mehrdadmmb2

راهنمایی درباره برنامه نویسی اندروید

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان عزیز

یه سوال فنی داشتم

توی برنامه های مختلف نوشته شده با اندروید شباهت های زیادی دیدم در حد لالیگا

مثل برنامه "خبرگردی" با برنامه "برترین ها" که کاملا شبیه هم هستن

یا برنامه های تولید شده توسط موسسه قائمیه ( همه ی برنامه هاش به لحاظ محیطی شبیه هم هستن)

میخواستم ببینم این سازنده های برنامه از نرم افزاری استفاده میکنن؟

یعنی یه نرم افزار پایه وجود داره که میشه باهاش اینجوری اپ طراحی کرد

مثل کتابچه، مثل app maganiz یا app book maker که نیاز به کد نویسی ندارن، نه مثل EClipse

اگه هست خواهشا اسم چنتاشونو برام بنویسید

با تشکر 63.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربر گرامی به انجمن پی سی دروید خوش آمدید.

برنامه های خبرگردی و ... بطور کامل نوشته شده اند و یک خبرخوان میباشندو اجرای همچنین برنامه ای زیاد سخت نیس و براحتی اگر روی برنامه نویسی اندروید مسلط باشید قابل اجرا شدن است.

یک برنامه به اسم appinvertor وجود داره که بدون کد نویسی میتونید اپ تولید کنه!! ولی این برنامه ها هم محدودیت های خاص خودشون رو دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنون

برنامه ای رو که گفتید نصب کردم

ولی برای اجرا کردنش به محل نصبش رفتم و روی فایل emulator کلیک کردم و یه پنجره داس باز و بسته شد و با اجرای بقیه هم اتفاقی نمیوفته

چجوری میشه اجراش کرد؟

تمام اس دی کی ها هم نصب شده دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

از تو اکلیپس یک Emulator اجرا کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

توی فایل های موجود در محل نصب app inventor وقتی run emulator رو میزنم شبیه ساز اجرا میشه

فایل اجرای برنامه کدومه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

دورود دوستان عزیز  پروژ] app inventor    توسط گوگل دیگه پشتیبانی نمیشه و غیر فعال شده .......بعلت ساخت برنامه های الکی توسط کاربران مبتدی......یارو میرفت عکسشو میکرد برنامه و آهنگ میزاشت روش خخخخخخخخخخخخخ ملت ندیدن دیگه چه میشه کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط masoudandroid
      سلام
      یه مشکلی دارم خیلی وقته گیرشم لطفا کسی اگر آشناست به این قضیه کمک کنه.
      زمانی که کد رنگ رو تو RelativeLayout مینوسم eror میده و یا یه پوشه از drawable میزارم
      اما Linear اینطور نیست و مشکلی نداره.
      یه عکس گذاشتم اونی که خط قرمز زیرش کشیده.....ممنون از شما

• توسط Omid Zakeri
      یک کتابخانه بسیار زیبا که جابجایی بین تب ها در فرگمنت ها را بصورت حبابی نمایش می دهد

دانلود :
      compile 'com.github.florent37:bubbletab:1.0.2'  
      BubbleTab را به صورت زیر به layout.xml خود اضافه کنید
      شما میتوانید دو پارامتر زیر را اضافه کنید
      circleColor circleRatio <com.github.florent37.bubbletab.BubbleTab android:id="@+id/bubbleTab" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" android:clipToPadding="false" android:background="@android:color/white" android:elevation="10dp" app:bubbleTab_circleColor="@color/colorAccent" app:bubbleTab_circleRatio="1.25" > <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_hourglass_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_event_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_query_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_search_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_home_selector" /> </com.github.florent37.bubbletab.BubbleTab> <android.support.v4.view.ViewPager android:id="@+id/viewPager" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent"/>  

سپس برای set کردن viewPager از روش زیر استفاده کنید
      bubbleTab.setupWithViewPager(viewPager);  

پشتیبانی: BubbleTab

BubbleTab-master.zip
    • توسط adel28
      مي خواهم داخل اپليكيشن فرم ثبت نامي ايجاد كنم كه با تلفن همراه اعتبار سنجي بشه و به كاربر اس ام اس بياد.
      مثل تلگرام و ....

آموزشي در اين زمينه داريد قرار بديد.
    • توسط jonoob
      سلام دوستان عزیز
      من مبتدی هستم
      لطفا برای نوشتن کدهای این به من کمک کنید ممنونم
      من چهار TEXTNUMBER دارم که ورودی را از کاربر می گیره A,B,C,D و شش TEXTVIEW دارم که نتیجه محاسبه را به کاربر نشون میدهV1,V2,V3,V4,V5,V6 ویک دکمه که کاربر با کلیک روی اون نتیجه محاسبه را در ویوها ببینه
      فرمول محاسبه به این صورته
      V1=A*(B+C)*0.005
      V2=V1+A*(B+C)
      V3=(V2*D)/100
      V4=V3*1%
      V5=(V2+V3+V4)*9%
      V6=V1+V3+V4+V5
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید

• توسط asd_60
      با سلام ،اینجانب بر ای یک پروژه نیاز به همکاری با برنامه نویس اندروید آشنا به wifi و انتقال صوت (voice over wifi)را دارم.  این همکاری در غالب پروژه با دستمزد تعیینی از طرف برنامه نویس می باشد.
      احسان نیری e.nairy@gmail.com

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل