رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل کند بودن کتابخانه Volley

پست های پیشنهاد شده

سلام من از کتباخانه  Volley برای ارسال داده به سرور استفاده میکنم ولی خیلی خیلی  کند هستش 

اگه میشه ی کتابخانه سریع تر برای ارسال داده به سرور معرفی کنین خیلی خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 دقیقه قبل، MR _ RGF گفته است :

سلام من از کتباخانه  Volley برای ارسال داده به سرور استفاده میکنم ولی خیلی خیلی  کند هستش 

بهتره با کتابخانه retrofit اینکار رو انجام بدید

لینک ارسال
در 12 دقیقه قبل، MR _ RGF گفته است :

من کار با  retrofit  رو بلد نیستم اگه میشه ی کم در موردش توضیح بدین

از اینجا شروع کنید

https://square.github.io/retrofit/

لینک ارسال
در 54 دقیقه قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

از اینجا شروع کنید

https://square.github.io/retrofit/

من چیزی نفهمیدم ! 

اگه من بخوام ی کلمه رو به سرور ارسال کنم بعد داده برگشتی رو بگیرم باید چی کار کنم !!!!!!!!!!

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...
در در 1395/11/30, 13:31:17، MR _ RGF گفته است :

من چیزی نفهمیدم ! 

اگه من بخوام ی کلمه رو به سرور ارسال کنم بعد داده برگشتی رو بگیرم باید چی کار کنم !!!!!!!!!!

این مطلب رو مطالعه کنید:

http://www.vogella.com/tutorials/Retrofit/article.html

لینک ارسال
در در 1395/11/30, 12:11:04، MR _ RGF گفته است :

volley از نظر سرعت مشکلی نداره 

البته کتابخونه های مشابه زیاد هستند 

ولی باید ببینی اشکال کارت کجاس 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط arsenal23
      سلام، من برای برقراری ارتباط اپلیکیشن اندروید با سرور و ارسال و دریافت اطلاعات با متد POST از RETROFIT استفاده میکنم، حالا میخوام برای سرور گواهی SSL بگیرم، بعد از اینکه آدرس سایت به HTTPS تغییر کرد چه تغییری باید در سمت اپ انجام بدم؟ فقط همین که BaseUrl رو از http به https تغییر بدم کافیه یا باید کار دیگه ای هم انجام بدم؟
    • توسط VahidNZ
      با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

من یه برنامه دارم که با استفاده از کتابخانه Volley یکسری textview و imageview و به نمایش در میارم 
      الان نیاز دارم یک ستون به دیتابیس اضافه کنم ولینک ویدئو قرار بدم و با استفاده از Videoview نمایش بدم 

ولی متاسفانه هرچی آموزش میبینم مخصوص استفاده کردن به صورت مشخص از یک URL و یا استفاده داخلی خود گوشی هست 

اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید که مقادیر JSON که میگیرم و برای ویدئو به چه صورتی باید پیاده سازی کنم 

با تشکر
    • توسط hewillcome
      باعرض سلام خدمت همه ی اساتید محترم.
      بنده قصد ارسال جیسون به سمت سرور را داشتم. برای ارتباط با سرور بنده از کتابخانه ی Volley استفاده میکنم. نحوه ی ارسال String را بلد هستم اما جیسون را نه متاسفانه.
      ممنون میشم از دوستان اگر کسی می تواند بنده را راهنمایی کند. با سپاس فراوان.
    • توسط ikhatami
      سلام
      من در برنامه اندروید یک وب سرویس را توسط ksoap صدا می زنم و مقدار برگشتی از وب سرویس را استفاده می کنم در موارد خاص که مقدار برگشتی از حجم خاصی (اینطور که چک کردم از 310 کاراکتر) بیشتر شود خطا داده و برنامه متوفق میشود چطور مشکل را رفع کنم ؟؟

• توسط ikhatami
      سلام
      من یک برنامه اندروید دارم که یک سری ادیت تکست دارم که نام و نام خانوادگی و ... به صورت فارسی وارد میشه از طریق استفاده از ksoap2 و صدازدن یک سرویس روی سرور php می خواهم این اطلاعات در سرور ذخیره بشه ولی وقتی اطلاعات اندروید به وب سرویس ارسال میشه هر جا که فارسی هست میشه ???????
      وب سرویس مشکلی نداره و کار میکنه مشکل سمت برنامه اندروید هست البته سمت اندروید هم برای انگلیسی ها و اعداد مشکلی نیست فقط مشکل فارسی داریم بفرمایید مشکل کجاست
      نمونه برنامه اندروید :
      SoapObject request = new SoapObject(GlobalClass.NAMESPACE, "SaveCustomerInfo"); //Property which holds input parameters PropertyInfo name1 = new PropertyInfo(); name1.setName("Name"); name1.setValue("احمدعلی"); name1.setType(String.class); request.addProperty(name1); //Create envelope SoapSerializationEnvelope envelope = new SoapSerializationEnvelope(SoapEnvelope.VER11); envelope.dotNet = true; //Set output SOAP object envelope.setOutputSoapObject(request); //Create HTTP call object HttpTransportSE androidHttpTransport = new HttpTransportSE(GlobalClass.URL); try { androidHttpTransport.setXmlVersionTag("<!--?xml version=\"1.0\" encoding=\"UTF-8\" ?-->"); androidHttpTransport.call("urn:Services#SaveCustomerInfo", envelope); if (envelope.getResponse() != null && !envelope.getResponse().equals("")) { result2 = envelope.getResponse().toString(); } else { result2 = null; } } catch (Exception e) { e.printStackTrace(); }  
  • فایل

• اضافه کردن...