farhad68

اندروید
Gradle در اندروید استودیو

11 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، farhad68 گفته است :

سلام شرمنده من به یک مشکلی برخوردم من بعداز نصب اندروید استودیو این ارور بمن میده

http://uupload.ir/files/c772_untitled.png

این خطا برای اینه که Gradle شما روی حالت آنلاین هستش و نمی تونه Dependency رو بخونه.. Gradle رو آفلاین کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی دوست عزیز 

شرمنده حالا چطوری افلاینش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، farhad68 گفته است :

مرسی دوست عزیز 

شرمنده حالا چطوری افلاینش کنم

File->Setting

k6hkz.thumb.png.dc4afd1cf0146cf2038276fd95288f13.png

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باز شرمنده من از همون راهی که گفتید رو رفتم ولی باز همون پیامو میده

ga2_22222222222222222222222222.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، farhad68 گفته است :

باز شرمنده من از همون راهی که گفتید رو رفتم ولی باز همون پیامو میده

ga2_22222222222222222222222222.png

لطفا یکبار گردل رو آنلاین کنید و بعدش یک بار sync Gradle رو بزنید همراه با vpn.

بعد دوباره Dependency هارو میگیره و مشکل حل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باز شرمنده نشد همنون پیام میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

02:00 AM    Gradle sync started

02:00 AM    Gradle sync failed: Cause: error in opening zip file
                    Consult IDE log for more details (Help | Show Log)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، farhad68 گفته است :

02:00 AM    Gradle sync started

02:00 AM    Gradle sync failed: Cause: error in opening zip file
                    Consult IDE log for more details (Help | Show Log)

ورژن گردل شما چند میباشد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

این راه رو امتحان کنید :

1. File -> Invalidate caches / Restart
  2. Shutdown Android Studio
  3. Rename/remove .gradle folder in the user home directory
  4. Restart Android Studio let it download all the Gradle stuff it needs
  5. Gradle build success !
  6. Rebuild project.... success !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط -MoHANDeS-
      سلام
      وقت همگی بخیر

یه سوال و راهنمایی

من یه اکتیویتی می‌خوام که توش یه نقشه باشه با مارکر که کاربر بتونه موقعیت مورد نظرش رو روش انتخاب کنه
      مثل اسنپ فود که یارو موقعیتش رو روی نقشه مشخص می‌کنه
      یا مثل اسنپ و اینا که طرف مبدأ رو مشخص می‌کنه

دیدم خود Android یه داستان داره به اسم place picker 
      اما اولا زبونش انگلیسیه دوما UI اش مورد پسند نیست
      سوما لیست مکان‌ها رو زیرش میاره و اینا که اینم نمی‌خوایم

راهی پیدا نکردم که چه کنم
      یه اپیه که کاربر باید موقعیت خونش رو روی نقشه مشخص کنه و ست کنه
      برای این میخوام

در اصل میخوام ببینم میشه place picker رو با Custom UI آورد بالا؟؟ و اگر میشه چجوری میشه؟
      یا اگر نمیشه place picker رو کاستوم کرد چجوری میشه همچین چیزی خواست؟؟

(مثل اسنپ و اسنپ فود و ... که از روی نقشه موقعیت انتخاب میکنیم)
      ممنون
    • توسط S3dhossein
      درود
      چگونه میتوان با استفاده از حلقه ی فور یک سری آبجکت رو صفت هاشو تنظیم کنیم ؟!

مثلا این قطعه کد من نوشتم ولی ارور میده

نمیدونم چطور باید مدیرت کرد آرایه از ابجکت ها رو در جاوا

public void ReadOnlyEditableIstrue(){ for (int i=0;i<myList.size();i++) { myList.get(i).setFocusable(false); } }  
    • توسط roidket

سورس فوق پیشرفته رادار آب و هوا برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4207 مراجعه کنید.

سورس پیشرفته نرم افزار تقویم برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4109 مراجعه کنید.

سورس پیشرفته نرم افزار گالری برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4103 مراجعه کنید.

سورس پیشرفته لانچر برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4061 مراجعه کنید.

سورس فوق پیشرفته ماشین حساب برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4053 مراجعه کنید.

سورس پیشرفته نرم افزار دوربین برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4048 مراجعه کنید.

سورس پیشرفته ساعت برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4033 مراجعه کنید.

سورس پیشرفته مدیریت مخاطبین برای اندروید استودیو
      برای دریافت این سورس اینجا کلیک کنید و یا به آدرس Roidket.com/?p=4024 مراجعه کنید.
    • توسط 8908190
      ضمن عرض سلام و احترام خدمت تمامی کاربران فروم محبوب انجمن اندروید ایران
      ، همانطور که قول دادم بهتون ،قصد دارم یکسری مقالات در زمینه برنامه نویسی های مختلف ، برای شما عزیزان قرار دهم . پیشاپیش از تمامی مدیران فروم قدردانی میکنم بابت این فروم بسیار مفید و کاربردی.
      در این مقاله می پردازیم به مبحثی کاربردی تحت عنوان :نحوه ی ایجاد کامپوننت های سفارشی در اندروید

اندروید لیست بزرگی از ویجت های از پیش ساخته شده مانند Button، TextView، EditText، ListView، CheckBox، RadioButton، Gallery، Spinner، AutoCompleteTextView و غیره را ارائه می کند،که شما میتوانید مستقیما در اپلیکیشن خود از آن ها استفاده کنید.
      ولی ممکن است موقعیتی به وجود بیاید که شما از قابلیت های ویجت های موجود راضی نباشید به طوری که حس کنید این ویجت ها نیاز و خواسته ی شما را برطرف نمی کند. اندروید ابزار هایی را برای سفارشی سازی این موارد فراهم کرده است که با کمک آن ها می توانید با توجه به نیاز خود ، عمل سفارشی سازی را انجام دهید.
      اگر فقط نیازمند اعمال تغییرات و تنظیمات کوچکی در یک ویجت یا Layout موجود باشید، می توانید به سادگی یک زیر کلاس از ویجت یا Layout مربوطه ایجاد کنید و متد های آن را override کنید. این کار به شما کنترل دقیقی را ، بر روی ظاهر و عملکرد یک عنصر موجود بر روی صفحه نمایش ، می دهد .
      این مقاله با استفاده از گام ها و مراحل ساده شرح می دهد که شما چگونه می توانید view های سفارشی خود را ایجاد کنید و آن ها را در اپلیکیشن خود به کار بگیرید .

ایجاد یک مولفه سفارشی ساده:
      در صورتی که شما بخواهید عملکرد یک ویجت موجود مانند Button، TextView، EditText، ListView، CheckBox و غیره را توسعه دهید، ساده ترین راه برای ایجاد مولفه­ ی سفارشی مربوط به خودتان، توسعه کلاس مربوط به ویجت موجود یا زیر کلاس های مربوط به کلاس خودتان است. در غیر این صورت شما باید با شروع از کلاس android.view.View همه کارها را خودتان انجام دهید.
      در ساده ترین شکل، شما باید سازنده (constructors) های خود را متناظر با همه سازنده های کلاس اصلی بنویسید. 
      1) یگ پروژه جدید در اندروید استودیو ایجاد کنید و آن را با نام myapplication تحت پکیج com.example.clicksite7.myapplication ایجاد کنید.
      2) فایل XML به صورت res/values/attrs.xml برای تعریف اتریبیوت های جدید به همراه نوع داده آنها ، تعریف کنید .
      3) فایل src/mainactivity.java را برای اضافه کردن کدها ، جهت تعریف اجزای سفارشی ، ایجاد کنید .
      4) فایل res/layout/activity_main.xml را تغییر دهید و کدهای لازم را اضافه کنید.(مطابق کدهای زیر)
      5) اپلیکیشن را اجرا کنید و نتیجه را در امولاتور مورد بررسی قرار دهید .

