رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

لود کردن فایل وکتور در imageview

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید 

یک ریسایکلر ویو دارم ک خب توش چندتا آیتم هستش و توی این آیتما یه imageView دارم ! 

این imageView رو میخوام اطلاعات یعنی عکسش رو از سرور بگیرم و در گرفتنش هم مشکلی ندارم 

فقط مشکلی که هست اینه که این عکسایی که از سرور میگیرم هم ممکنه png باشند و هم svg ! 

با کتابخونه picasso لود میکنم و فایل های png یا jpg رو باز میکنه ولی فایل svg یا همون وکتور رو باز نمیکنه! 

راهکاری برای حل این مشکل دارید؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیکاسو نمی تواند فایل های svg و gif را نمایش دهد باید کتابخانه دیگه ای را بررسی کنید برای اینکار

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط scientific
      سلام وقت بخیر
      سلام من دو تا ریسایکلرویو تعریف کردم که هر کدوم آیتمهای مخصوص خودشون رو دارن ، و از یک لیوت نمونه و از یک آداپتر برای هر دو استفاده کردم،
      حالا برای رویداد کلیک آیتم ها به مشکل بر خوردم
      چون طبیعتا پوزیشن آیتم ها در هر دو ریسایکلرویو یکسان هست؛ مثلا پوزیشن آیتم اول ، در هردو ریسایکلرویو صفر هست و وقتی میگم اگر روی آیتم صفر کلیک شد برو به اکتیویتی دوم
      برای هر دو ریسایکلرویو همین اتفاق میفته؛ 
      ((یعنی وقتی روی اولین آیتم در ریسایکلرویوی اولم کلیک میکنم میره به اکتیویتی دو و‌ وقتی روی اولین آیتم از ریسایکلرویوی دوم هم کلیک میکنم بازم میره به اکتیویتی دو))
      راهنماییم کنید ممنون میشم

کلاس آداپتر:
      package com.donyaeayandeh.itroducingdonyaeayandehinstitute; import android.content.Intent; import android.view.LayoutInflater; import android.view.View; import android.view.ViewGroup; import android.widget.Toast; import androidx.annotation.NonNull; import androidx.recyclerview.widget.RecyclerView; import java.util.List; public class AdapterRecyclerView extends RecyclerView.Adapter<CourseEducationViewHolder> { List<CourseModel> list; public AdapterRecyclerView(List<CourseModel> courseModelslist) { this.list = courseModelslist; } @NonNull @Override public CourseEducationViewHolder onCreateViewHolder(@NonNull ViewGroup parent, int viewType) { View view= LayoutInflater.from(parent.getContext()).inflate(R.layout.course_education_list_item,parent,false); return new CourseEducationViewHolder(view); } @Override public void onBindViewHolder(@NonNull final CourseEducationViewHolder holder, final int position) { // fill items from List: holder.course_education_image.setImageResource(list.get(position).getCuorse_education_icon()); holder.course_education_txt.setText(list.get(position).getCourse_education_title()); // Click recyclerView Items: holder.itemView.setOnClickListener(new View.OnClickListener() { Intent intent; @Override public void onClick(View view) { Toast.makeText(view.getContext(),"The Item Clicked is: " +holder.getLayoutPosition(),Toast.LENGTH_SHORT).show(); if(position==0){ intent=new Intent(view.getContext(),Cheshmandaz_Dore_Info.class); view.getContext().startActivity(intent); } } }); } @Override public int getItemCount() { return list.size(); } } ممنون میشم جواب بدید

• توسط mehrdadmmb2
      سلام
      میخواستم بدونم دوستان کسی میدونه چجوری وب ویو رو به عکس تبدیل کنم؟
      هر لینکی که توی stackoverflow بود رو باز کردم اما هیچکدوم کار نمیکنه
      قبلا یبار این کار رو کردم اما متاسفانه کد رو ندارم اون موقع هم خیلی سخت پیدا شد
      اگر کسی کد مربوطه رو داره بی زحمت قرار بده 
      با تشکر
    • توسط alireza123
      سلام
      می خواستم دو تا عکس در صفحه است کنم که اولی به عنوان قاب باشه و دومی عکس داخل قاب. عکس قاب استفاده با فتوشاب طراحی شده که عکس داخل اون میتونه قرار بگیره
      بعد از سعی و تلاش اینطور تنظیم کردم که عکس قاب رو خاصیت src بهش بدم و عکس داخل قاب رو به عنوان بک گراند (با خاصیت background) .
      منتها مشکل من اینه که بتونم عکس داخل قاب رو جابه جا کنم . اگر برعکس این قضیه میفتاد به نتیجه دلخواه می رسیدم.
      تو اینترنت هم سرچ کردم و راه های که برای جابجا کردن عکس گفتند همه src رو تغییر میاد؟
      چی کار باید بکنم؟
      اگه از دو تا ایمیج ویو هم استفاده بشه روی هم میفته و قسمت خالی رو پر نمیکنه.

• توسط alireza123
      سلام
      من یه برنامه نوشتم که کاربر تا 10تا عکس رو از گالری یا دوربین انتخاب می کنه.
      منتها تو گوشی lg  انتخاب عکس مشکل نداره و لی تو گوشی هواوی بعد از انتخاب 7 عکس خطا میده از صفحه خارج میشه  مشکل چیه؟
      هر دو اندروید 5.0.1
    • توسط hamidreza.kh
      سلام خسته نباشید 
      میخوام ی ریسایکلر ویو بسازم که مثل این عکس آیکون هرکدومش متفاوتش باشه یعنی هر چندتاییش متفاوت باشن با هم چیکار کنم؟

و دوم اینکه میخوام یه صفحه پاپ آپ بسازم مثل این عکس...برای این کار چیکار کنم؟!

http://uupload.ir/files/yup_popup_page.jpg
  • فایل

• اضافه کردن...