رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست راهنمایی برای ساخت و فروش نرم افزار های آندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام

امیدوارم مکان تاپیک رو درست انتخاب کرده باشم (لطفا اگه انتخابم درست نبوده خودتون جابجاش کنید و پاکش نکنید)

بنده به برنامه نویسی وب (html و php و css و java و ....) تا حدی اشراف دارم

الان می خوام نرم افزار برای آندروید بنویسم و به فروش برسونم اما اصلا نمی دونم از کجا باید شروع کنم

لذا ممکنه بگین:

1. بهترین راه برای نوشتن یه نرم افزار آندروید کدومه؟ (راهی مبتنی برای برنامه نویسی تحت وب)

2. بهترین راه عرضه و فروش چیه؟ (مثلا نحوه ثبت در مارکت ها و نحوه فروش و دریافت پولش چطوریه؟)

3. اصلا به نظر شما این فکری که در سر دارم (ساخت و فروش نرم افزار آندروید) خب و به صرفه هست؟ مخصوصا در ایران؟

4. و اگه خودتون هم نظر و پیشنهادی دارین لطفا دریغ نکنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترین راه همون جاوا هستش.وب بیس هم میتوانید فون گپ کار کنید ولی زیاد هنوز مورد استفاده قرار نمیگیره.

2-مارکت ها روش خوبی است و مستقیما با مشتری در ارتباط خواهید بود.نحوه دریافتش هم هر مارکتی روش خاص خودش رو داره مثلا بازار 30 درصد رو برمیداره.

3-بله به صرفه است،شما اگر سری به مثلا سایت بازار بزنید اپ های خیلی داغون بالای صد میلیون فروختن، شاید با زبان های دیگه این پول رو نشه در آورد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...