3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه من یه کتاب رو خوندم و تستهاشو که 500 تا میشه بصورت تایپ شده و پی دی اف اماده کردم حالا سوال اینکه ایا برای فروش فایل اونو بصورت پی دی اف بفروشم یااپلیکشن کتاب  ؟؟با توجه به اینکه ممکنه پی دی اف رو  سایتهای دیگه  کپی کنند و رایگانش کنند و زحمتم هیچ بشه و یا اینکه اونو تبدیل به اپلیکشن کتاب کنم بعد توی بازار بفروش برسونم ایا امکان کپی کردن و نشر اون وجود داره خواهشا راهنمایم کنید و معایب و مزایا پی دی اف و اپلیکشن کتاب  رو بگید ممنون 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینی که میگم فقط در حد نظره

اگر PDF باشه که خیلی راحت میشه اون رو برداشت و البته کار شما هم برای طراحی راحت میشه.

اگر تبدیلش کنید به یک اپلیکیشن و از دیتابیس استفاده کنید یکم کارتون سخت میشه ولی خوب باز هم امکان دیکامپایل کردن برنامه و دسترسی به دیتابیس وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه عزیزان. به نظر من دوست عزیز بصورت کلی شما هر طوری بخواین هر نوع نوشته رو بصورت یک اپلیکیشن طراحی کنید مطمئنا اگر مطالبش مهم باشه و قیمتش زیاد یه نفر این برنامه رو میخره و نوشته هاشو میشینه مینویسه و با نام خودش به اشکال دیگر میفروشه! کلا تا قانون کپی رایت رعایت نشه نوشتن اپلیکیشن های کتابی در ایران زحمت بیهودست! 

ویرایش شده در توسط mouzarmi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری