رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام

لطفا کمک کنید من تازه میخوام برنامه نویسی اندروید رو شروع کنم

باورتون میشه الان دوسه روزه میخوام android studio رو نصب و اجرا کنم اما نتونستم

اول از سیستمم بگم که (روم به دیوار) ویندوز 8.1 و 32 بیتی هستش

JDK رو نصب کردم تو cmd هم دستور java -version رو میزنم میزنه نصب شده

اندروید استدیو و SDK رو هم از اینجا دانلود کردم: http://p30download.com/fa/entry/45668

android studio رو که اجرا میکنم وقتی رو یه پروژه جدید میزنم میگه:

نقل قول

Your Android SDK is missing, out of date, or is missing templates.
You can configure your SDK via Configure | Project Defaults | Project Structure | SDKs

میرم همین جایی که میگه و مسیر نصب sdk و jdk رو میدم اما باز ارورای عجیب و غریب میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا میتونم با ویندوز هشت و یک 32 بیتی اندروید استدیو رو راحت نصب و اجرا کنم؟

ویرایش شده توسط m989
لینک ارسال

سلام

میشه روی ویندوز هستش نصب کرد  مهم  منابع سیستم رم و سی پیو هستش

دوم این که  مشکلر از ادرس دهی  sdk  شما هستش  ادرس دقیق پوشه sdk رو به برنامه بدید

لینک ارسال
در 12 ساعت قبل، Seven7up گفته است :

سلام

میشه روی ویندوز هستش نصب کرد  مهم  منابع سیستم رم و سی پیو هستش

دوم این که  مشکلر از ادرس دهی  sdk  شما هستش  ادرس دقیق پوشه sdk رو به برنامه بدید

ممنون که جواب دادید

من دقیقا محل نصب SDK رو میدم

از اینجا دانلود کردم (نسخه مختصر - 151 مگابایت)

واقعا کلافم کرده

لینک ارسال

سلام مجدد 
بازم مشکل دارم ممنون میشم کمک کنید 
وقتی اندروید استدیو رو اجرا میکنم و روی پروژه جدید میزنم پنجره ساخت پروژه میاد، فقط وسطاش این ارور رو میده:

ERROR1.jpg

لینک ارسال

نمیدونم دقیقا مشکل از کجاست، SDK رو از اینجا دانلود کردم (نسخه ی مختصر - 151 مگابایت) هم SDK هم JDK رو هم به برنامه مسیرشو دادم 

لینک ارسال

سلام

بهترین کار این هستش   شمانسخه   کامل  اندروید استودیوکه  sdk  همراه خودش داره حدودا 2 گیگ  هستش اون رو دانلود کنید  و  همراه با  Sdk  اون  رو نصب کنید  بدون مشکل  بالا میاد احتمال داره sdk  های که  میزارند برای دنلود  ناقص باشند که البته اکثرا اینجوری هستند و باید یکی یکی   پلاگینها رو دانلود کنید 

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، Seven7up گفته است :

سلام

بهترین کار این هستش   شمانسخه   کامل  اندروید استودیوکه  sdk  همراه خودش داره حدودا 2 گیگ  هستش اون رو دانلود کنید  و  همراه با  Sdk  اون  رو نصب کنید  بدون مشکل  بالا میاد احتمال داره sdk  های که  میزارند برای دنلود  ناقص باشند که البته اکثرا اینجوری هستند و باید یکی یکی   پلاگینها رو دانلود کنید 

خیلی ممنونم اگه لینکی معرفی کنید ممنون میشم

فقط من ویندوزم 32 بیتیه، تا اونجایی که فهمیدم نسخه کامل (یا همون bundle) فقط مخصوص 64 بیتیه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mahdi892
      با عرض سلام 
      فولدر يک پروژه رو از محل اصلي خودش (USER\USERNAME\ANDROIDSTUDIOPROJECT)  کات کردم تو يه پوشه تو درايو D  ريختم ولي بعد باز کردن اندرويد استديو پوشه App نشون نميده و فقط در حالت Project به صورت فايلي نشون ميده

• توسط saeid.honardan
      با سلام و احترام،
      یک برنامه می نویسم که داخلش باید یک تصویر رو با افکت اسپلش رنگ قسمتی ازش رو برجسته کنم(سرد یا گرم کردن قسمتی از تصویر).
      مانند این اپلیکیشن: https://cafebazaar.ir/app/com.appspot.swisscodemonkeys.paintfx
      هرچه کتابخونه های مختلف رو بررسی کردم چنین ابزاری داخلشون نبود. چندتا کتابخونه و سورس از سایت های خارجی پیدا کردم که پولی بودند اونهم به دلار!!!
      می خواستم بدونم کسی از دوستان می تونه راهنماییم کنه که چطور میتونم چنین کاری داخل اندروید استودیو انجام بدم؟ کتابخونه یا سورس کدی اگر سراغ دارید بهم اطلاع بدین لطفا.
      با تشکر
    • توسط amin1419
      با سلام با توجه به اینکه بعضی سرویس های گوگل مپ برای ایران تحریم هست آیا میشه از سرویس های mapbox اما روی گوگل مپ استفاده کرد؟ من رسم مسیر رو میخواستم لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه
      با تشکر
    • توسط rezanasarzade
      با سلام عرض ادب خدمت کاربران انجمن و تبریک سال 99
      بنده مشکل sdk دارم لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

• توسط Vahid761
      با سلام برهمه دوستان وتشکر از همه دوستانی که با صبر و حوصله تو این مدت به سوالات بنده پاسخ های عالی دادن درود برشما.
      من یهapi26 دانلود کردم (به صورتzip) واونو به صورت دستی اضافه کردم تومسیر  sdk\platform اما وقتی اندروید استودیو رو باز می کنم  ارور های زیر رو می ده وکار نمی کنه لطفا کمکم کنید
  • فایل

• اضافه کردن...