aminsh77

ارسال یک مقدار در هنگام onResume از فراگمنت به MainActivity

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه فراگمت دارم که میخوام هنگامی که واردش شدم و onResume شد یک مقدار عددی int به مین اکتیویتی بفرسته.

اگر سوالم گنگه بیشتر توضیح میدم

من توی مین اکتیویتی باتم نویگیشن ویو استفاده کردم پنج تا فراگمنت هم بش وصل که با کلیک بروی باتن ها توی فریم لایوت نمایش داده میشن.برای هر کدوم یه مشخصه عددی قرار دادم که وقتی روی باتم ها کلیک میکنم عوض میشه و به درستی کار میده.

من تو یکی از فراگمنتا ریسایکلر ویو گذاشتم و توی اداپتر ریسایکلر ویو یه کد گذاشتم که وقتی روی یکی از آیتم هاش کلیک شده به یه فراگمنت جدید بره و اونو توی فریم لایوتی که توی مین اکتیویتی هست نشون بده.اینم به درستی کار میده.

حالا میخوام متد onBackPressed رو توی فراگمنت استفاده کنم که ساپورت نمیکنه و اون فراگمنتی که از طریق ریسایکلر ویو واردش شدم رو میخوام یه int به مین اکتیوتی پاس بده وقتی onResume شد و onBackPressed رو توی مین اکتیوتی بصورت شرطی بزارم مثلا

@Override
    public void onBackPressed() {

if ( fragNum == 6  ){

}else {

super.onBackPressed();

}

}

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 23 ساعت قبل، aminsh77 گفته است :

سلام

من یه فراگمت دارم که میخوام هنگامی که واردش شدم و onResume شد یک مقدار عددی int به مین اکتیویتی بفرسته.

اگر سوالم گنگه بیشتر توضیح میدم

من توی مین اکتیویتی باتم نویگیشن ویو استفاده کردم پنج تا فراگمنت هم بش وصل که با کلیک بروی باتن ها توی فریم لایوت نمایش داده میشن.برای هر کدوم یه مشخصه عددی قرار دادم که وقتی روی باتم ها کلیک میکنم عوض میشه و به درستی کار میده.

من تو یکی از فراگمنتا ریسایکلر ویو گذاشتم و توی اداپتر ریسایکلر ویو یه کد گذاشتم که وقتی روی یکی از آیتم هاش کلیک شده به یه فراگمنت جدید بره و اونو توی فریم لایوتی که توی مین اکتیویتی هست نشون بده.اینم به درستی کار میده.

حالا میخوام متد onBackPressed رو توی فراگمنت استفاده کنم که ساپورت نمیکنه و اون فراگمنتی که از طریق ریسایکلر ویو واردش شدم رو میخوام یه int به مین اکتیوتی پاس بده وقتی onResume شد و onBackPressed رو توی مین اکتیوتی بصورت شرطی بزارم مثلا

@Override
    public void onBackPressed() {

if ( fragNum == 6  ){

}else {

super.onBackPressed();

}

}

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

یک interface تعریف کنید که کلاس اکتیویتی تون ازش implements کرده باشه و مقدار رو براش بفرستید

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری