Javad Mahmoodi

نحوه نمایش کنونی کاربر در نقشه افلاین گوگل مپ

30 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام خدمت همه اساتید و دوستان 

من میخوام تو برنامه ام یک مپ افلاین گوگل داشته باشم تا کاربر چه از طیق اینترنت و چه از طریق GPS مکان کنونی خودش رو ببینه.

من تاحالا تو این ضمینه کار نکردم و اطلاعاتی در مورد چگونگی این کار ندارم.

ممنون میشم از اساتید اگر بصورت گام به گام توضیح بدهند.

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

باسلام خدمت همه اساتید و دوستان 

من میخوام تو برنامه ام یک مپ افلاین گوگل داشته باشم تا کاربر چه از طیق اینترنت و چه از طریق GPS مکان کنونی خودش رو ببینه.

من تاحالا تو این ضمینه کار نکردم و اطلاعاتی در مورد چگونگی این کار ندارم.

ممنون میشم از اساتید اگر بصورت گام به گام توضیح بدهند.

باتشکر

سلام، متاسفانه باید بگم که گوگل اجازه استفاده آفلاین از مپ رو نمیده یا حداقل تا الان این امکان وجود نداشته مگر اینکه بتونید بخشی از مپ رو ذخیره کنید...

در عوض می تونید از OpenStreetMap استفاده کنید... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

سلام، متاسفانه باید بگم که گوگل اجازه استفاده آفلاین از مپ رو نمیده یا حداقل تا الان این امکان وجود نداشته مگر اینکه بتونید بخشی از مپ رو ذخیره کنید...

در عوض می تونید از OpenStreetMap استفاده کنید... 

خب بصورت انلاین چطور میتونم این کار را با گوگل مپ انجام بدم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

سلام این یک آموزش فارسی

http://kamalan.com/1392/01/طریقه-دانلود-google-api-برای-توسعه-برنامه-های-ا/

این هم آموزش انگلیسی

http://www.vogella.com/tutorials/AndroidLocationAPI/article.html

http://www.vogella.com/tutorials/AndroidGoogleMaps/article.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

لینک هایی که جناب مهندس خسرو آبادی ارائه کردند رو مطالعه کنید...

البته خودم چند وقت پیش سیستم مشابه اون چیزی رو که میخواید در یکی از اپ ها توسعه دادم، سعی میکنم نکات مورد نظر و چالش هایی رو که با اون روبرو بودم رو در یه مقاله جدید ارائه کنم...

این لینک رو هم من پیشنهائ میکنم:

https://www.tutorialspoint.com/android/android_google_maps.htm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

با تشکر از راهنمایی شما من تونستم نقشه گوگل را در برنامه خود اجرا کنم و موقعیت های مورد نظرم را روی نقشه مارک کنم ...

حالا چطور  میتونم موقعیت کنونی خودم رو تو یک متغیر ذخیره کنم ؟ و روی موقعیتم یک مارکر ایجاد کنم ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/05/01, 10:58:33، a.khosroabadi گفته است :

سلام

با تشکر از راهنمایی شما من تونستم نقشه گوگل را در برنامه خود اجرا کنم و موقعیت های مورد نظرم را روی نقشه مارک کنم ...

حالا چطور  میتونم موقعیت کنونی خودم رو تو یک متغیر ذخیره کنم ؟ و روی موقعیتم یک مارکر ایجاد کنم ؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

سلام

با تشکر

فکر میکنم نیاز به یک دیتابیس داشته باشید حالا از هر مدلی که دوست داشتید، اگر فقط یکبار موقعیت رو میخواید ذخیره کنید یا به قولی تعداد محدود هست از Shared Preferences استفاده کنید در غیر این صورت از sqlite...

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/05/01, 11:59:37، شاهرخ جهان زاده گفته است :

لینک هایی که جناب مهندس خسرو آبادی ارائه کردند رو مطالعه کنید...

البته خودم چند وقت پیش سیستم مشابه اون چیزی رو که میخواید در یکی از اپ ها توسعه دادم، سعی میکنم نکات مورد نظر و چالش هایی رو که با اون روبرو بودم رو در یه مقاله جدید ارائه کنم...

این لینک رو هم من پیشنهائ میکنم:

https://www.tutorialspoint.com/android/android_google_maps.htm

باسلام

من صفحه لاگین با یوزر و پسورد در برنامه خود ایجاد کردم

میخوام ورود با اثر انگشت را هم در برنامه فعال کنم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

ترجیحاً با سورس کد  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باسلام

ترجیحاً با سورس کد  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

باسلام

ترجیحاً با سورس کد  

سلام، این آموزش رو مطالعه کنید:

https://www.androidhive.info/2016/11/android-add-fingerprint-authentication/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

سلام، این آموزش رو مطالعه کنید:

https://www.androidhive.info/2016/11/android-add-fingerprint-authentication/

سلام

من پروژه ای که گفتید را ایمپورت کردم ولی ارور میده و برنامه بالا نمیاد!!!!

میشه دقیق تر راهنمایی کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

سلام

من پروژه ای که گفتید را ایمپورت کردم ولی ارور میده و برنامه بالا نمیاد!!!!

میشه دقیق تر راهنمایی کنید؟

سلام

با چه اروری روبرو میشید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در هم اکنون، شاهرخ جهان زاده گفته است :

سلام

با چه اروری روبرو میشید؟

فورس کلوز میده!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در هم اکنون، Javad Mahmoodi گفته است :

فورس کلوز میده!!

روی شبیه ساز اجرا میکنید یا گوشی واقعی؟

آیا قابلیت فینگر پرینت دارن یا خیر؟

یک log از ارورتون نشون بدید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

روی شبیه ساز اجرا میکنید یا گوشی واقعی؟

آیا قابلیت فینگر پرینت دارن یا خیر؟

یک log از ارورتون نشون بدید...

روی گوشی واقعی و فینگر پرینت دار اجرا میکنم

لاگ :

08-03 09:11:53.362 3391-3391/? E/AndroidRuntime: FATAL EXCEPTION: main
                                                 Process: info.androidhive.fingerprint, PID: 3391
                                                 java.lang.RuntimeException: Unable to instantiate activity ComponentInfo{info.androidhive.fingerprint/info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity}: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity" on path: DexPathList[[zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/base.apk", zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/split_lib_slice_1_apk.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/lib/arm, /vendor/lib, /system/lib]]
                                                     at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:3133)
                                                     at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java:3416)
                                                     at android.app.ActivityThread.access$1100(ActivityThread.java:230)
                                                     at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:1822)
                                                     at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:102)
                                                     at android.os.Looper.loop(Looper.java:148)
                                                     at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:7409)
                                                     at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
                                                     at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1230)
                                                     at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:1120)
                                                  Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity" on path: DexPathList[[zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/base.apk", zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/split_lib_slice_1_apk.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/lib/arm, /vendor/lib, /system/lib]]
                                                     at dalvik.system.BaseDexClassLoader.findClass(BaseDexClassLoader.java:56)
                                                     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:511)
                                                     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:469)
                                                     at android.app.Instrumentation.newActivity(Instrumentation.java:1096)
                                                     at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:3123)
                                                     at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java:1230) 
                                                     Suppressed: java.lang.NoClassDefFoundError: info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity
                                                     at dalvik.system.DexFile.defineClassNative(Native Method)
                                                     at dalvik.system.DexFile.defineClass(DexFile.java:226)
                                                     at dalvik.system.DexFile.loadClassBinaryName(DexFile.java:219)
                                                     at dalvik.system.DexPathList.findClass(DexPathList.java:338)
                                                     at dalvik.system.BaseDexClassLoader.findClass(BaseDexClassLoader.java:54)
                                                             ... 13 more
                                                     Suppressed: java.lang.ClassNotFoundException: info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity
                                                     at java.lang.Class.classForName(Native Method)
                                                     at java.lang.BootClassLoader.findClass(ClassLoader.java:781)
                                                     at java.lang.BootClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:841)
                                                     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:504)
                                                             ... 12 more
                                                  Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: Class not found using the boot class loader; no stack trace available

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در هم اکنون، Javad Mahmoodi گفته است :

روی گوشی واقعی و فینگر پرینت دار اجرا میکنم

لاگ :

08-03 09:11:53.362 3391-3391/? E/AndroidRuntime: FATAL EXCEPTION: main
                                                 Process: info.androidhive.fingerprint, PID: 3391
                                                 java.lang.RuntimeException: Unable to instantiate activity ComponentInfo{info.androidhive.fingerprint/info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity}: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity" on path: DexPathList[[zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/base.apk", zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/split_lib_slice_1_apk.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/lib/arm, /vendor/lib, /system/lib]]
                                                     at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:3133)
                                                  Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity" on path: DexPathList[[zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/base.apk", zip file "/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/split_lib_slice_1_apk.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/info.androidhive.fingerprint-2/lib/arm, /vendor/lib, /system/lib]]
                                                     at dalvik.system.BaseDexClassLoader.findClass(BaseDexClassLoader.java:56)
                                                     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:511)
                                                     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:469)
                                                     at android.app.Instrumentation.newActivity(Instrumentation.java:1096)
                                                     at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:3123)
                                                     Suppressed: java.lang.NoClassDefFoundError: info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity
                                                     at dalvik.system.DexFile.defineClassNative(Native Method)
                                                     at dalvik.system.DexFile.defineClass(DexFile.java:226)
                                                     at dalvik.system.DexFile.loadClassBinaryName(DexFile.java:219)
                                                     at dalvik.system.DexPathList.findClass(DexPathList.java:338)
                                                     at dalvik.system.BaseDexClassLoader.findClass(BaseDexClassLoader.java:54)
                                                             ... 13 more
                                                     Suppressed: java.lang.ClassNotFoundException: info.androidhive.fingerprint.FingerprintActivity
                                                     at java.lang.Class.classForName(Native Method)
                                                     at java.lang.BootClassLoader.findClass(ClassLoader.java:781)
                                                     at java.lang.BootClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:841)
                                                     at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:504)
                                                             ... 12 more
                                                  Caused by: java.lang.NoClassDefFoundError: Class not found using the boot class loader; no stack trace available

اکتیویتی رو توی مانیفست ثبت کردید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 12 دقیقه قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

اکتیویتی رو توی مانیفست ثبت کردید؟

بله 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<manifest xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"
    package="info.androidhive.fingerprint">

<uses-permission android:name="android.permission.USE_FINGERPRINT" />

<application
        android:allowBackup="true"
        android:icon="@mipmap/ic_launcher"
        android:label="@string/app_name"
        android:supportsRtl="true"
       android:theme="@style/AppTheme">
        <activity android:name=".FingerprintActivity">
            <intent-filter>
                <action android:name="android.intent.action.MAIN" />

<category android:name="android.intent.category.LAUNCHER" />
            </intent-filter>
        </activity>
        <activity
            android:name=".HomeActivity"
            android:label="@string/title_activity_home"
            android:theme="@style/AppTheme"/>

</application>

</manifest>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

بله 

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<manifest xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"
    package="info.androidhive.fingerprint">

<uses-permission android:name="android.permission.USE_FINGERPRINT" />

<application
        android:allowBackup="true"
        android:icon="@mipmap/ic_launcher"
        android:label="@string/app_name"
        android:supportsRtl="true"
       android:theme="@style/AppTheme">
        <activity android:name=".FingerprintActivity">
            <intent-filter>
                <action android:name="android.intent.action.MAIN" />

<category android:name="android.intent.category.LAUNCHER" />
            </intent-filter>
        </activity>
        <activity
            android:name=".HomeActivity"
            android:label="@string/title_activity_home"
            android:theme="@style/AppTheme"/>

</application>

</manifest>

فایل مانیفست که مشکلی نداره...

سعی کنید پروژه رو خودتون بسازید چون معمولا ایمپورت کردن این مشکلات رو به وجود میاره...

الان تست کردم و خودم پروژه رو ساختم به مشکلی بر نخوردم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

فایل مانیفست که مشکلی نداره...

سعی کنید پروژه رو خودتون بسازید چون معمولا ایمپورت کردن این مشکلات رو به وجود میاره...

الان تست کردم و خودم پروژه رو ساختم به مشکلی بر نخوردم...

مرسی دوباره چک میکنم

فقط شما میدونید چطوری باید گذینه عکس گرفتن تو برنامه را ایجاد کنم تا وقتی عکس گرفتم با کیفیت خوب بتونم ذخیره کنم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

مرسی دوباره چک میکنم

فقط شما میدونید چطوری باید گذینه عکس گرفتن تو برنامه را ایجاد کنم تا وقتی عکس گرفتم با کیفیت خوب بتونم ذخیره کنم؟؟

خواهش می کنم...

پیشنهاد من استفاده از کتابخانه هست هم سرعت بالایی در پیاده سازی دارن هم شما رو از دردسر کد زدن راحت میکنه...

حالا از هر کتابخانه ای که مایل هستید استفاده کنید...

پیشنهاد من Camera Kit هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، شاهرخ جهان زاده گفته است :

خواهش می کنم...

پیشنهاد من استفاده از کتابخانه هست هم سرعت بالایی در پیاده سازی دارن هم شما رو از دردسر کد زدن راحت میکنه...

حالا از هر کتابخانه ای که مایل هستید استفاده کنید...

پیشنهاد من Camera Kit هست...

این یک برنامه جداگونه هستش؟

چجوری ازش استفاده کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Javad Mahmoodi گفته است :

این یک برنامه جداگونه هستش؟

چجوری ازش استفاده کنم؟

خیر جداگانه نیست، باید به گریدل اضافه بشه...

در بخش dependencies این رو اضافه کنید:

compile 'com.flurgle:camerakit:0.9.17'

و بعد در layout یک CameraView میتونید اضافه کنید:

<com.flurgle.camerakit.CameraView
    android:id="@+id/camera"
    android:layout_width="match_parent"
    android:layout_height="wrap_content"
    android:adjustViewBounds="true" />

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1396/05/11, 14:23:08، شاهرخ جهان زاده گفته است :

خیر جداگانه نیست، باید به گریدل اضافه بشه...

در بخش dependencies این رو اضافه کنید:

compile 'com.flurgle:camerakit:0.9.17'

و بعد در layout یک CameraView میتونید اضافه کنید:

<com.flurgle.camerakit.CameraView
    android:id="@+id/camera"
    android:layout_width="match_parent"
    android:layout_height="wrap_content"
    android:adjustViewBounds="true" />

دوست عزیز اگر بخوام تو برنامه کدی بنویسم تا هر 5 دقیقه یک طول و عرض جغرافیایی را از گوشی کاربر بگیره و ذخیره کنه باید چیکار کنم؟

البته من تونستم کاری کنم که هرموقع رو دکمه ذخیره کلیک کرد طول و عرض جغرافیایی را ذخیره کنه اما میخوام بصورت اتوماتیک هر 5 دقیقه یکبار این کار واسم انجام بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر بخوام تو برنامه کدی بنویسم تا هر 5 دقیقه یک طول و عرض جغرافیایی را از گوشی کاربر بگیره و ذخیره کنه باید چیکار کنم؟

البته من تونستم کاری کنم که هرموقع رو دکمه ذخیره کلیک کرد طول و عرض جغرافیایی را ذخیره کنه اما میخوام بصورت اتوماتیک هر 5 دقیقه یکبار این کار واسم انجام بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری