1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من موقع ران کردن کد در ecilpse با اروری مواجه شدم!:59171124f39c3_emoticon(16): ممنون میشم مشکل من را حل کنید!

مشکل در تصاویر زیر آمده است!

مدل سیستم+نسخه JDK ,JRE + نسخه ecilpse در تصاویر آمده!

photo_2017-11-02_14-05-25.jpg

photo_2017-11-02_14-05-28.jpg

photo_2017-11-02_14-05-14.jpg

photo_2017-11-02_14-05-17.jpg

photo_2017-11-02_14-05-21.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Omid Zakeri
      یک کتابخانه بسیار زیبا که جابجایی بین تب ها در فرگمنت ها را بصورت حبابی نمایش می دهد

دانلود :
      compile 'com.github.florent37:bubbletab:1.0.2'  
      BubbleTab را به صورت زیر به layout.xml خود اضافه کنید
      شما میتوانید دو پارامتر زیر را اضافه کنید
      circleColor circleRatio <com.github.florent37.bubbletab.BubbleTab android:id="@+id/bubbleTab" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="wrap_content" android:clipToPadding="false" android:background="@android:color/white" android:elevation="10dp" app:bubbleTab_circleColor="@color/colorAccent" app:bubbleTab_circleRatio="1.25" > <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_hourglass_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_event_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_query_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_search_selector" /> <ImageView android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent" android:layout_weight="1" android:padding="16dp" android:src="@drawable/bubbletab_ic_home_selector" /> </com.github.florent37.bubbletab.BubbleTab> <android.support.v4.view.ViewPager android:id="@+id/viewPager" android:layout_width="match_parent" android:layout_height="match_parent"/>  

سپس برای set کردن viewPager از روش زیر استفاده کنید
      bubbleTab.setupWithViewPager(viewPager);  

پشتیبانی: BubbleTab

BubbleTab-master.zip
    • توسط adel28
      مي خواهم داخل اپليكيشن فرم ثبت نامي ايجاد كنم كه با تلفن همراه اعتبار سنجي بشه و به كاربر اس ام اس بياد.
      مثل تلگرام و ....

آموزشي در اين زمينه داريد قرار بديد.
    • توسط jonoob
      سلام دوستان عزیز
      من مبتدی هستم
      لطفا برای نوشتن کدهای این به من کمک کنید ممنونم
      من چهار TEXTNUMBER دارم که ورودی را از کاربر می گیره A,B,C,D و شش TEXTVIEW دارم که نتیجه محاسبه را به کاربر نشون میدهV1,V2,V3,V4,V5,V6 ویک دکمه که کاربر با کلیک روی اون نتیجه محاسبه را در ویوها ببینه
      فرمول محاسبه به این صورته
      V1=A*(B+C)*0.005
      V2=V1+A*(B+C)
      V3=(V2*D)/100
      V4=V3*1%
      V5=(V2+V3+V4)*9%
      V6=V1+V3+V4+V5
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید

• توسط asd_60
      با سلام ،اینجانب بر ای یک پروژه نیاز به همکاری با برنامه نویس اندروید آشنا به wifi و انتقال صوت (voice over wifi)را دارم.  این همکاری در غالب پروژه با دستمزد تعیینی از طرف برنامه نویس می باشد.
      احسان نیری e.nairy@gmail.com
    • توسط saeed_sh

سلام دوستان وقت بخیر
      من برنامه نویس مبتدی اندروید هستم
      میخوام یه صفحه مثل همین گیف رو که تهیه کردم رو درست کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم و از چه روش هایی استفاده کنم
      خودم فک میکنم باید با  custom listView اینکارو انجام بدم اما چون میخوام امکاناتی مثل ستاره دار کردن یا share کردن رو بهش اضافه کنم فک میکنم خیلی سنگین میشه
      راه ساده تری واسه ساختنش نیست ؟
      اگه میشه یکم توضیح بدین ومسیر ساختشو بگین تا یکم روش ساختش دستم بیاد (در ضمن اهنگ هایی  ک میخوام پخش شه داخل خود برنامه میخوام قرار بدم )
      ممنون

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل