abolfazl

حذف دسترسی های خطرناک یک اپلیکیشن

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

رفقا من یک رو یک اپلیکیشنی دارم تحقیق میکنم که از 10 تا پرمیشن 9 تاش بیشتر از نیازش هست و همشون جز دسترسی های خطرناک مثل ضبط تصویر و صدا و...

هست میخاستم بدونم چطور میتونم این دسترسی هارو از رو اپ بردارم آیا صرف حذف قطعه کد در مانیفست این دسترسی هارو برمیداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، abolfazl گفته است :

سلام

رفقا من یک رو یک اپلیکیشنی دارم تحقیق میکنم که از 10 تا پرمیشن 9 تاش بیشتر از نیازش هست و همشون جز دسترسی های خطرناک مثل ضبط تصویر و صدا و...

هست میخاستم بدونم چطور میتونم این دسترسی هارو از رو اپ بردارم آیا صرف حذف قطعه کد در مانیفست این دسترسی هارو برمیداره؟

در اندروید دو دسته مجوز داریم  Normal and Dangerous Permissions

اگر سطح Dangerous Permissions رو انتخاب کنید کاربران تردید مکنند که اپ شما رو نصب کنند پس مجوز های غیر ضروری را بردارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط meysam1677
      سلام
      من میخوام در یک اکتیویتی از کاربر مجوزی بگیرم.
      کد هایی که در اینترنت هستند از ما میخوان که minsdk حتما 23 باشد
      ولی من نمی تونم که دستگاه های زیر 23 رو از دست بدم میخوام حداقل 17 باشه
      ضمن اینکه خیلی از برنامه ها هستن که وقتی روی دستگاه بالای 23 باشن درخواست مجوز می کنن و اگه دستگاه هم زیر 23 باشه روال معمول اجرا رو داره بدون درخواست مجوز

خواستم بپرسم نحوه ی پیاده سازی این کد باید چه طور باشه

ممنون و سپاس گزار
    • توسط fnazari
      سلام به همه . می خواستم یک اپلیکیشن ایران گردی بنویسم  . مثلا در رابطه با جاذبه های گردشگری مشهد کاربر پس از انتخاب مکان مثلا شاندیز مشهد در یک صفحه ی جدید تصاویر و متن مربوط به اون مکان دیده بشه . من در صفحه ی اول که لیست مکان ها رو نشون میده از لیست ویو استفاده کردم اما به نظرم اصلا قشنگ نشده کسی می دونه از چه کتابخونه های دیگه ای می تونم استفاده کنم که هم خیلی سخت نباشه هم قشنگ تر باشه
    • توسط shervin.s
      با سلام خدمت دوستان عزیز
      بنده وبسایت فروشگاهی رو طراحی کردم  بر پایه وردپرس و بر روی لوکال هاست اجرا کردم ، و همینطور اپلیکیشن اندروید اون رو هم میشه گفت تا 50% پیش بردم .
      الان مشکلی که دارم تبدیل اطلاعات ووکامرس در قالب جیسون به اپلیکیشن هستش، از کلاینت های مختلفی استفاده کردم ، منتها یا طرز نصب و راه اندازی شون رو درست انجام نمی دم یا درست جواب نمیده ، کلاینت فعلی که البته در نصبش مشکل هم دارم soko app هستش، اگر میشه بنده رو راهنمایی بفرمایید ، که بهترین کاری که می تونم بکنم چی هستش ؟
      با تشکر
    • توسط Mohammad Amin
      یک برنامه بسیار کاربردی برای باز و قفل کردن تمامی گوشی ها توسط اسکن اثر انگشت
      آیا دوست دارید بدون نیاز به سنسور خاصی با اسکن اثر انگشتتون روی صفحه ی تلفن قفل اون رو باز کنید ؟
      برای این امکان نیاز به هزینه بالا برای خرید گوشی مدل بالا ندارید کافیه این برنامه رو تو گوشیتون نصب کنید و ازش لذت ببرید
      روش کار برنامه :
      وارد برنامه شوید سپس به تنظیمات بروید و یک عدد به دلخواه در قسمت set unlock scanning count وارد کنید
      حال برنامه را فعال کرده
      از الان به بعد با قفل شدن صفحه کلید باید اثر انگشت خود را روی صفحه گذاشته و دقت کنید زمانی که انگشت شما اسکن میشود صدای بوق شنیده میشود. حال اگر عدد اسکن را برای مثال بر روی 3 تنظیم کرده باشید بعد از شنیدن 3 بار صدای بوق دست خود را از روی صفحه بردارید تا قفل صفحه باز شود.
      لینک دانلود

• توسط sadeqsoft
      سلام به همه
      لطفا اگر کسی می تونه یک اپلیکیشن موبایل برای فروشگاه آنلاین طراحی کنه، به ایمیل من اطلاع بده
      باتشکر
      arjmand@btmco24.ir

باتشکر

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل