مهندس

post و get کردن داده ها در php

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

ببخشید من میخام داده هامو بسمت سرور بفرستم و بر اساس شماره موبایل و روز ک خود کاربر در اندروید وارد میکنه، یکسری اطلاعات select بشه و برای کاربر لیست بشه.گیری ک دارم اینه ک ارایه ای ک با جیسون ساخته میشه خالی هست.کدهای php و کدهای کلاس جاوا رو میزارم.

لطفا راهنمایی کنید اشکال کارم کجاست:(.

<?php

include "config.php";
 mysqli_query($con,"SET CHARSET UTF8");

$mobile=$_POST['user_mobile'];
 $day=$_POST['day'];

$sql="SELECT `name_lesson`, `name_class`, `day`, `clock`, `college`, `cycle`, `user_mobile`
               FROM `tbl_lesson` WHERE user_mobile='$mobile' and day='$day'";
 $result=$con->query($sql);
 $array_list=array();
 $array=$result->fetch_all(MYSQLI_ASSOC);
 echo json_encode($array);

?>

import android.app.ProgressDialog;
import android.content.Context;

import com.android.volley.DefaultRetryPolicy;
import com.android.volley.Request;
import com.android.volley.Response;
import com.android.volley.VolleyError;
import com.android.volley.toolbox.JsonArrayRequest;
import com.android.volley.toolbox.Volley;

import org.json.JSONArray;
import org.json.JSONException;
import org.json.JSONObject;

import java.util.ArrayList;
import java.util.List;

import ir.Class.SaveID;
import ir.DataModel.GetSetTodayLesson;
import ir.DataModel.GetSetUser;

import static ir.Server.AuthenticationServer.SH_PRE_REGISTRATION;

public class CatshTodayLesson {

Context context;
    ProgressDialog progressDialog;
    public CatshTodayLesson(Context context){

this.context=context;
    }

public void  getpost(final CatshTodayLesson.onpost onpost)
    {

SaveID saveID = new SaveID(context,SH_PRE_REGISTRATION);
        String keymobile=saveID.getSharedValue(SaveID.MOBILE);//class of sharedprefrences for get user_mobile
        String day="چهارشنبه";

final String url="http://192.168.56.1/server/show_today_timesheet.php?user_mobile="+""+keymobile+"day="+day;

JsonArrayRequest jsonArrayRequest=new JsonArrayRequest(Request.Method.GET, url, null, new Response.Listener<JSONArray>() {

@Override
            public void onResponse(JSONArray response) {

List<GetSetTodayLesson> data=new ArrayList<>();

for (int i=0;i<response.length();i++){

GetSetTodayLesson getSetTodayLesson=new GetSetTodayLesson();
                    try {
                        JSONObject jsonObject=response.getJSONObject(i);
                        getSetTodayLesson.setName_lesson(jsonObject.getString("name_lesson"));
                        getSetTodayLesson.setClock(jsonObject.getString("clock"));
                        getSetTodayLesson.setCollege(jsonObject.getString("college"));
                        getSetTodayLesson.setName_class(jsonObject.getString("name_class"));
                        getSetTodayLesson.setSycle(jsonObject.getString("cycle"));

}

catch (JSONException e) {
                        e.printStackTrace();
                    }

data.add(getSetTodayLesson);
                }
                onpost.onpost(data);

}
        }, new Response.ErrorListener() {
            @Override
            public void onErrorResponse(VolleyError error) {

}
        });

jsonArrayRequest.setRetryPolicy(new DefaultRetryPolicy(10000,
                DefaultRetryPolicy.DEFAULT_MAX_RETRIES,DefaultRetryPolicy.DEFAULT_BACKOFF_MULT));

Volley.newRequestQueue(context).add(jsonArrayRequest);
    }

public  interface onpost
    {
        void onpost(List<GetSetTodayLesson> data);
    }

}

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلو پیدا کردم:cool::cool:

مشکل در سینتکس url و سینتکس کوئری فایل php بود. و البته باید بجای post از get استفاده میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

همیشه وقتی قراره تو php از mysql استفاده کنیم، بهتره به صورت هوشمند از لاگینگ استفاده کنیم تا اگر کوئری اشتباه زدیم سریع بفهمیم از کوئریه یا از جای دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط conall
      سلام 
      من میخوام یه نرم افزار بنویسم که با سرور کار میکنه و ی سری داده توی دیتابیسی که روی سرورمه ذخیره و بازیابی میکنه برای این کار یه سری فایل php میخوام به عنوان واسط که همون api های من میشن
      حالا سوال اینجاس که ایجاد و کار کردن با این api  ها امن هست؟ 
      و چطور میتونم امنیتشو برقرار کنم 
      چون الان مثلا یه api برای افزودن پست داشته باشیم نرم افزار یه جیسون ارسال میکنه به سرور با اطلاعات مورد نیاز اون api حالا یه نفر که مشکل داره میتونه با sniff کردن اطلاعات ارسالی به اون api دسترسی پیدا کنه و یه پست به نام شخص دیگه ای ایجاد کنه ! 
      چطور این مشکل رو حل کنم ؟
      توی نرم افزار هایی مثل دیوار میخواستم چک کنم چون اونا از ssl استفاده میکردن نتونستم به جیسونی که میفرستم دسترسی پیدا کنم که ببینم چی کار کردن
    • توسط idoctor
      سلام من یه کد دارم که ازم x و y رو میگیره وه به صورت آدرس دقیق میده
      اما این آدرس به صورت اینگلیسی هست و من میخوام فارسی بشه!
      کسی بلده؟
      با جاوا هم بشه مشکلی ندارم!
      با تشکر
    • توسط hewillcome
      باعرض سلام خدمت همه ی اساتید محترم.
      بنده قصد ارسال جیسون به سمت سرور را داشتم. برای ارتباط با سرور بنده از کتابخانه ی Volley استفاده میکنم. نحوه ی ارسال String را بلد هستم اما جیسون را نه متاسفانه.
      ممنون میشم از دوستان اگر کسی می تواند بنده را راهنمایی کند. با سپاس فراوان.
    • توسط ikhatami
      سلام
      من یک برنامه اندروید دارم که یک سری ادیت تکست دارم که نام و نام خانوادگی و ... به صورت فارسی وارد میشه از طریق استفاده از ksoap2 و صدازدن یک سرویس روی سرور php می خواهم این اطلاعات در سرور ذخیره بشه ولی وقتی اطلاعات اندروید به وب سرویس ارسال میشه هر جا که فارسی هست میشه ???????
      وب سرویس مشکلی نداره و کار میکنه مشکل سمت برنامه اندروید هست البته سمت اندروید هم برای انگلیسی ها و اعداد مشکلی نیست فقط مشکل فارسی داریم بفرمایید مشکل کجاست
      نمونه برنامه اندروید :
      SoapObject request = new SoapObject(GlobalClass.NAMESPACE, "SaveCustomerInfo"); //Property which holds input parameters PropertyInfo name1 = new PropertyInfo(); name1.setName("Name"); name1.setValue("احمدعلی"); name1.setType(String.class); request.addProperty(name1); //Create envelope SoapSerializationEnvelope envelope = new SoapSerializationEnvelope(SoapEnvelope.VER11); envelope.dotNet = true; //Set output SOAP object envelope.setOutputSoapObject(request); //Create HTTP call object HttpTransportSE androidHttpTransport = new HttpTransportSE(GlobalClass.URL); try { androidHttpTransport.setXmlVersionTag("<!--?xml version=\"1.0\" encoding=\"UTF-8\" ?-->"); androidHttpTransport.call("urn:Services#SaveCustomerInfo", envelope); if (envelope.getResponse() != null && !envelope.getResponse().equals("")) { result2 = envelope.getResponse().toString(); } else { result2 = null; } } catch (Exception e) { e.printStackTrace(); }  
    • توسط khosro
      سلام ،،این  کد کار میکنه ینی اینکه درخواست رو میفرسته به سرور اما متاسفانه اون string  رو نمیفرسته نمی دونم چرا

JsonArrayRequest jsonArrayRequest=new JsonArrayRequest(Request.Method.GET, url,null, new Response.Listener<JSONArray>() { @Override public void onResponse(JSONArray response) { for(int i = 0; i < response.length(); i++) { try { Toast.makeText(getApplicationContext(),"ok",Toast.LENGTH_LONG).show(); String id=response.getJSONObject(i).getString("id"); String name = response.getJSONObject(i).getString("name"); String problem=response.getJSONObject(i).getString("problem"); String javab=response.getJSONObject(i).getString("javab"); if (javab.isEmpty()){ data.add(new Data(name,problem,R.drawable.user_avatar,"پشتیبانی","در انتظار پاسخ از پشتیبانی...",R.drawable.support,id)); }else { data.add(new Data(name,problem,R.drawable.user_avatar,"پشتیبانی",javab,R.drawable.support,id)); } recyclerView.setAdapter(adapter); recyclerView.setLayoutManager(new LinearLayoutManager(SupportActivity.this)); if (!data.isEmpty()){ progressDialog.dismiss(); } } catch (JSONException e) { e.printStackTrace(); progressDialog.dismiss(); } } } }, new Response.ErrorListener() { @Override public void onErrorResponse(VolleyError error) { Toast.makeText(getApplicationContext(),error.getMessage(),Toast.LENGTH_LONG).show(); progressDialog.dismiss(); } }) { @Override protected Map<String, String> getParams() { Map<String, String> params = new HashMap<String, String>(); params.put("id",name); return params; } }; requestQueue.add(jsonArrayRequest);  

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل