژه میاد یه فولدر دیگه ساخته میشه به اسم appcompat_v7 که یک error هم روشه و من هر چی کد توی main activity میزنم به خاطر وجود خطا روی همین فولدر اجرا نمیشه در ضمن یک علامت تعجب هم روی فولدر اسم پروژه هست عکشسم گذاشتم با فلش هم مشخصش کردم

لطفا کمکم کنید نمیدونم چی کار کنم

Untitled-12.jpg

ویرایش شده توسط enalirezam
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 10 دقیقه قبل، enalirezam گفته است :

با سلام

بنده تازه شروع به یادگیری برنامه نویسی اندروید کردم وقتی که یک پروژه ی اندروید جدید میسازم زیر فایلی که اسم پروژه میاد یه فولدر دیگه ساخته میشه به اسم appcompat_v7 که یک error هم روشه و من هر چی کد توی main activity میزنم به خاطر وجود خطا روی همین فولدر اجرا نمیشه در ضمن یک علامت تعجب هم روی فولدر اسم پروژه هست عکشسم گذاشتم با فلش هم مشخصش کردم

لطفا کمکم کنید نمیدونم چی کار کنم

Untitled-12.jpg

این خطا برای این میباشد که کتابخانه appcompatV7 ناقص میباشد و وقتی این کتابخونه به پروژه شما اضافه شده است یک علامت تعجب روی پروژه شما قرار گرفته است.

بهترین کار اینه به اندروید استودیو مهاجرت کنید چونکه دیگه اکلیپس پشتیبانی نمیشه

لینک ارسال
در 42 دقیقه قبل، enalirezam گفته است :

یعنی هیچ جوره نمیشه این کتابخانه رو تو eclipse کامل کرد؟

کتابخانه رو از پروژه تون حذف کنید.به این صورت که روی پروژه راست کلیک و سپس Properties

در بخش library باید گزینه appcompat رو حذف کنید تا مشکل اول حذف شود

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...