5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان 

من میخام از خاصیت پروگارد استفاده کنم تا کسی نتونه اپلیکیشنمو دیکامپایل کنه و ب سورس برنامم دسترسی داشته باشه.دستوری ک در زیر گذاشتم

buildTypes {
        release {
            minifyEnabled true
            proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android.txt'), 'proguard-rules.pro'
        }

رو در اندروید استدیو اجرا کردم

ولی متاسفانه وقتی فایل apk رو ب این سایت https://www.apkdecompilers.com/ میدم تمام سورس برنامه رو بهم میده بدون اینکه هش کرده باشه. اخه چرا ؟

کجای کدم مشکل داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 ساعت قبل، مهندس گفته است :

سلام دوستان 

من میخام از خاصیت پروگارد استفاده کنم تا کسی نتونه اپلیکیشنمو دیکامپایل کنه و ب سورس برنامم دسترسی داشته باشه.دستوری ک در زیر گذاشتم

buildTypes {
        release {
            minifyEnabled true
            proguardFiles getDefaultProguardFile('proguard-android.txt'), 'proguard-rules.pro'
        }

رو در اندروید استدیو اجرا کردم

ولی متاسفانه وقتی فایل apk رو ب این سایت https://www.apkdecompilers.com/ میدم تمام سورس برنامه رو بهم میده بدون اینکه هش کرده باشه. اخه چرا ؟

کجای کدم مشکل داره؟

سلام

تا اونجایی که ذهن من یاری میکنه باید یک خط به کدتون اضافه کنید:

buildTypes {
        release {
            minifyEnabled true
            useProguard true
        }
    }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

این خط هم اضافه کردم ولی نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، مهندس گفته است :

این خط هم اضافه کردم ولی نشد

نکته ای که هست و در تجربه به من ثابت شده این هست که شما از هر حالتی که از پروگارد استفاده کنید میشه به کدها دست پیدا کرد تنها کاری که میشه کرد اینه که روند این کار رو سخت کنید...

مثلا یک روش که برنامه نویس ها استفاده میکنن این هست که از سیستم کلاس در کلاس استفاده میکنن، یعنی انقدر کلاسها رو در دل هم ایجاد میکنن که کسی که اقدام به مهندسی معغیر مجاز میکنه کاملا سر در گم میشه، به این صورت که پکیج هایی رو تحت عناوین مختلف (مثلا از a تا z) میسازن و کلاسهای ایجاد شده درون اونها رو هم با اسمهای گمراه کننده میسازن که این کار باعث سر در گمی خواهد شد و پروسه مهندسی معغیر مجاز به یک چالش بسیار سخت تبدیل میشه...

راه بعدی این هست که دسترسی ها به سرور و کدهای کلیدی تماما باید رمز گذاری(encode) بشن و ترجیحا تا اونجایی که میشه سمت سرور ایجاد بشن...

اگر از APIهای مختلف استفاده میکنید به توضیحات اونها توجه کنید به دلیل اینکه اکثرا توضیحاتی در مورد پروگارد دادن، یعنی کدهایی که باید در پروگارد اضافه کنید رو براتون نوشتن...

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

درسته

هرکاری کنید باز هم کدها دیکامپایل میشه و شما فقط میتونید دسترسی رو به کد ها پیچیده تر و سخت تر کنید.

درواقع باید روی این حساب کنید که شخص بالاخره از یجایی به بعد خسته بشه و بقیه مراحل رو انجام نده

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری