رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

حذف چند ایتم همزمان از لیست ویو

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

در برنامه ام برای حذف ، ویرایش ، نمایش محتواو...از منو استفاده کرده ام.حال می خواهم این امکان را برای برنامه ام بگذارم که کاربر بتواند چندین عنوان را که می خواهد از لیست ویو حذف کند برای این کار من باید چکار کنم با توجه به اینکه امکاناتی که در لیست ویو گذاشته ام حالت منویی دارد.

ممنون میشوم که فوری پاسخ دهید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این امکان وجود دارد که در مقابل هر عنوان یک چک باکس قرار دهید و کاربر هر تعداد را که می خواهد انتخاب کند و سپس عمل مورد نظر مثل حذف را انجام دهد

لینک ارسال

سلام و ممنونم از پاسختان

من میدونستم که باید از چک باکس استفاده کنم ولی طبق صحبتهایی هم که کرده بودم من یک منو دارم دیگه نمی تونم از امکان چک باکس استفاده کنم.

یعنی من امکان منو رو توی برنامه ام گذاشتم کهکاربر وقتی روی یک ایتم کلیک می کنه یک فرمی باز میشه که چندین کار رو انجام میده بنابراین نمی تونم چک باکس بذارم و بگم وقتی روی ایتم کلیک شد حذف هم بکن.

به طور واضحتر نمی توان به یک ایتم لیست ویو همزمان دو دستور داد که وقتی کاربر روش کلیک میکنه هم منو باز بشه هم تیک بخوره برای حذف چندتایی.

ممنون میشم که راهنمایی کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...