رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان بنده یه برنامه اندروید درست کردم که تصاویر مخفی میکنه - بعد کافه بازار گفته - لطفاً دسترسی‌‌های زیر را از برنامه حذف کنید یا در صورت نیاز توضیحات لازم را ارائه فرمایید.

ترسیم مجدد مسیر تماس‌های خروجی-android.permission.PROCESS_OUTGOING_CALLS

یافتن حساب‌ها در دستگاه-  
android.permission.GET_ACCOUNTS

بعد من دسترسی  حذف کردم دیدم برنامه کار نمیکنه کلا بالا نمیاد خواهشنا دوستان اگه اطلاعاتی در مورد دسترسی دارن یه توضیحی کامل در مورد دسترسی ها بالا بدن تا بفرستم تا تیم کافه بازار حداقل برنامه بنده تایید کنه
خواهشنا سریع جواب بدید
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 ساعت قبل، majidabhari گفته است :

با سلام خدمت دوستان بنده یه برنامه اندروید درست کردم که تصاویر مخفی میکنه - بعد کافه بازار گفته - لطفاً دسترسی‌‌های زیر را از برنامه حذف کنید یا در صورت نیاز توضیحات لازم را ارائه فرمایید.

ترسیم مجدد مسیر تماس‌های خروجی-android.permission.PROCESS_OUTGOING_CALLS

یافتن حساب‌ها در دستگاه-  

بعد من دسترسی  حذف کردم دیدم برنامه کار نمیکنه کلا بالا نمیاد خواهشنا دوستان اگه اطلاعاتی در مورد دسترسی دارن یه توضیحی کامل در مورد دسترسی ها بالا بدن تا بفرستم تا تیم کافه بازار حداقل برنامه بنده تایید کنه
خواهشنا سریع جواب بدید

سلام وقت بخیر

شما دسترسی رو بزارید و به کافه بازار ایمیل بزنید که من این مجوز رو به این خاطر استفاده کرده ام. در صورتی که موافت نشد بهشون بگید که راه جایگزینی برای اینکار چی رو پیشنهاد میکنید

لینک ارسال
در 13 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

سلام وقت بخیر

شما دسترسی رو بزارید و به کافه بازار ایمیل بزنید که من این مجوز رو به این خاطر استفاده کرده ام. در صورتی که موافت نشد بهشون بگید که راه جایگزینی برای اینکار چی رو پیشنهاد میکنید

اگه من توضیح کاملی در مورد اون دسترسی ندم دوباره همین پیام واسم میفرستم تو صورت تکرار چند ین بار برنامه منو رد میکنن 

تو نمیدونی معنی این دسترسی چیه توضیحی کامل بدی بفرستم حداقل قانع شن دیگه نگن حذف کن

لینک ارسال

کسی نیست جواب این 2 تا دسترسی بده

رسیم مجدد مسیر تماس‌های خروجی-android.permission.PROCESS_OUTGOING_CALLS

یافتن حساب‌ها در دستگاه-  

خیلی زحمت کشیدم واسه اون برنامه ها

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...