alireza123

کار با کلاس async task

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من دو تا دکمه در زیر صفحه طراحی کرده ام که با زدن هر کدوم اطلاعات رو از سرور با استفاده از کلاس asyn task میگیره و در صفحه نمایش میده . 

مشکل اینجاس زمانی که پیاپی این دو تا دکمه رو میزنی بعد از مدتی دیگه علامت لودینگ رو نشون میده و چیزی خاصی انجام نمیده روی صفحه . فکر کنم باید طوری باشه که زمانی که هر دکمه رو زدم کلاس دکمه قبلی رو غیرفعال کنم . چطور باید این کار رو بکنم؟پ

اصلا راه حل مقابله با این کار چیه؟

با تشکر 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فک کنم بخاطر اینه که یه آیجکت از کلاس async درست کردی فقط و از همون برای دوتا دکمه استفاده کردی؛اگه اینکارو کردی باید کدتو تغییر بدی بطوری که هر وقتی روی دکمه کلیک شد یه آبجکت از کلاس async رو new کنی و بعد اونو اجرا کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/03/23, 05:39:10، alireza123 گفته است :

سلام

من دو تا دکمه در زیر صفحه طراحی کرده ام که با زدن هر کدوم اطلاعات رو از سرور با استفاده از کلاس asyn task میگیره و در صفحه نمایش میده . 

مشکل اینجاس زمانی که پیاپی این دو تا دکمه رو میزنی بعد از مدتی دیگه علامت لودینگ رو نشون میده و چیزی خاصی انجام نمیده روی صفحه . فکر کنم باید طوری باشه که زمانی که هر دکمه رو زدم کلاس دکمه قبلی رو غیرفعال کنم . چطور باید این کار رو بکنم؟پ

اصلا راه حل مقابله با این کار چیه؟

با تشکر 

هر باری که میاید و async رو اجرا میکنید یک thread جدید باز میکنید.. باید حتما توجه کنید بیشتر از 8 thread همزمان باز نداشته باشید که توسط اندروید kill شوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری