رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

در 18 ساعت قبل، soroush_habibi گفته است :

2017-05-16.thumb.png.fa543c13285e30d7ad8eb27502fbbe8f.png

سلام.مشکل این چیه؟وی پی ان و غیر مجاز هم روشن می کنم مشکل حل نمیشه؟

سلام..باید اطمینان حاصل کنید آیا این وی پی انی که دارید آیا میتوانید به آدرس مورد نظر وصل بشه و فایل ها رو دانلود کنه یا خیر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط broken.heart
      سلام دوستان من کتاب خانه calligraphy رو برای تغییر فونت برنامم میخوام استفاده کنم اما کد رو در گریدل که وارد میکنم ارور میگیره و بیلد نمیشه
      این کد فایل گریدلم هست
      apply plugin: 'com.android.application' android { compileSdkVersion 28 defaultConfig { applicationId "com.example.xxx" minSdkVersion 16 targetSdkVersion 28 versionCode 1 versionName "1.0" testInstrumentationRunner "android.support.test.runner.AndroidJUnitRunner" } buildTypes { release { minifyEnabled false proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android-optimize.txt'), 'proguard-rules.pro' } } } dependencies { implementation fileTree(dir: 'libs', include: ['*.jar']) implementation 'com.android.support:appcompat-v7:28.0.0' implementation 'com.android.support.constraint:constraint-layout:1.1.3' testImplementation 'junit:junit:4.12' androidTestImplementation 'com.android.support.test:runner:1.0.2' androidTestImplementation 'com.android.support.test.espresso:espresso-core:3.0.2' //calligraphy font compile 'uk.co.chrisjenx:calligraphy:2.3.0' } و این هم اروری که میده
      WARNING: Configuration 'compile' is obsolete and has been replaced with 'implementation' and 'api'. It will be removed at the end of 2018. For more information see: http://d.android.com/r/tools/update-dependency-configurations.html Affected Modules: app  
    • توسط amirhossein.tofighy
      سلام
      من از سورسم خروجی گرفتم ولی نصب نمیشه
      ولی اون دیباگی که برای تست برنامه توی خود شبیه ساز اندروید استودیو نصب میشه
      ممنون میشم کمکم کنید
    • توسط amirhossein.tofighy
      سلام
      من یه سورس برای اندروید استودیو گرفتم
      ولی متاسفانه ارور های زیادی میده و نمیتونم اونو اجرا کنم
      اگه کسی میتونه ارور های این سورس رو برطرف کنه لطفا کمکم کنه
      من میتونم تا سقف 20000 تومان بابت رفع ارور های این سورس بهش پول بدم
    • توسط mrmojtaba
      سلام دوستان
      من یه پروژه از سایت سعید آریا منش گرفتم با این وجود که کیفیت اپ خیلی عالی هست اما پشتیبانیشون در حد صفر هست یعنی اصلا وجود نداره ، هرچی هم زنگ میزنیم پاسخ گو نیستند که نیستند
      http://saeedarianmanesh.com/downloads/booksource_pro/
      مستندات خرید هم موجود هست !

---------------

اما سوال من
      قبلا پروژه با سوال های که از دوستان پرسیده بودم بدون مشکل حل میشد ولی حالا که می خوام سینک کنم با پیغام خطا :
      Error:Unable to resolve dependency for ':app@debug/compileClasspath': Could not resolve com.android.support:multidex:1.0.2.
      <a href="openFile:E:/book/Source_Code_BS3/BookSourcePro3/app/build.gradle">Open File</a><br><a href="Unable to resolve dependency for &#39;:app@debug/compileClasspath&#39;: Could not resolve com.android.support:multidex:1.0.2.">Show Details</a>
      مواجه میشم ، کسی میتونه کمکم کنه ؟

• توسط ehsan2229
      با سلام خدمت دوستان عزیز 
      در قسمت build.gradle پروژه وقتی ورژن گریدل رو به ۴.۴ تغییر میدم با مشکل سینک مواجه میشم و میگه که نمیتونه gradle.MOP و gradle.jar v را پیدا و دانلود کنه.فیلتر شکن های مختلف رو هم امتحان کردم.اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید
      با تشکر

• فایل

• اضافه کردن...