jaber23

نمایش در لیست ویو

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

نام پایگاه داده من هست "my db "و دارای یک جدول به نام "table2 " می باشد این جدول دارای سه ستون به نام های "id " و " name "و"text " می باشد :

خواهش من از دوستان این است که قطعه کدی بنویسد که با کلیک کردن بر روی دکمه ای ، name ها در لیست ویو نمایش داده شود .

کلاس DataBaseHelper را خودم درست کردم . دوستان عزیر کل انجن را گشتم اما کارم حل نشد پس لطفا یه کمکی بکنید تا کار ما حل بشود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید دیتابیس را باز کند

کویری و جستجو و ... بنویسید

نتیجه را نمایش دهید

دستورات select* from my db بعد نتیجه را با while نمایش دهید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

لصفا بیشتر توضیح دهید و اگر می شود نمونه برنامه بگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

لصفا بیشتر توضیح دهید و اگر می شود نمونه برنامه بگید

نمیوام توهین کنم ولی کلا ایرانیا هیچی رو کامل توضیح نمیدن باید یک عالمه توی سایت های خارجی بگردیم تا یک چیزی رو پیدا کنیم . الان جواب بالا رو ببینید این جواب ایشون رو فقظ آدم های حرفه ای توی برنامه نویسی اندروید می فهمند و بزرگترین مشکل این انجمن یا خیلی از انجمن های دیگه همینه و من از این موضوع خیلی بدم میاد واقعا انگار ما ایرانی ها ی جورایی چیزی رو که بلدیم سختمونه که به بقیه هم یادش بدیم ببخشید ولی باید این حرف ها رو میزدم امیدوارم دلخور نشده باشید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

نام پایگاه داده من هست "my db "و دارای یک جدول به نام "table2 " می باشد این جدول دارای سه ستون به نام های "id " و " name "و"text " می باشد :

خواهش من از دوستان این است که قطعه کدی بنویسد که با کلیک کردن بر روی دکمه ای ، name ها در لیست ویو نمایش داده شود .

کلاس DataBaseHelper را خودم درست کردم . دوستان عزیر کل انجن را گشتم اما کارم حل نشد پس لطفا یه کمکی بکنید تا کار ما حل بشود .

این آموزش را مطالعه نمایید،

http://p30droid.com/Thread-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%88-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری