رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پاپ آپ در برنامه اندروید

پست های پیشنهاد شده

با سلام
ببخشید من میخوام مثلا یه برنامه ی اندروید رو با apk editor ویرایش کنم و کاری کنم که مثلا هر کی نصب کرد برنامه رو و برای بار اول وارد شد (فقط واسه بار اول) وارد کانال تلگرامم بشه (ok و cancel نمیخوام بیاد و یه راست وارد کانال بشه)
در ضمن به صورت پیش فرض میخوام روی تلگرام ست بشه که وقتی خواست وارد بشه نیازی نباشه که کاربر انتخاب کنه که با کدوم برنامه لینک باز بشه
چون وقتی میزنیم روی مثلا telegram.me/... یه لیستی از برنامه ها مثل (کروم و ... + تلگرام) میاره که باید بزنیم روی تلگرام تا وارد بشه به کانال

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 10 ماه بعد...
در در 1396/10/14, 21:27:35، agh620 گفته است :

با سلام
ببخشید من میخوام مثلا یه برنامه ی اندروید رو با apk editor ویرایش کنم و کاری کنم که مثلا هر کی نصب کرد برنامه رو و برای بار اول وارد شد (فقط واسه بار اول) وارد کانال تلگرامم بشه (ok و cancel نمیخوام بیاد و یه راست وارد کانال بشه)
در ضمن به صورت پیش فرض میخوام روی تلگرام ست بشه که وقتی خواست وارد بشه نیازی نباشه که کاربر انتخاب کنه که با کدوم برنامه لینک باز بشه
چون وقتی میزنیم روی مثلا telegram.me/... یه لیستی از برنامه ها مثل (کروم و ... + تلگرام) میاره که باید بزنیم روی تلگرام تا وارد بشه به کانال

سلام و درود

شما نمیتونید برنامه پیش فرض دستگاه هدف رو انتخاب کنید

لینک ارسال

با سلام

با apk editor فک نمیکنم بشه

اما میتونید با در اختیار داشتن سورس

جیسون پیاده کنید . از طریق سرویس هایی مثل پوشه و وان سیگنال از طریق پنل کاربران را عضو کانال خود کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...