2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

من یه اپلیکیشن تحت وب دارم که از سمت سرور رو با php نوشتم.

بنظر شما باید در فایل های php خودم از سشن استفاده کنم؟؟

ممکنه راهنمایی کنید؟

خود وب سرویس و کتابخونه ی والی مگر امنیت رو تضمین اپ نمیکنند؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

امنیت که صددرصد نیست ولی خوب سشن معنا نداره اینجور مواقع از توکن استفاده میکنن

برنامه نویسی وب باید از کاربر یه device id و imei بگیره که معلوم بشه داره از گوشی استفاده میکنه بعد طبق اون توکن رو در اختیار یوزر قرار بده و هرجا خواستید موقع Request توکن رو هم بفرستید و Response رو بگیرید

خود وب سرویس به این روش امن میشه . از  کتابخونه ی Retrofit هم استفاده کنید اگر به کلاس های اینترفیس آشنایی دارید

امیدوارم کمکتون کرده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط idoctor
      سلام من یه کد دارم که ازم x و y رو میگیره وه به صورت آدرس دقیق میده
      اما این آدرس به صورت اینگلیسی هست و من میخوام فارسی بشه!
      کسی بلده؟
      با جاوا هم بشه مشکلی ندارم!
      با تشکر
    • توسط hewillcome
      باعرض سلام خدمت همه ی اساتید محترم.
      بنده قصد ارسال جیسون به سمت سرور را داشتم. برای ارتباط با سرور بنده از کتابخانه ی Volley استفاده میکنم. نحوه ی ارسال String را بلد هستم اما جیسون را نه متاسفانه.
      ممنون میشم از دوستان اگر کسی می تواند بنده را راهنمایی کند. با سپاس فراوان.
    • توسط ikhatami
      سلام
      من یک برنامه اندروید دارم که یک سری ادیت تکست دارم که نام و نام خانوادگی و ... به صورت فارسی وارد میشه از طریق استفاده از ksoap2 و صدازدن یک سرویس روی سرور php می خواهم این اطلاعات در سرور ذخیره بشه ولی وقتی اطلاعات اندروید به وب سرویس ارسال میشه هر جا که فارسی هست میشه ???????
      وب سرویس مشکلی نداره و کار میکنه مشکل سمت برنامه اندروید هست البته سمت اندروید هم برای انگلیسی ها و اعداد مشکلی نیست فقط مشکل فارسی داریم بفرمایید مشکل کجاست
      نمونه برنامه اندروید :
      SoapObject request = new SoapObject(GlobalClass.NAMESPACE, "SaveCustomerInfo"); //Property which holds input parameters PropertyInfo name1 = new PropertyInfo(); name1.setName("Name"); name1.setValue("احمدعلی"); name1.setType(String.class); request.addProperty(name1); //Create envelope SoapSerializationEnvelope envelope = new SoapSerializationEnvelope(SoapEnvelope.VER11); envelope.dotNet = true; //Set output SOAP object envelope.setOutputSoapObject(request); //Create HTTP call object HttpTransportSE androidHttpTransport = new HttpTransportSE(GlobalClass.URL); try { androidHttpTransport.setXmlVersionTag("<!--?xml version=\"1.0\" encoding=\"UTF-8\" ?-->"); androidHttpTransport.call("urn:Services#SaveCustomerInfo", envelope); if (envelope.getResponse() != null && !envelope.getResponse().equals("")) { result2 = envelope.getResponse().toString(); } else { result2 = null; } } catch (Exception e) { e.printStackTrace(); }  
    • توسط khosro
      سلام ،،این  کد کار میکنه ینی اینکه درخواست رو میفرسته به سرور اما متاسفانه اون string  رو نمیفرسته نمی دونم چرا

JsonArrayRequest jsonArrayRequest=new JsonArrayRequest(Request.Method.GET, url,null, new Response.Listener<JSONArray>() { @Override public void onResponse(JSONArray response) { for(int i = 0; i < response.length(); i++) { try { Toast.makeText(getApplicationContext(),"ok",Toast.LENGTH_LONG).show(); String id=response.getJSONObject(i).getString("id"); String name = response.getJSONObject(i).getString("name"); String problem=response.getJSONObject(i).getString("problem"); String javab=response.getJSONObject(i).getString("javab"); if (javab.isEmpty()){ data.add(new Data(name,problem,R.drawable.user_avatar,"پشتیبانی","در انتظار پاسخ از پشتیبانی...",R.drawable.support,id)); }else { data.add(new Data(name,problem,R.drawable.user_avatar,"پشتیبانی",javab,R.drawable.support,id)); } recyclerView.setAdapter(adapter); recyclerView.setLayoutManager(new LinearLayoutManager(SupportActivity.this)); if (!data.isEmpty()){ progressDialog.dismiss(); } } catch (JSONException e) { e.printStackTrace(); progressDialog.dismiss(); } } } }, new Response.ErrorListener() { @Override public void onErrorResponse(VolleyError error) { Toast.makeText(getApplicationContext(),error.getMessage(),Toast.LENGTH_LONG).show(); progressDialog.dismiss(); } }) { @Override protected Map<String, String> getParams() { Map<String, String> params = new HashMap<String, String>(); params.put("id",name); return params; } }; requestQueue.add(jsonArrayRequest);  
    • توسط saeed_sh

سلام دوستان وقت بخیر
      من برنامه نویس مبتدی اندروید هستم
      میخوام یه صفحه مثل همین گیف رو که تهیه کردم رو درست کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم و از چه روش هایی استفاده کنم
      خودم فک میکنم باید با  custom listView اینکارو انجام بدم اما چون میخوام امکاناتی مثل ستاره دار کردن یا share کردن رو بهش اضافه کنم فک میکنم خیلی سنگین میشه
      راه ساده تری واسه ساختنش نیست ؟
      اگه میشه یکم توضیح بدین ومسیر ساختشو بگین تا یکم روش ساختش دستم بیاد (در ضمن اهنگ هایی  ک میخوام پخش شه داخل خود برنامه میخوام قرار بدم )
      ممنون

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل