رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یک سورس سایت املاک هست چند ارور داره کسی هست بتونه برطرف کنه بعنوان تشکری هم سورس را بهش میدم

سورس eclipse هست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 15 ساعت قبل، Arman Jafari گفته است :

سلام دوستان یک سورس سایت املاک هست چند ارور داره کسی هست بتونه برطرف کنه بعنوان تشکری هم سورس را بهش میدم

سورس eclipse هست

کجای سورس مشکل داره برطرفش کنیم

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

کجای سورس مشکل داره برطرفش کنیم

[2017-03-11 14:29:41 - RealEstate] C:\Users\Kahkashan Net Club\Desktop\android_code\RealEstate\res\values\styles.xml:8: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@style/Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar'.

لینک ارسال
در 16 دقیقه قبل، Arman Jafari گفته است :

[2017-03-11 14:29:41 - RealEstate] C:\Users\Kahkashan Net Club\Desktop\android_code\RealEstate\res\values\styles.xml:8: error: Error retrieving parent for item: No resource found that matches the given name '@style/Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar'.

سلام دوست عزیز 

@style/Theme.AppCompat.Light.DarkActionBar

این استایلو پیدا نمیکنه که مربوط به لایبراری AppCompat هستش و برای اضافه کردنش باید کد زیر به gradle اضافه کنید 

dependencies {
    compile 'com.android.support:appcompat-v7:+'
}

و به جای + انتها ورژنش بزارین که بستگی به sdk های شما داره.

لینک ارسال
در 8 دقیقه قبل، a.khosroabadi گفته است :

سلام دوست عزیز 

این استایلو پیدا نمیکنه که مربوط به لایبراری AppCompat هستش و برای اضافه کردنش باید کد زیر به gradle اضافه کنید 

dependencies {
}

و به جای + انتها ورژنش بزارین که بستگی به sdk های شما داره.

میشه بیشتر توضیح بدین

لینک ارسال
در 1 دقیقه قبل، Arman Jafari گفته است :

میشه بیشتر توضیح بدین

ببینید وقتی شما دارین برنامه برای اندروید مینویسین چون ورژن اندروید هر بار میره بالاتر گوگل امکانات جدیدو تو لایبراری های جداگونه قرار میده و شما برای استفاده از این امکانات باید این لایبراری هارو به پروژه خودتون اضافه کنید.

الان این خط کدی که داره ایراد میگیره مربوط به theme های متریال هستش که تو لایبراری های جانبی هستش.برای اینکه شم بتونید از این امکانات استفاده کنید باید این لایبراری هارو به پروژتون اضافه کنید.

الان خطایی که دارین میگیرین دلیلش این هستش که این لایبراری ها به پروژه شما اضافه نشده.

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، a.khosroabadi گفته است :

ببینید وقتی شما دارین برنامه برای اندروید مینویسین چون ورژن اندروید هر بار میره بالاتر گوگل امکانات جدیدو تو لایبراری های جداگونه قرار میده و شما برای استفاده از این امکانات باید این لایبراری هارو به پروژه خودتون اضافه کنید.

الان این خط کدی که داره ایراد میگیره مربوط به theme های متریال هستش که تو لایبراری های جانبی هستش.برای اینکه شم بتونید از این امکانات استفاده کنید باید این لایبراری هارو به پروژتون اضافه کنید.

الان خطایی که دارین میگیرین دلیلش این هستش که این لایبراری ها به پروژه شما اضافه نشده.

کدام  لایبراری ها باید نصب بشه

لینک ارسال
در 6 دقیقه قبل، Arman Jafari گفته است :

کدام  لایبراری ها باید نصب بشه

dependencies {
}

لینک ارسال
در 26 دقیقه قبل، Arman Jafari گفته است :

dependencies { compile 'com.android.support:appcompat-v7:+' }

این کد را پیدا نکردم

به مسیر زیر برید :

File-<Project structure سپس تب  app  و گزینه dependency   را انتخاب کنید.حالا در این تب میتونید Dependency خودتون رو اضافه کنید

لینک ارسال
در 9 دقیقه قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

به مسیر زیر برید :

File-<Project structure سپس تب  app  و گزینه dependency   را انتخاب کنید.حالا در این تب میتونید Dependency خودتون رو اضافه کنید

نداره

Untitled.png

لینک ارسال
در 44 دقیقه قبل، Arman Jafari گفته است :

نداره

Untitled.png

شما دارید با اکلیپس کار میکنید و اون اطلاعتی که بهتون گفتیم کلا بدرد شما نمیخوره

روی کدوم  sdk دارید کار میکنید؟

لینک ارسال
در 22 دقیقه قبل، Arman Jafari گفته است :

sdk مهم نیست همه را دارم فقط اجرا بشه

برای این خطا 

شما میبایستی Appcompat v7 نسخه اکلیپسی رو به پروژتون اضافه کنید

download.png.7b1652612ca19d0b15c54fcc07ad689e.png

باید ابزار  Android support Library   رو دانلود کنید

لینک ارسال
در 15 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

برای این خطا 

شما میبایستی Appcompat v7 نسخه اکلیپسی رو به پروژتون اضافه کنید

download.png.7b1652612ca19d0b15c54fcc07ad689e.png

باید ابزار  Android support Library   رو دانلود کنید

نداره

Untitled.png

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط scientific
      سلام وقت بخیر
      من در یکی از لیوت ها که مربوط به لیوت آیتم هام میشه از متریال کاردویو استفاده کردم و برنامه م به محض اجرا بسته میشه...
      وقتی از خود کاردویو اندروید ایکس استفاده می کنم برنامه اجرا میشه و آیتم ها رو داخل ریسایکلرویو نشون میده
      توی لاگ کت به  کلاس materialCardview اندروید خطا می گیره بازش کردم دیدم R ها رو نمیشناسه :
      (عکس خود کلاسش رو هم پیوست کردم.)
      at com.google.android.material.internal.ThemeEnforcement.obtainStyledAttributes(ThemeEnforcement.java:78) at com.google.android.material.card.MaterialCardView.<init>(MaterialCardView.java:128) at com.google.android.material.card.MaterialCardView.<init>(MaterialCardView.java:118) ... 66 more  
       دپندسی متریال رو اضافه می کنم ولی بازم تاثیری نداره:
      dependencies { def nav_version = "1.0.0-alpha06" implementation fileTree(dir: 'libs', include: ['*.jar']) implementation "androidx.appcompat:appcompat:${var}" implementation 'androidx.constraintlayout:constraintlayout:2.0.0-beta2' implementation 'androidx.legacy:legacy-support-v4:1.0.0' testImplementation 'junit:junit:4.13-beta-3' androidTestImplementation 'androidx.test:runner:1.3.0-alpha02' androidTestImplementation 'androidx.test.espresso:espresso-core:3.3.0-alpha02' implementation 'me.relex:circleindicator:2.1.2' implementation 'com.google.android.material:material:1.1.0-alpha08' implementation 'de.hdodenhof:circleimageview:3.0.0' implementation 'com.github.bumptech.glide:glide:4.7.1' implementation 'com.android.support:appcompat-v7:29.0.0' //implementation 'androidx.appcompat.app.ActionBarDrawerToggle' //implementation 'androidx.appcompat.app' //implementation 'androidx.cardview:cardview:1.0.0' //implementation 'com.android.support:cardview-v7:29.0.0' //implementation 'com.android.support:design:28.0.0' implementation "android.arch.navigation:navigation-fragment:$nav_version" implementation "android.arch.navigation:navigation-ui:$nav_version" implementation 'androidx.drawerlayout:drawerlayout:1.0.0' } این لیوتی که دراون از متریال کاردویو استفاده کردم (لیوت آیتم ها):
      <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <com.google.android.material.card.MaterialCardView xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android" xmlns:tools="http://schemas.android.com/tools" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" xmlns:app="http://schemas.android.com/apk/res-auto" app:contentPadding="8dp" app:cardElevation="4dp" android:layout_marginTop="5dp" android:background="@color/green5"> <androidx.constraintlayout.widget.ConstraintLayout android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content"> <de.hdodenhof.circleimageview.CircleImageView android:id="@+id/course_education_icon" android:layout_width="@dimen/circle_whidth_height" android:layout_height="44dp" app:layout_constraintEnd_toEndOf="parent" app:layout_constraintTop_toTopOf="parent" /> <TextView android:id="@+id/course_education_txt" android:layout_width="wrap_content" android:layout_height="wrap_content" android:layout_marginTop="4dp" android:layout_marginEnd="8dp" android:textSize="@dimen/textSize_nav_info" android:textColor="@color/colorPrimaryDark" app:layout_constraintBottom_toBottomOf="parent" app:layout_constraintEnd_toStartOf="@+id/course_education_icon" app:layout_constraintTop_toTopOf="parent" /> </androidx.constraintlayout.widget.ConstraintLayout> </com.google.android.material.card.MaterialCardView>  کلاس مربوط به متریال کاردویو خود اندروید رو هم پیوست کردم.
      ممنون میشم راهنمایی کنید چطور می تونم از متریال کاردویو استفاده کنم؟

