رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

نصب NDK اندروید استدیو

پست های پیشنهاد شده

سلام

این آموزش  تصویری رو ببینید  ابتدای آموزش گفتم چطوری NDK  رو به  اندورید استودیو اضافه کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 6 ماه بعد...
در در 1396/03/10, 17:13:22، MR _ RGF گفته است :

سلام من میخوام NDK رو به اندروید استدیو اضافه کنم ولی نمیدنم چطوری اگه میشه راهنمایی کنین ممنون 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط rezanasarzade
      با سلام عرض ادب خدمت کاربران انجمن و تبریک سال 99
      بنده مشکل sdk دارم لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

• توسط Vahid761
      با سلام برهمه دوستان وتشکر از همه دوستانی که با صبر و حوصله تو این مدت به سوالات بنده پاسخ های عالی دادن درود برشما.
      من یهapi26 دانلود کردم (به صورتzip) واونو به صورت دستی اضافه کردم تومسیر  sdk\platform اما وقتی اندروید استودیو رو باز می کنم  ارور های زیر رو می ده وکار نمی کنه لطفا کمکم کنید
    • توسط meraj0
      با سلام
      من Java SE Development Kit (JDK) v10.0.1 رو نصب کردم و حالا میخوام SDK رو نصب کنم که به من خطا میده که هنوز JAVA رو نصب نکردی یا JAVA_HOME رو مشخص نکردی
      من طبق آموزش هایی که تو اینترنت بود مسیر JAVA_HOME رو " C:\Program Files\Java\jdk-10.0.1 " قرار دادم , اما مجدد همون ارور رو دریافت میکنم
      کسی از دوستان راه حلی داره ؟
    • توسط meraj0
      با سلام
      من Java SE Development Kit (JDK) v10.0.1 رو نصب کردم و حالا میخوام SDK رو نصب کنم که به من خطا میده که هنوز JAVA رو نصب نکردی یا JAVA_HOME رو مشخص نکردی
      من طبق آموزش هایی که تو اینترنت بود مسیر JAVA_HOME رو " C:\Program Files\Java\jdk-10.0.1 " قرار دادم , اما مجدد همون ارور رو دریافت میکنم
      کسی از دوستان راه حلی داره ؟
    • توسط mohsen28
      سلام دوستان
      این مشکل رو دارم هر کاری هم میکنم درست نمیشه تمام فایل های sdk هم دانلود کردم و وارد sdk هم شدم و برنامه های اندروید بروز هست
      اما این خطا نمیدونم چرا میده 
      کسی میدونه مشکل چیه؟

• فایل

• اضافه کردن...