mahditofighi

کار با فایل PDF

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

[align=right]سلام دوستان[/align]

[align=right]یک مثال کاربردی از نمایش فایل pdf در برنامه می خوام ، در ضمن فایل مورد نظر در پوشه assets پروژه قرار داره .

همچنین می خوام این کار طوری انجام بشه که اگه روی اندروید کاربر نرم افزار pdf reader هم نبود باز بشه .

[/align]

[align=right]ممنون[/align]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اینکار یک کتابخانه وجود دارد که اگر این کتابخانه را به پروژه خود اضافه کنید میتوانید فایل های pdf را درون اپیلیکشن و بدون نیاز به PDF Reader ها انجام دهید

آدرس دانلود کتابخانه از Github :

https://github.com/jblough/Android-Pdf-Viewer-Library

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام . این پروژه مشکل داره دانلود نمیشه ، شما سورسشو نداری ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

من از این کتابخونه استفاده که می کنم، load شدن pdf هیچ وقت تموم نمیشه! فایلی که انتخاب کردم هم فقط 24 صفحه و بدون عکس هست، مشکل از منه یا کتابخونه؟! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

من از این کتابخونه استفاده که می کنم، load شدن pdf هیچ وقت تموم نمیشه! فایلی که انتخاب کردم هم فقط 24 صفحه و بدون عکس هست، مشکل از منه یا کتابخونه؟! :D

خودم مشکل رو متوجه شدم، کتابخونه زبان فارسی رو درست ساپورت نمیکنه و تو load کردن pdfهای فارسی حجیم و همینطور عکس دار مشکل داره، هم زبونشو فارسی کردم هم تو decode اش حروف فارسی رو اضافه کردم، الآنم دارم رو زیاد کردن سرعت load و نشون دادن عکسهاش کار می کنم، کامل شد upload میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

خودم مشکل رو متوجه شدم، کتابخونه زبان فارسی رو درست ساپورت نمیکنه و تو load کردن pdfهای فارسی حجیم و همینطور عکس دار مشکل داره، هم زبونشو فارسی کردم هم تو decode اش حروف فارسی رو اضافه کردم، الآنم دارم رو زیاد کردن سرعت load و نشون دادن عکسهاش کار می کنم، کامل شد upload میکنم

خوب لطفا  آپلود کنید. لطفا سریعتر!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری