مهندس

آپدیت جدید اپلیکیشن

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام.

دوستان من اپلیکیشنم رو در هیچ مارکتی نذاشتم.

هم اکنون میخام پیغام اپدیت بفرستم برای کاربرا و اگر کاربر روی دکمه اوکی لمس کرد، نسخه جدید براش دانلود بشه و خودکار نصب بشه.

من سمت سرور با php کار میکنم.

چطور میتونم اپ رو در سرور اپلود کنم و چطور میتونم کاربرو هدایت کنم ک دانلود کنه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به نظر من باید توی برنامتون از سیستم ارسال Push Notification استفاده میکردید (مثل OneSignal یا چشمک) که بتونید در صورت ارائه آپدیت به کاربر از طریق Notification اطلاع بدید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بله از همین استفاده کردم.

ولی یه چیزی ک هست و سواله برام اینه ک چطور میشه کاربر لینک دانلودو نبینه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، مهندس گفته است :

بله از همین استفاده کردم.

ولی یه چیزی ک هست و سواله برام اینه ک چطور میشه کاربر لینک دانلودو نبینه؟؟؟

میتونید از Download Manager استفاده کنید، یه کلاس بسازید با عنوان StartDownload و اون رو برای Notification ست کنید که کاربر بعد از زدن روی اون دانلود رو انجام بده:

public void startDownload() {
    DownloadManager mManager = (DownloadManager) getSystemService(Context.DOWNLOAD_SERVICE);
    Request mRqRequest = new Request(
            Uri.parse("لینک دانلود"));
    mRqRequest.setDescription("This is Test File");
    long idDownLoad = mManager.enqueue(mRqRequest);

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط djsaeedkhan
      سلام. وقت بخیر.
      من یه برنامه اندروید درست کردم و داخلش با alarm-manager قرار دادم که یه کاری هر مثلا1 ساعت یکبار انجام بشه. الان درست کار میکنه و حتی اگر موبایل روشن خاموش بشه بازم کار میکنه.
      ولی اگر کاربر برنامه هایی که حافظه رم رو پاک میکنن(برنامه های غیرضروری یا باز) مثلا (Clean Master- Space Cleaner & Antivirus) یا اگر از تنظیمات رم گزینه پاک کردن، اجرا کنه  alarm-manager دیگه کار نمیکنه و تا برنامه دوباره باز نشه شروع به کار نمیشه.
      راهی هست که بشه این مشکل رو حل کرد باسپاس

Intent alarmIntent = new Intent(getActivity(), ReceiverUpdateData.class); AlarmManager manager = (AlarmManager) getActivity().getSystemService(Context.ALARM_SERVICE); manager.setInexactRepeating(AlarmManager.RTC_WAKEUP, System.currentTimeMillis(), Integer.parseInt(newValue.toString())*60*1000, PendingIntent.getBroadcast(getActivity(), 0, alarmIntent, 0));  
    • توسط مهندس
      سلام دوستان
      من یک چند مدتیه که هر چی کتابخانه به پروژه ام اضافه میکنم در بخش دیپندنسی ، همیشه با پیغام زیر مواجه میشم، فرقی هم نداره برای همه ی کتابخانه ها این اتفاق میقته.
      ضمن اینکه سرعت اینترنتم بسیار عالی هست.
      پراکسی رو هم امتحان کردم؛ از قندشکن هم استفاده کردم ولی فایده ای نداره.
      در صورتیکه من قبلا به همین پروژه براحتی کتابخونه ادد میکردم.
      دوستان خواهش میکنم کمک کنید، چجوری از دست این خطا راحت بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• توسط مهندس
      سلام.
      من فایل های php ارتباط با سرورمو اپلود کردم در فایل public html و داخل برنامه هم ک url ست کردم برای ارتباط با سرور.
      الان یک مشکلی ک دارم بحث امنیته.
      مثلا ما تو وب سایت بحث کوکی ها و سشن ها رو داریم. 
      تو اندروید برای امنیت باید چیکار کنیم؟؟
      در ضمن مثلا فرض کنید url من https://www.android.com/app/register.php .
      حالا شما فرض کنید یه هکر براحتی میتونه ب این صفحه دسترسی پیدا کنه دیتا اینرزت کنه در دیتابیس.
      یا کلا در این ادرس https://www.android.com/app/ ب تمام فایل ها میتونه دسترسی پیدا کنه.

• دوره آموزشی اندروید ایران کانادا آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios
  • فایل