رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

[align=right]سلام دوستان[/align]

[align=right]یک مثال کاربردی از نمایش فایل pdf در برنامه می خوام ، در ضمن فایل مورد نظر در پوشه assets پروژه قرار داره .

همچنین می خوام این کار طوری انجام بشه که اگه روی اندروید کاربر نرم افزار pdf reader هم نبود باز بشه .

[/align]

[align=right]ممنون[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اینکار یک کتابخانه وجود دارد که اگر این کتابخانه را به پروژه خود اضافه کنید میتوانید فایل های pdf را درون اپیلیکشن و بدون نیاز به PDF Reader ها انجام دهید

آدرس دانلود کتابخانه از Github :

https://github.com/jblough/Android-Pdf-Viewer-Library

لینک ارسال

سلام

من از این کتابخونه استفاده که می کنم، load شدن pdf هیچ وقت تموم نمیشه! فایلی که انتخاب کردم هم فقط 24 صفحه و بدون عکس هست، مشکل از منه یا کتابخونه؟! :D

لینک ارسال

سلام

من از این کتابخونه استفاده که می کنم، load شدن pdf هیچ وقت تموم نمیشه! فایلی که انتخاب کردم هم فقط 24 صفحه و بدون عکس هست، مشکل از منه یا کتابخونه؟! :D

خودم مشکل رو متوجه شدم، کتابخونه زبان فارسی رو درست ساپورت نمیکنه و تو load کردن pdfهای فارسی حجیم و همینطور عکس دار مشکل داره، هم زبونشو فارسی کردم هم تو decode اش حروف فارسی رو اضافه کردم، الآنم دارم رو زیاد کردن سرعت load و نشون دادن عکسهاش کار می کنم، کامل شد upload میکنم

لینک ارسال
  • 8 ماه بعد...

سلام

خودم مشکل رو متوجه شدم، کتابخونه زبان فارسی رو درست ساپورت نمیکنه و تو load کردن pdfهای فارسی حجیم و همینطور عکس دار مشکل داره، هم زبونشو فارسی کردم هم تو decode اش حروف فارسی رو اضافه کردم، الآنم دارم رو زیاد کردن سرعت load و نشون دادن عکسهاش کار می کنم، کامل شد upload میکنم

خوب لطفا  آپلود کنید. لطفا سریعتر!!!

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...