• توسط mrmojtaba
      سلام دوستان
      من یه پروژه از سایت سعید آریا منش گرفتم با این وجود که کیفیت اپ خیلی عالی هست اما پشتیبانیشون در حد صفر هست یعنی اصلا وجود نداره ، هرچی هم زنگ میزنیم پاسخ گو نیستند که نیستند
      http://saeedarianmanesh.com/downloads/booksource_pro/
      مستندات خرید هم موجود هست !

---------------

اما سوال من
      قبلا پروژه با سوال های که از دوستان پرسیده بودم بدون مشکل حل میشد ولی حالا که می خوام سینک کنم با پیغام خطا :
      Error:Unable to resolve dependency for ':app@debug/compileClasspath': Could not resolve com.android.support:multidex:1.0.2.
      <a href="openFile:E:/book/Source_Code_BS3/BookSourcePro3/app/build.gradle">Open File</a><br><a href="Unable to resolve dependency for &#39;:app@debug/compileClasspath&#39;: Could not resolve com.android.support:multidex:1.0.2.">Show Details</a>
      مواجه میشم ، کسی میتونه کمکم کنه ؟

• توسط ehsan2229
      با سلام خدمت دوستان عزیز 
      در قسمت build.gradle پروژه وقتی ورژن گریدل رو به ۴.۴ تغییر میدم با مشکل سینک مواجه میشم و میگه که نمیتونه gradle.MOP و gradle.jar v را پیدا و دانلود کنه.فیلتر شکن های مختلف رو هم امتحان کردم.اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید
      با تشکر

• توسط مهندس
      سلام دوستان
      من یک چند مدتیه که هر چی کتابخانه به پروژه ام اضافه میکنم در بخش دیپندنسی ، همیشه با پیغام زیر مواجه میشم، فرقی هم نداره برای همه ی کتابخانه ها این اتفاق میقته.
      ضمن اینکه سرعت اینترنتم بسیار عالی هست.
      پراکسی رو هم امتحان کردم؛ از قندشکن هم استفاده کردم ولی فایده ای نداره.
      در صورتیکه من قبلا به همین پروژه براحتی کتابخونه ادد میکردم.
      دوستان خواهش میکنم کمک کنید، چجوری از دست این خطا راحت بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• توسط takin
      سلام 
      من تازه اندرید استدیوو نصب کردم
      sdk هم کامله تموم پلتفرماش (از api 2 تا api 26) و در بخش SDK BUild - Tools 
        23.0.2 و 25.0.0 و 26.0.1 نصبه 
      ولی همش چند تا ارور میده 
      Error:Failed to resolve: com.android.support.test.espresso:espresso-core:2.0 Error:(27, 13) Failed to resolve: com.android.support:appcompat-v7:26.+ این دوتا ارورو میده 
      هرکاریم میکنم رفع نمیشه
      اینم کد build.gradle ش . لطفا راهنمایی کنید 
      apply plugin: 'com.android.application' android { compileSdkVersion 26 buildToolsVersion "26.0.1" defaultConfig { applicationId "com.example.mohammad.myapplication" minSdkVersion 15 targetSdkVersion 26 versionCode 1 versionName "1.0" testInstrumentationRunner "android.support.test.runner.AndroidJUnitRunner" } buildTypes { release { minifyEnabled false proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android.txt'), 'proguard-rules.pro' } } } dependencies { compile fileTree(dir: 'libs', include: ['*.jar']) androidTestCompile('com.android.support.test.espress' + 'o:espresso-core:2.0', { exclude group: 'com.android.support', module: 'support-annotations' }) compile 'com.android.support:appcompat-v7:26.+' testCompile 'junit:junit:4.12' }  
  • فایل

• اضافه کردن...