فایل اتریبیوت زیر را با نام attrs.xml در پوشه res/values ایجاد کنید :
      <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <resources> <declare-styleable name="TimeView"> <declare-styleable name="TimeView"> <attr name="title" format="string" /> <attr name="setColor" format="boolean"/> </declare-styleable> </declare-styleable> </resources>  
      فایل layout استفاده شده توسط اکتیویتی را تغییر دهید :
      <?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <RelativeLayout xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android" xmlns:tools="http://schemas.android.com/tools" xmlns:custom="http://schemas.android.com/apk/res-auto" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" tools:context=".MainActivity" > <com.example.clicksite7.myapplication.TimeView android:id="@+id/timeView" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" android:textColor="#fff" android:textSize="40sp" custom:title="my time view" custom:setColor="true" /> <TextView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" android:id="@+id/simple" android:layout_below="@id/timeView" android:layout_marginTop="10dp" /> </RelativeLayout>  
      فایل جاوای زیر را با نام timeview ایجاد کنید  :
      package com.example.clicksite7.myapplication; /** * Created by clicksite7 on 9/14/2016. */ import java.text.SimpleDateFormat; import java.util.Calendar; import android.content.Context; import android.content.res.TypedArray; import android.graphics.Color; import android.util.AttributeSet; import android.widget.TextView; public class TimeView extends TextView { private String titleText; private boolean color; public TimeView(Context context) { super(context); setTimeView(); } public TimeView(Context context, AttributeSet attrs) { super(context, attrs); // retrieved values correspond to the positions of the attributes TypedArray typedArray = context.obtainStyledAttributes(attrs, R.styleable.TimeView); int count = typedArray.getIndexCount(); try{ for (int i = 0; i < count; ++i) { int attr = typedArray.getIndex(i); // the attr corresponds to the title attribute if(attr == R.styleable.TimeView_title) { // set the text from the layout titleText = typedArray.getString(attr); setTimeView(); } else if(attr == R.styleable.TimeView_setColor) { // set the color of the attr "setColor" color = typedArray.getBoolean(attr, false); decorateText(); } } } // the recycle() will be executed obligatorily finally { // for reuse typedArray.recycle(); } } public TimeView(Context context, AttributeSet attrs, int defStyle) { super(context, attrs, defStyle); setTimeView(); } private void setTimeView() { // has the format hour.minuits am/pm SimpleDateFormat dateFormat = new SimpleDateFormat("hh.mm aa"); String time = dateFormat.format(Calendar.getInstance().getTime()); if(this.titleText != null ) setText(this.titleText+" "+time); else setText(time); } private void decorateText() { // when we set setColor attribute to true in the XML layout if(this.color == true){ // set the characteristics and the color of the shadow setShadowLayer(4, 2, 2, Color.rgb(250, 00, 250)); setBackgroundColor(Color.CYAN); } else { setBackgroundColor(Color.RED); } } } فایل اصلی اکتیویتی جاوا را به کد زیر تغییر دهید و اپلیکیشن خود را اجرا کنید :
      package com.example.clicksite7.myapplication; import android.os.Bundle; import android.widget.TextView; import android.app.Activity; public class MainActivity extends Activity { @Override protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.activity_main); TextView simpleText = (TextView) findViewById(R.id.simple); simpleText.setText("That is a simple TextView"); } }  
    • توسط e_hoseini
      سلام من تازه واردم و از برنامه نویسی اندروید چیزی نمیدونم بعد از نصب اندروید استدیو و ساختن یک پروژه به این مشکل برخورد کردم میخواستم ببینم چطوری میتونم مشکلو حل کنم
      Connection refused: no further information
      ممنون میشم دوستان 1 روزه هرچی میگردم به جواب نمیرسم

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل