رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

یکسری اطلاعات دارم در برنامه ک قراره ب سمت سرور ارسال بشه، از کتابخونه ی volley استفاده میکنم، اطلاعات با موفقیت در دیتابیس phpmyadmin ذخیره میشه، اما موقعی ک میخام  select where بگیرم ک چنین رکوردی  با فلان ستون و فلان اطلاعاتذخیره شده یا نه؟ برای بعضی از ستونها کوئری جواب داره ولی برای بعضی ستونها میگه null هست:huh: در حالیکه اون ستون مقدار داره، و وقتی خودم دستی در دیتابیس بهمون ستون مقدار میدم، کوئری مقدار برمیگردونه:dodgy:.

این مشکلش چیه؟؟؟

فکر نمیکنم مشکل از برنامه نویسی اندروید باشه.

کدهای php رو ضمیمه کردم، لطفا راهنمایی کنید.

<?php

if($_SERVER['REQUEST_METHOD']=='POST'){

include "config.php";

$name=$_POST['name'];
    $code=$_POST['code'];
    $clas=$_POST['clas'];
    $day=$_POST['day'];
    $clock=$_POST['clock'];
    $college=$_POST['college'];
    $semester=$_POST['semester'];
    $year=$_POST['year'];
	$cycle=$_POST['cycle'];
	$mobile=$_POST['mobile'];

mysqli_query($con,"SET CHARSET UTF8");

$sql="SELECT count(*)  FROM tbl_lesson WHERE name_lesson='".$name."' and code_lesson='".$code."' and name_class='".$clas."' AND
   day='".$day."' AND clock='".$clock."' AND college='".$college."' AND semester='".$semester."' AND 
   year='".$year."' AND cycle='".$cycle."' AND user_mobile='".$mobile."'";

file_put_contents('test.txt',$sql);   

$result= mysqli_query($con,$sql);
    $check=mysqli_fetch_array($result);	

if($check[0]>0){
		echo 'This Lesson last Saved In Database';
	}

else{

$sql="insert into tbl_lesson (name_lesson,code_lesson, name_class, day, clock, college, semester,
	year,cycle,user_mobile) 
	VALUES (' $name', '$code', '$clas', '$day', ' $clock', '$college', '$semester', ' $year','$cycle','$mobile')";

mysqli_query($con,"SET CHARSET UTF8");

if(mysqli_query($con,$sql)){

echo "Success Save";
    }
    else{

echo "Failed Save";
    }

}
}
?>

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان مشکل این قسمتو پیدا کردم:D:D

مشکل در اسپیسی بود ک در قسمت insert مقادیر ب بعضی از فیلدها داده بودم.در کوئری زیر اگه دقت کنید سه تا فیلد name , year,clock ک داخل تک کوتیشن هستن یک اسپیس خوردن.

$sql="insert into tbl_lesson (name_lesson,code_lesson, name_class, day, clock, college, semester,
	year,cycle,user_mobile) 
	VALUES (' $name', '$code', '$clas', '$day', ' $clock', '$college', '$semester', ' $year','$cycle','$mobile')";

اینا با یک فاصله در دیتابیس ذخیره میشدن و موقع select گرفتن این فاصله رو لحاظ نمیکردم و باعث میشد ک رکوردی برنگردونه.

اسپیس رو برداشتم مشکل حل شد:D

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط VahidNZ
      با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

من یه برنامه دارم که با استفاده از کتابخانه Volley یکسری textview و imageview و به نمایش در میارم 
      الان نیاز دارم یک ستون به دیتابیس اضافه کنم ولینک ویدئو قرار بدم و با استفاده از Videoview نمایش بدم 

ولی متاسفانه هرچی آموزش میبینم مخصوص استفاده کردن به صورت مشخص از یک URL و یا استفاده داخلی خود گوشی هست 

اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید که مقادیر JSON که میگیرم و برای ویدئو به چه صورتی باید پیاده سازی کنم 

با تشکر
    • توسط hewillcome
      باعرض سلام خدمت همه ی اساتید محترم.
      بنده قصد ارسال جیسون به سمت سرور را داشتم. برای ارتباط با سرور بنده از کتابخانه ی Volley استفاده میکنم. نحوه ی ارسال String را بلد هستم اما جیسون را نه متاسفانه.
      ممنون میشم از دوستان اگر کسی می تواند بنده را راهنمایی کند. با سپاس فراوان.
    • توسط khosro
      سلام ،،این  کد کار میکنه ینی اینکه درخواست رو میفرسته به سرور اما متاسفانه اون string  رو نمیفرسته نمی دونم چرا

JsonArrayRequest jsonArrayRequest=new JsonArrayRequest(Request.Method.GET, url,null, new Response.Listener<JSONArray>() { @Override public void onResponse(JSONArray response) { for(int i = 0; i < response.length(); i++) { try { Toast.makeText(getApplicationContext(),"ok",Toast.LENGTH_LONG).show(); String id=response.getJSONObject(i).getString("id"); String name = response.getJSONObject(i).getString("name"); String problem=response.getJSONObject(i).getString("problem"); String javab=response.getJSONObject(i).getString("javab"); if (javab.isEmpty()){ data.add(new Data(name,problem,R.drawable.user_avatar,"پشتیبانی","در انتظار پاسخ از پشتیبانی...",R.drawable.support,id)); }else { data.add(new Data(name,problem,R.drawable.user_avatar,"پشتیبانی",javab,R.drawable.support,id)); } recyclerView.setAdapter(adapter); recyclerView.setLayoutManager(new LinearLayoutManager(SupportActivity.this)); if (!data.isEmpty()){ progressDialog.dismiss(); } } catch (JSONException e) { e.printStackTrace(); progressDialog.dismiss(); } } } }, new Response.ErrorListener() { @Override public void onErrorResponse(VolleyError error) { Toast.makeText(getApplicationContext(),error.getMessage(),Toast.LENGTH_LONG).show(); progressDialog.dismiss(); } }) { @Override protected Map<String, String> getParams() { Map<String, String> params = new HashMap<String, String>(); params.put("id",name); return params; } }; requestQueue.add(jsonArrayRequest);  
    • توسط MaHdI-09
      سلام.چطوری میشه از volley تو  rxandroid
      (rxjava) استفاده کرد..؟
      لطفا خیلی پایه ای توضیح بدید.ممنون 
    • توسط taleb
      سلام دوستان
      مخواستم یه کلاس بنویسم که یک فایل و یه سری داده ی رشته ای رو به وب سرویس ارسال کنم 
      اینکه یک فایل رو به سرور آپلود کنم مشکلی نیس ولی اینکه همراه اون یه سری اطلاعات بفرستم نمیدونم چجوریه
      لطفا اگه ممکنه یه راهنمایی کلی کنید ممنونم
  • فایل

• اضافه کردن...