solymanimasuod

نمایشش اطلاعات از سمت سرور به صورت پیش نمایش قبل از تایید نهایی

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام من در اندروید  یک فرم دارم که میخواهم  وقتی داده های فرم را ثبت میکنم   پیش نمایش آن  نشان داده شود و بعد از تایید نهایی تمام داده های جدول به سرور اصلی انتقال  پیدا کند چگونه میتوان در mysql  جداول موقت ایجاد کرد مثل سبد خرید فروشگاه اینترنتی محصولات در ان قرار دارد ولی از موجودی کالا تا پرداخت نهایی کسر نمیگردد  - درضمن اطلاعات این برنامه فقط تاریخخ و ساعت ثبت میشه شاید در دقیقه چندین تاریخ و ساعت ثبت میشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر نمیکنم سبد خرید یه جدول موقت باشه حداقل من این کاررو نمیکنم

برای هر یوزر یه جدول برای سبد خرید دارید که وقتی کالایی به سبد خرید اضافه میشه یه رکورد با مشخصات کالا به جدول اصافه میشه

وداخل برنامه هم هرجا خواست سبد خرید رو ببینه باید محتوای همون جدول رو براش نمایش بدید

برای بقیه هم باید دید که دقیقا چی میخواید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسختون 

در کل نرم افزار من به این شکل هستش

من ی فرم دارم که اطلاعات دانشجویان رو میگیره و بدون رفرش (در پایین صفحه نشون میده) 
این اطلاعات به صورت سطری در جدول پایین نمایش داده میشه به عبارتی پیش نمایش هستش .
حالا سوال اینجاست
من نمی خوام که اطلاعات به صورت صد درصد در دیتا بیس قرار بگیره و تا تایید نهایی رو نزده و پیش نمایش دوم رو هم تایید نکرده کل اطلاعات وارد دیتابیس اصلی بشه . 
من روش کار با جداول موقت رو بلد نیستم از ایجادش تا اصول کارش یا اصلا در php راهی هست که بشه اینجور کارهای پیش نمایش بدون ارسال به دیتابیس اصلی رو انجام داد.
در ضمن تعداد نفراتی که با این سایت کار میکنند زیاده یعنی فقط یک نفر این کارو نمیکنه ممکنه چندین نفر این کارو همزمان انجام بدن

خیلی خیلی ممنون دارتون میشم جواب بدید پون به شدت کارم گیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، solymanimasuod گفته است :

سلام

ممنون از پاسختون 

در کل نرم افزار من به این شکل هستش

من ی فرم دارم که اطلاعات دانشجویان رو میگیره و بدون رفرش (در پایین صفحه نشون میده) 
این اطلاعات به صورت سطری در جدول پایین نمایش داده میشه به عبارتی پیش نمایش هستش .
حالا سوال اینجاست
من نمی خوام که اطلاعات به صورت صد درصد در دیتا بیس قرار بگیره و تا تایید نهایی رو نزده و پیش نمایش دوم رو هم تایید نکرده کل اطلاعات وارد دیتابیس اصلی بشه . 
من روش کار با جداول موقت رو بلد نیستم از ایجادش تا اصول کارش یا اصلا در php راهی هست که بشه اینجور کارهای پیش نمایش بدون ارسال به دیتابیس اصلی رو انجام داد.
در ضمن تعداد نفراتی که با این سایت کار میکنند زیاده یعنی فقط یک نفر این کارو نمیکنه ممکنه چندین نفر این کارو همزمان انجام بدن

خیلی خیلی ممنون دارتون میشم جواب بدید پون به شدت کارم گیره

شما میتوانید از sharedPrefrences برای اینکار استفاده کنید و اطلاعات را بدین صورت در یک حافظه موقت نگه دارید و سپس به دیتابیس بفرستید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اصلا اطلاعات نباید سمت سرور ارسال شه شما باید در حافظه ی موقت اندروید نگهداری کنید که دو راه بیشتر ندارید یکی اینکه از sqlite استفاده کنید و یک تیبل موقتی درست کنید توش ایمبورت کنید و بعد از اینکه تایید نهایی شد از اونجا فراخوانی کنید و به سمت سرور ارسال کنید تا ثبت نهایی بشه که البته یک راه دیگه که ساده تر هم هست استفاده از sharedprefrecens  هست که اطلاعات رو دقیقا مثل راه اول در یک محلی ذخیره میکنه و دیگه تیبلی در کار نیست بلکه اطلاعات باید بصورت کلید و مقدار ذخیره بشه مثلا name = ali و .... و بعدا میتونی ازش استفاده کنی برای ارسال به سمت سرور 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز  من این اطلاعات   خیلی زیاده یعنی به تعداد زیادی اطلاعات ثبت میشه  فقط یدونه اطلاعات نیست  ایا شیرید پروفرینسس میتونه به تعداد زیادی هم زمان مثلا 50 تا  اطاعات  توی خودش ذخیره کنه ؟

اگه کدشو بلد هستید برام بذارید  ممنون میشم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری