11 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، farhad68 گفته است :

سلام شرمنده من به یک مشکلی برخوردم من بعداز نصب اندروید استودیو این ارور بمن میده

http://uupload.ir/files/c772_untitled.png

این خطا برای اینه که Gradle شما روی حالت آنلاین هستش و نمی تونه Dependency رو بخونه.. Gradle رو آفلاین کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی دوست عزیز 

شرمنده حالا چطوری افلاینش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، farhad68 گفته است :

مرسی دوست عزیز 

شرمنده حالا چطوری افلاینش کنم

File->Setting

k6hkz.thumb.png.dc4afd1cf0146cf2038276fd95288f13.png

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باز شرمنده من از همون راهی که گفتید رو رفتم ولی باز همون پیامو میده

ga2_22222222222222222222222222.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، farhad68 گفته است :

باز شرمنده من از همون راهی که گفتید رو رفتم ولی باز همون پیامو میده

ga2_22222222222222222222222222.png

لطفا یکبار گردل رو آنلاین کنید و بعدش یک بار sync Gradle رو بزنید همراه با vpn.

بعد دوباره Dependency هارو میگیره و مشکل حل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باز شرمنده نشد همنون پیام میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

02:00 AM    Gradle sync started

02:00 AM    Gradle sync failed: Cause: error in opening zip file
                    Consult IDE log for more details (Help | Show Log)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، farhad68 گفته است :

02:00 AM    Gradle sync started

02:00 AM    Gradle sync failed: Cause: error in opening zip file
                    Consult IDE log for more details (Help | Show Log)

ورژن گردل شما چند میباشد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

این راه رو امتحان کنید :

1. File -> Invalidate caches / Restart
  2. Shutdown Android Studio
  3. Rename/remove .gradle folder in the user home directory
  4. Restart Android Studio let it download all the Gradle stuff it needs
  5. Gradle build success !
  6. Rebuild project.... success !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ehsan2229
      با سلام خدمت دوستان عزیز 
      در قسمت build.gradle پروژه وقتی ورژن گریدل رو به ۴.۴ تغییر میدم با مشکل سینک مواجه میشم و میگه که نمیتونه gradle.MOP و gradle.jar v را پیدا و دانلود کنه.فیلتر شکن های مختلف رو هم امتحان کردم.اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید
      با تشکر

• توسط Milad_Af4
      سلام 
      قصد من اینه که از داده های (String) دریافتی از کاربر یک فایل PDF تهیه نموده و تقدیم ایشون کنم!
      الان با iText این کار انجام میشه ولی فقط حروف لاتین رو نمایش میده و حروف فارسی تو فایل پی دی اف ناپدید میشن.
      سرچ زدم گفتن از یک فونت مثل Tahoma یا Niloofar استفاده کن ، فونت اِعمال میشه ولی باز هم متن فارسی قابل نمایش نیست!
      ممنون میشم اگه کسی با این iTextPdf کار کرده بنده رو راهنمایی کنه تا کار ما هم راه بیوفته ♥
      --   ورژن لایبرری : itextpdf-5.3.3  --   کد ها : public class ActivityPdfMaker extends AppCompatActivity { private Note note; private PdfWriter pWriter; private BaseFont mBaseFont; Button make; private String stringNote ,stringFileName ,stringTitle ,stringSubject ,stringKeywords ,stringAuthor ,stringCreator; @Override protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.activity_pdf_maker); URL font_path = Thread.currentThread().getContextClassLoader().getResource("niloofar.ttf"); String fPath = String.valueOf(font_path); try { mBaseFont = BaseFont.createFont(fPath,"UTF-8",BaseFont.EMBEDDED); } catch (DocumentException e) { e.printStackTrace(); } catch (IOException e) { e.printStackTrace(); } make = (Button) findViewById(R.id.make); make.setOnClickListener(new View.OnClickListener() { @Override public void onClick(View v) { try { makePdf(); } catch (IOException e) { e.printStackTrace(); } } }); } private void makePdf() throws IOException { String FILE = Environment.getExternalStorageDirectory().toString()+ "/PDF/" +stringFileName+".pdf"; Document document = new Document(PageSize.A4); String root = Environment.getExternalStorageDirectory().toString(); File myDir = new File(root + "/PDF"); myDir.mkdirs(); try { pWriter = PdfWriter.getInstance(document, new FileOutputStream(FILE)); document.open(); document.addTitle(stringTitle); document.addSubject(stringSubject); document.addKeywords(stringKeywords); document.addAuthor(stringAuthor); document.addCreator(stringCreator); addTitlePage(document); } catch (FileNotFoundException e) { // TODO Auto-generated catch block e.printStackTrace(); } catch (DocumentException e) { // TODO Auto-generated catch block e.printStackTrace(); } document.close(); Toast.makeText(this, "فایل شما تهیه شد : " + FILE, Toast.LENGTH_LONG).show(); } public void addTitlePage(Document document) throws DocumentException { Font catFont = new Font(mBaseFont, 18, Font.BOLD, BaseColor.BLACK); Font titleFont = new Font(mBaseFont, 22, Font.BOLD | Font.UNDERLINE, BaseColor.GRAY); Font smallBold = new Font(mBaseFont, 12, Font.BOLD); Font normal = new Font(mBaseFont, 12, Font.NORMAL); Paragraph prHead = new Paragraph(); prHead.setFont(titleFont); prHead.add(stringFileName+"\n"); PdfPTable myTable = new PdfPTable(1); myTable.setWidthPercentage(100.0f); PdfPCell myCell = new PdfPCell(new Paragraph("")); myCell.setBorder(Rectangle.BOTTOM); myTable.addCell(myCell); prHead.setFont(catFont); prHead.add("\n"+stringSubject+"\n"); prHead.setAlignment(Element.ALIGN_CENTER); document.add(prHead); document.add(myTable); document.add(myTable); Paragraph prPersinalInfo = new Paragraph(); prPersinalInfo.setFont(smallBold); prPersinalInfo.add("\n"+stringNote+"\n"); prPersinalInfo.setAlignment(Element.ALIGN_CENTER); document.add(prPersinalInfo); document.add(myTable); document.add(myTable); Paragraph prProfile = new Paragraph(); prProfile.setFont(smallBold); prProfile.add("\n \n Profile : \n "); prProfile.setFont(normal); prProfile.add("\n"+"Author: "+stringAuthor+"\n"+"Creator: "+stringCreator); prProfile.setFont(smallBold); document.add(prProfile); document.newPage(); } }  
    • توسط saeedsektor
      سلام دوستان . خسته نباشید .
      من به تازگی تصمیم به یادگیری اندروید گرفتم ولی خب متاسفانه همین اول را به مشکلی خوردم که درست بشو نیست
      به زبان انگلیسی هم سرچ کردم ولی جایی جواب درستی نبود . مشکل من اینه که همون اولی که اندروید استودیو رو باز میکنم این ارور میاد
      Error:Failed to find Build Tools revision 26.0.2
      پیر شدم سر این .
      حالا روش هایی که امتحان کردم هم زیاد بوده ولی جواب نبوده مثلا تو stackoverflow گفته بود که برو تو project structure بعد تو properties و اونجا ورژن build tools رو عوض کن . در صورتی که اصلا در project structure من اصلا properties نیست .
      یک جای دیگه گفته بود که این خط رو به build.gradle اضافه کن درست میشه buildToolsVersion "24.0.0" اضافه کردم و هیچ عملی نکرد باز هم همون ارور
      وقتی دیدم راهی نداره گفتم باید این فایل رو دانلود کنم چندین جا گشتم و نبود ولی یک جا پیدا کردم دانلود کردم و extract کردم تو پوشه build tools ولی جوابی نبود و همون ارور میومد .
      الان راه چیه ؟ اگی فایلی هست که شما میدونین بگین تا دانلود کنم
    • توسط banker
      سلام خدمت همه متخصصان و برنامه نویسان محترم
      من میخواستم بپرسم من به تنهایی قادرم با دانش ابتدایی از زبان جاوا و اندروید استادیو ، پروژه اندرویدی شارژ موبایل و پرداخت قبض به ثورت پرداخت مستقیم و درگاه بانکی انجام بدم
      اگر جواب مثبت هست موارد مورد نیاز و بیزنس آن را به بنده  را بفرمایید.
      اگر هم جواب منفیست بفرمایید چه کسی میتواند با من همکاری کند و هزینه آن هم مطرح کند ممنون میشوم
    • توسط b.kordtabar
      با سلام

آیا می توان برنامه ای نوشت که memory usage یا cpu usage اپلیکیشن را اندازه بگیرد ؟
      کسی می تواند راهنمایی کند؟
      با تشکر

• دوره آموزشی اندروید ایران کانادا آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios
  • فایل