رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من کتابخانه ی 

com.google.android.gms:play-services:10.2.6  را به 
dependencies اضافه کردماما اروری ک در عکس مشاهده میکنید برام میاد.

Screenshot (55).png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
apply plugin: 'com.android.application'

android {
    compileSdkVersion 25
    buildToolsVersion '25.0.2'

defaultConfig {
        applicationId "ir.ac.hsu.gpstracker"
        minSdkVersion 15
        targetSdkVersion 23
        versionCode 1
        versionName "1.0"
    }
    buildTypes {
        release {
            minifyEnabled false
            proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android.txt'), 'proguard-rules.pro'
        }
    }
}

dependencies {
    compile fileTree(include: ['*.jar'], dir: 'libs')
    compile 'com.android.support:appcompat-v7:23.1.1'
    compile 'com.android.support:design:23.1.1'
    compile 'com.android.support:support-v4:25.3.1'
    compile 'com.android.support.constraint:constraint-layout:1.0.0-alpha7'
    testCompile 'junit:junit:4.12'
    compile 'com.google.android.gms:play-services:10.2.6'
}
لینک ارسال

من min sdk 21  را روی 21 گذاشتم ،مشکل حل شد.اما ایا راه حل دیگری بجز این نیست؟؟؟

با این حساب اپ برای min sdk های پایین تر از 21 جواب نمیده ، ایا این باعث میشه کاربرا برناممو نصب نکنند؟؟؟؟

لینک ارسال

ارور ک داده مربوط به چیز دیگه ایست به آدرس سایتی ک داده برو و مطالبش رو بخون ببین چی دستگیرت میشه

لینک ارسال

ب همون سایت رفتم.

یکی از راه حل هاش تغییر مین sdk بود.

یه راه حل دیگه اش هم فعال کردن multidex،اما این روش باز هم ارور داد.

چراا؟

لینک ارسال

سلام روز بخیر

این خطا مربوط به زمانی هستش که تعداد متد های فایل dex از یه حد مجازی بیشتر میشه و اجازه نمیده بیشتر ازین تعداد متد داشته باشید.

راه حل این مشکل هم این هست که اجازه استفاده از چند فایل dex به پروژتون بدین و برای این کار باید تو gradle.properties کد زیر اضافه کنید

defaultConfig {
        multiDexEnabled true
    }

و یک نکته دیگه اینکه 

برای چه کاری احتیاج به کتابخونه play-service دارین؟

بهتره به جای اینکه کل این کتابخونه رو اضافه کنید فقط کتابخونه ای که بهش احتیاج دارین اضافه کنید مثل map یا .....

اینجوری هم حجم اپلیکیشنتون میاد پایین و هم اینکه تعداد متدها خیلی کمتر میشه و احتمالا مشکلتون برطرف خواهد شد.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mrmojtaba
      سلام دوستان
      من یه پروژه از سایت سعید آریا منش گرفتم با این وجود که کیفیت اپ خیلی عالی هست اما پشتیبانیشون در حد صفر هست یعنی اصلا وجود نداره ، هرچی هم زنگ میزنیم پاسخ گو نیستند که نیستند
      http://saeedarianmanesh.com/downloads/booksource_pro/
      مستندات خرید هم موجود هست !

---------------

اما سوال من
      قبلا پروژه با سوال های که از دوستان پرسیده بودم بدون مشکل حل میشد ولی حالا که می خوام سینک کنم با پیغام خطا :
      Error:Unable to resolve dependency for ':app@debug/compileClasspath': Could not resolve com.android.support:multidex:1.0.2.
      <a href="openFile:E:/book/Source_Code_BS3/BookSourcePro3/app/build.gradle">Open File</a><br><a href="Unable to resolve dependency for &#39;:app@debug/compileClasspath&#39;: Could not resolve com.android.support:multidex:1.0.2.">Show Details</a>
      مواجه میشم ، کسی میتونه کمکم کنه ؟

• توسط ehsan2229
      با سلام خدمت دوستان عزیز 
      در قسمت build.gradle پروژه وقتی ورژن گریدل رو به ۴.۴ تغییر میدم با مشکل سینک مواجه میشم و میگه که نمیتونه gradle.MOP و gradle.jar v را پیدا و دانلود کنه.فیلتر شکن های مختلف رو هم امتحان کردم.اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید
      با تشکر

• توسط takin
      سلام 
      من تازه اندرید استدیوو نصب کردم
      sdk هم کامله تموم پلتفرماش (از api 2 تا api 26) و در بخش SDK BUild - Tools 
        23.0.2 و 25.0.0 و 26.0.1 نصبه 
      ولی همش چند تا ارور میده 
      Error:Failed to resolve: com.android.support.test.espresso:espresso-core:2.0 Error:(27, 13) Failed to resolve: com.android.support:appcompat-v7:26.+ این دوتا ارورو میده 
      هرکاریم میکنم رفع نمیشه
      اینم کد build.gradle ش . لطفا راهنمایی کنید 
      apply plugin: 'com.android.application' android { compileSdkVersion 26 buildToolsVersion "26.0.1" defaultConfig { applicationId "com.example.mohammad.myapplication" minSdkVersion 15 targetSdkVersion 26 versionCode 1 versionName "1.0" testInstrumentationRunner "android.support.test.runner.AndroidJUnitRunner" } buildTypes { release { minifyEnabled false proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android.txt'), 'proguard-rules.pro' } } } dependencies { compile fileTree(dir: 'libs', include: ['*.jar']) androidTestCompile('com.android.support.test.espress' + 'o:espresso-core:2.0', { exclude group: 'com.android.support', module: 'support-annotations' }) compile 'com.android.support:appcompat-v7:26.+' testCompile 'junit:junit:4.12' }  
    • توسط مهندس
      سلام دوستان
      گریدل من در حالت انلاین خیلی طول میکشه تا سینک بشه حتی گاهی یک ساعت طول میکشه در حالت انلاین و هر کتابخونه ای هم ادد میکنم همگی failed میشن.
      این اتفاق یهویی افتاد.(در حالت افلاین این مشکلو ندارم)
      دلیلش چیه؟؟
      کسی تجربه کرده؟؟
    • توسط مهندس
      سلام دوستان.
      لطفا کمک کنید.
      اندروید استدیو این خطا رو میاره و هر چی غیر مجاز روشن میکنم تا اپدیت شه ؛ اما نمیشه و حتی ورژن کتابخونه رو عوض کردم ولی فایده نداره.

• فایل

• اضافه کردن...