ehsan2229

مشکل در اپدیت و سینک gradle

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز 
در قسمت build.gradle پروژه وقتی ورژن گریدل رو به ۴.۴ تغییر میدم با مشکل سینک مواجه میشم و میگه که نمیتونه gradle.MOP و gradle.jar v را پیدا و دانلود کنه.فیلتر شکن های مختلف رو هم امتحان کردم.اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید
با تشکر

androiiiid.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فیلتر شکن استفاده کردی یا vpn؟

با vpn یه تست کن اگر نتیجه نگرفتی بگو

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

هم غیر مجاز استفاده کردم هم VPN هم mavenCentral  رو به repoositories اضافه کردم.حتی ورژن های پایینتر رو تست کردم.تنها ورژنی که سینک میشه 3.0.1 هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من Gradle رو به صورت دستی دانلود کردم و توی Path ویندوز آدرسش رو وارد کردم

اما توی cmd که بهش دستور version رو میدم ارور میده که آدرس  JAVA_HOME اشتباه وارد شده.

به نظرتون ربطی به این قضیه داره یا نه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

گریدل رو که دانلود کردید رو تو مسیر زیر کپی کنید

C:\Program Files\Android\Android Studio\gradle

باید به صورت فولدر باشه نه فایل زیپ یا چیز دیگه

javahome رو نمیدونم مگه اینکه یه شات بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ممنونم از راهنماییتون اما بازم مشکلم حل نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

یه اسکرین شات بدید لطفا از فولدر گریدل 

تصویری که ضمیمه کردم رو ببین باید از تو setting ورژن گریدلی که داری رو انتخاب کنی

Untitled.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeed_sh

سلام دوستان وقت بخیر
      من برنامه نویس مبتدی اندروید هستم
      میخوام یه صفحه مثل همین گیف رو که تهیه کردم رو درست کنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم و از چه روش هایی استفاده کنم
      خودم فک میکنم باید با  custom listView اینکارو انجام بدم اما چون میخوام امکاناتی مثل ستاره دار کردن یا share کردن رو بهش اضافه کنم فک میکنم خیلی سنگین میشه
      راه ساده تری واسه ساختنش نیست ؟
      اگه میشه یکم توضیح بدین ومسیر ساختشو بگین تا یکم روش ساختش دستم بیاد (در ضمن اهنگ هایی  ک میخوام پخش شه داخل خود برنامه میخوام قرار بدم )
      ممنون
    • توسط مهندس
      سلام 
      دوستان دلیل اینکه برنامه ی من روی یک تمام گوشی ها داره جواب میده ولی فقط روی یک گوشی هر باتنی از برنامه ک فشرده میشه.
      خطای stop  میاد و از برنامه خارج میشه.
      دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟
    • توسط مهندس
      سلام دوستان.
      من یه اپلیکیشن تحت وب دارم که از سمت سرور رو با php نوشتم.
      بنظر شما باید در فایل های php خودم از سشن استفاده کنم؟؟
      ممکنه راهنمایی کنید؟
      خود وب سرویس و کتابخونه ی والی مگر امنیت رو تضمین اپ نمیکنند؟؟
    • توسط مهندس
      سلام
      دوستان، وقتی با اندروید استدیو کار میکنم، یهو هنگ میکنه، و دیگه قفل میشه و نمیتونم کار کنم باهاش.(اندروید استدیو من 1.5 می باشد)
      دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟
    • توسط takin
      سلام 
      من تازه اندرید استدیوو نصب کردم
      sdk هم کامله تموم پلتفرماش (از api 2 تا api 26) و در بخش SDK BUild - Tools 
        23.0.2 و 25.0.0 و 26.0.1 نصبه 
      ولی همش چند تا ارور میده 
      Error:Failed to resolve: com.android.support.test.espresso:espresso-core:2.0 Error:(27, 13) Failed to resolve: com.android.support:appcompat-v7:26.+ این دوتا ارورو میده 
      هرکاریم میکنم رفع نمیشه
      اینم کد build.gradle ش . لطفا راهنمایی کنید 
      apply plugin: 'com.android.application' android { compileSdkVersion 26 buildToolsVersion "26.0.1" defaultConfig { applicationId "com.example.mohammad.myapplication" minSdkVersion 15 targetSdkVersion 26 versionCode 1 versionName "1.0" testInstrumentationRunner "android.support.test.runner.AndroidJUnitRunner" } buildTypes { release { minifyEnabled false proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android.txt'), 'proguard-rules.pro' } } } dependencies { compile fileTree(dir: 'libs', include: ['*.jar']) androidTestCompile('com.android.support.test.espress' + 'o:espresso-core:2.0', { exclude group: 'com.android.support', module: 'support-annotations' }) compile 'com.android.support:appcompat-v7:26.+' testCompile 'junit:junit:4.12' }  

• دوره آموزشی اندروید آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل