رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تازه شروع کردم به برنامه نویسی و یاد گیری اندروید

ابتدا برای یاد گیری زبان جاوا از نت بینز استفاده کردم که انصافا ide بسیار خوبی بود برام

بعد که شروع به برنامه نویسی اندروید کردم رفتم سمت اکلیپس اما این نرم افزار دارای مشکلاتی بود که نتونستم حل کنم

اما از اونجایی که خود گوگل اندروید استودیو رو پیشنهاد میکنه اومدم سمت این نرم افزار

اما همین اول کار تو شروع نرم افزار دچار مشکل شدم

توی اکلیپس رابط گرافیکی زیبایی داشت که بالا میومد و لی این جا رابط گرافیکی فقط یه صفحه ی ابی کوچیکه که هر چی اجزای گرافیکی روش قرار میدم تغییری توی صفحه ی ابیش به وجود نمیاد!!

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در اندروید Repository management توسط Gradle انجام میگیرد. این اروری که اتفاق افتاده است برای این میباشد که کتابخانه مورد نظر وجود ندارد تا از نسخه کش شده استفاده کن و باید حتما آن را دانلود نمایید

برای دانلود :

1- Gradle خود را آنلاین کنید

1*Pz69HEeD38Maldd-Q3RbsA.png.9d0894d6ec7d3bfa52d18bfc553f8003.png

2- یک وی پی ان اجرا کنید

3- گزینه Sync Gradle را انتخاب کنید تا کتابخانه دانلود شود

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

اشکم در اومده. نصب Android Studio برام یک کابوس شده. من هم همین خطا رو دارم و آنلاین کردم و با VPN دوباره سینک کردم. مشکل سرعت اینترنت و VPN ندارم. تست کردم. ولی باز هم در حالت آنلاین این خطا رو دارم. خواهش می کنم کمکم کنید.

GRADLE.PNG

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...