رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

رفتن از یک "فرگمنت" به یک اکتیویتی

پست های پیشنهاد شده

.

دوستان!

این کد برای کلیک روی یک تصویر یا دکمه، و رفتن از یک "صفحه" به "صفحه دیگر" کار می کند :

//تعریف دکمه       ImageView myImageview =new findViewById(R.id.organization);        // اجرای دستور کلیک روی دکمه   		myImageview.setOnClickListener(new OnClickListener() {            public void onClick(View arg0) {                // تعریف اینتنت برای رفتن به صفحه مورد نظرمون                Intent myShowIntent = new Intent(this, ShowWeb.class);                // اجرای اینتنت                startActivity(myShowIntent);            }        });

اما این دستور برای کلیک روی یک آیتم، و رفتن از یک "فرگمنت" به یک "اکتیویتی دیگر" عمل نمی کند.

با توجه به اینک مبداء ما یک "فرگمنت" است، در یک برنامه که از اسلایدینگ دراور استفاده کردم، آیا باید تغییری در کد ایجاد کنم.

دو اخطار می دهد:

1. یکی روی : findViewById

اخطار : findViewById cannot be resolved to a type

2. اخطار روی : new Intent(this, ShowWeb.class);

اخطار : The constructor Intent(, Class;) is undefined

این سوال خیلی در برنامه من کاربرد دارد، لطفاً راهنمایی کنید.

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این مطلب رو دقیق بخونین شاید مشکلتون حل شه

http://www.androidhive.info/2013/11/android-sliding-menu-using-navigation-drawer/

لینک ارسال

با سپاس از دقت نظر شما

من برنامه پایه را از همین آدرس گرفتم و در حال کار بر روی همان پروژه هستم.

در این برنامه وقتی دسنور کلیک را قرار دادم، عمل نکرد.

لینک ارسال
   		//تعریف دکمه       ImageView myImageview =new findViewById(R.id.organization);        // اجرای دستور کلیک روی دکمه   		myImageview.setOnClickListener(new OnClickListener() {            public void onClick(View arg0) {                // تعریف اینتنت برای رفتن به صفحه مورد نظرمون                Intent myShowIntent = new Intent(this, ShowWeb.class);                // اجرای اینتنت                startActivity(myShowIntent);            }        });

1. یکی روی : findViewById

ج1 . به این صورت تعریف کن

ImageView myImageview =(ImageView) findViewById(R.id.organization);

2. اخطار روی : new Intent(this, ShowWeb.class);

ج2. به این صورت تعریف کن

Intent myShowIntent = new Intent(getApplicationContext(), ShowWeb.class);

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...