mostafa2020

اسکرول تب لایوت

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام 

میخواستم ایتم های رو به تب های لایوتم اضافه کنم ولی مشکل این جاس که هم رو تو پهنای دستگاه نشون میده و اسکرول نمیخوره. تو اینترنت جستجو کردم گفت از کد زیر استفاده کن

app:tabMode="scrollable"

ولی مشکل اینجاس که اگه کد زیر رو استفاده کنم تو صفحه فقط یه تب دیده میشه و با هر اسکرول فقط یه تب ظاهر میشه . عکسش زیر هستش.

چی کار کنم برای رفع مشکل ؟

با تشکر

Screenshot_2018-01-13-19-02-45.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 ساعت قبل، mostafa2020 گفته است :

سلام 

میخواستم ایتم های رو به تب های لایوتم اضافه کنم ولی مشکل این جاس که هم رو تو پهنای دستگاه نشون میده و اسکرول نمیخوره. تو اینترنت جستجو کردم گفت از کد زیر استفاده کن

ولی مشکل اینجاس که اگه کد زیر رو استفاده کنم تو صفحه فقط یه تب دیده میشه و با هر اسکرول فقط یه تب ظاهر میشه . عکسش زیر هستش.

چی کار کنم برای رفع مشکل ؟

با تشکر

Screenshot_2018-01-13-19-02-45.png

<android.support.design.widget.TabLayout
        android:id="@+id/tabs"
        android:layout_width="match_parent"
        android:layout_height="wrap_content"
        app:tabGravity="fill" />

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alireza123
      سلام
      میخواستم زمانی که اسکرول می کنم از بالا به پایین  مثل دیوار یه rotatelaoding  بیاد که دوباره رفرش انجام بشه .
      چیکار باید بکنم؟
    • توسط mostafa5709
      سلام
      من میخواستم از طرح زیر به همراه تب لایوت و ویو پیچر استفاده کنم 
      https://github.com/saulmm/CoordinatorBehaviorExample
      کدش پایین هستش تب لایوت و ویو پیچر رو داخل اسکرول ویو تعریف کردم ولی عمل نکرد و ارتفاع با اینکه تمام صفحه دادم عمل نکرد و فقط به اندازه لایه تب لایوت نشون میده 
      <android.support.design.widget.CoordinatorLayout   xmlns:android="http://schemas.android.com/apk/res/android"   xmlns:app="http://schemas.android.com/apk/res-auto"   xmlns:tools="http://schemas.android.com/tools"   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="match_parent"   tools:ignore="RtlHardcoded"   >       <android.support.design.widget.AppBarLayout   android:id="@+id/main.appbar"   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="wrap_content"   android:theme="@style/ThemeOverlay.AppCompat.Dark.ActionBar"   >       <android.support.design.widget.CollapsingToolbarLayout   android:id="@+id/main.collapsing"   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="wrap_content"   app:layout_scrollFlags="scroll|exitUntilCollapsed|snap"   >       <ImageView   android:id="@+id/main.imageview.placeholder"   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="300dp"   android:scaleType="centerCrop"   android:src="@drawable/quila2"   android:tint="#11000000"   app:layout_collapseMode="parallax"   app:layout_collapseParallaxMultiplier="0.9"   />       <FrameLayout   android:id="@+id/main.framelayout.title"   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="100dp"   android:layout_gravity="bottom|center_horizontal"   android:background="@color/primary"   android:orientation="vertical"   app:layout_collapseMode="parallax"   app:layout_collapseParallaxMultiplier="0.3"   >       <LinearLayout   android:id="@+id/main.linearlayout.title"   android:layout_width="wrap_content"   android:layout_height="wrap_content"   android:layout_gravity="center"   android:orientation="vertical"   >       <TextView   android:layout_width="wrap_content"   android:layout_height="wrap_content"   android:layout_gravity="center_horizontal"   android:gravity="bottom|center"   android:text="@string/quila_name"   android:textColor="@android:color/white"   android:textSize="30sp"   />       <TextView   android:layout_width="wrap_content"   android:layout_height="wrap_content"   android:layout_gravity="center_horizontal"   android:layout_marginTop="4dp"   android:text="@string/quila_tagline"   android:textColor="@android:color/white"   />       </LinearLayout>   </FrameLayout>   </android.support.design.widget.CollapsingToolbarLayout>   </android.support.design.widget.AppBarLayout>           <android.support.v4.widget.NestedScrollView   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="match_parent"   android:scrollbars="none"   app:behavior_overlapTop="30dp"   app:layout_behavior="@string/appbar_scrolling_view_behavior"       >       <android.support.v7.widget.CardView   android:layout_width="wrap_content"   android:layout_height="wrap_content"   android:layout_margin="8dp"   app:cardElevation="8dp"   app:contentPadding="16dp"   >       <TextView   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="wrap_content"   android:lineSpacingExtra="8dp"   android:text="@string/lorem"   android:textSize="18sp"   />   </android.support.v7.widget.CardView>           </android.support.v4.widget.NestedScrollView>       <android.support.v7.widget.Toolbar   android:id="@+id/main.toolbar"   android:layout_width="match_parent"   android:layout_height="?attr/actionBarSize"   android:background="@color/primary"   app:layout_anchor="@id/main.framelayout.title"   app:theme="@style/ThemeOverlay.AppCompat.Dark"   app:title=""   >       <LinearLayout   android:layout_width="wrap_content"   android:layout_height="match_parent"   android:orientation="horizontal"   >       <Space   android:layout_width="@dimen/image_final_width"   android:layout_height="@dimen/image_final_width"   />       <TextView   android:id="@+id/main.textview.title"   android:layout_width="wrap_content"   android:layout_height="match_parent"   android:layout_marginLeft="8dp"   android:gravity="center_vertical"   android:text="@string/quila_name2"   android:textColor="@android:color/white"   android:textSize="20sp"   />       </LinearLayout>   </android.support.v7.widget.Toolbar>       <de.hdodenhof.circleimageview.CircleImageView   android:layout_width="@dimen/image_width"   android:layout_height="@dimen/image_width"   android:layout_gravity="center_horizontal"   android:src="@drawable/quila"   app:border_color="@android:color/white"   app:border_width="2dp"   app:finalHeight="@dimen/image_final_width"   app:finalYPosition="2dp"   app:layout_behavior="saulmm.myapplication.AvatarImageBehavior"   app:startHeight="2dp"   app:startToolbarPosition="2dp"   app:startXPosition="2dp"   />   </android.support.design.widget.CoordinatorLayout>
    • توسط mostafa5709
      سلام 
      زمانی که یه تب لایوت ساختیم با ویو پیچر  هر وقت مثلا روی یک دکمه که در یکی از این لایه ها قرار داره کلیک می کنیم و به بخش بعدی می ریم چیکار کنیم که صفحه ای که باز میشه بالا همون تب ها نمایش داده بشه ؟
      در واقع فکر کنم به این صورت هستش که اطلاعات روی ویو پیچر نمایش داده بشه 

• دوره آموزشی اندروید ایران کانادا آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin آموزش برنامه نویسی ios مهارت های فروش
    آموزش برنامه نویسی اندروید
  • فایل