رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

نقطه ای در فاصله ی ایکس متری از نقطه ای که مختصات اون را داریم؟

پست های پیشنهاد شده

دو نقطه A و B را با مشخصات معلوم روی نقشه داریم (طبق تصویر) میخوایم بین این دو نقطه با فاصله ی مثلا 50متر یه نقطه ی دیگه روی نقشه مشخص کنیم. 

یعنی: من میخوام نقطه ای در فاصله ی ایکس متری از نقطه ای که مختصات اون را دارم، به دست بیارم.

مثلا یه نقطه با مشخصات (50.333 و 31.4444) دارم. می خوام 50 متر اونور تر یه ادد مارکر بزنم؛ مختصات 50متر اون ورتر را چجوری به دست بیارم؟

photo_2018-04-03_08-07-05.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mahdi892
      با عرض سلام 
      فولدر يک پروژه رو از محل اصلي خودش (USER\USERNAME\ANDROIDSTUDIOPROJECT)  کات کردم تو يه پوشه تو درايو D  ريختم ولي بعد باز کردن اندرويد استديو پوشه App نشون نميده و فقط در حالت Project به صورت فايلي نشون ميده

• توسط v4vendetta
      از دیتابیس Realm استفاده میکنم و اونو داخل یه سرویس نوشتم . اما در اندروید ۹ به بالا بعد از ۵ ثانیه کرش میکنه . مطالبی خوندم که باید از startForegroundService استفاده کنم . اما برای اینکار باید طی ۵ ثانیه اول متد startForeground فراخوانده شود وگرنه کرش میکنه. من نمیخوام نوتیفیکیشنی ران بشه و forground به کارم نمیاد . راهی هست که همون سرویس رو عادی ران کنم؟

• توسط mesbAAH
      سلام.
      این پیغام خطا واسه چی اومده؟
      توضیح اینکه قبلا توی برنامه‌م با مسیر یابی (Direction) هیچ مشکلی نداشتم!

• توسط -MoHANDeS-
      سلام
      وقت همگی بخیر

یه سوال و راهنمایی

من یه اکتیویتی می‌خوام که توش یه نقشه باشه با مارکر که کاربر بتونه موقعیت مورد نظرش رو روش انتخاب کنه
      مثل اسنپ فود که یارو موقعیتش رو روی نقشه مشخص می‌کنه
      یا مثل اسنپ و اینا که طرف مبدأ رو مشخص می‌کنه

دیدم خود Android یه داستان داره به اسم place picker 
      اما اولا زبونش انگلیسیه دوما UI اش مورد پسند نیست
      سوما لیست مکان‌ها رو زیرش میاره و اینا که اینم نمی‌خوایم

راهی پیدا نکردم که چه کنم
      یه اپیه که کاربر باید موقعیت خونش رو روی نقشه مشخص کنه و ست کنه
      برای این میخوام

در اصل میخوام ببینم میشه place picker رو با Custom UI آورد بالا؟؟ و اگر میشه چجوری میشه؟
      یا اگر نمیشه place picker رو کاستوم کرد چجوری میشه همچین چیزی خواست؟؟

(مثل اسنپ و اسنپ فود و ... که از روی نقشه موقعیت انتخاب میکنیم)
      ممنون
    • توسط mesbAAH
      این امکانی که توی بعضی از برنامه‌های چت (مثل وی‌چت یا آی‌گپ و...) هست: "همونی که با توجه به موقعیت فعلی خودت، بهت میگه آیا افراد دیگه‌ای هم در اطراف تو از این برنامه استفاده می‌کنن یا نه". تو اندروید استودیو از چه دستوری باید استفاده کنیم؟
      توضیح بیشتر : یه لیست مثلا 100تایی از lat و lngها داریم؛ یه نقطه ای را مشخص کنیم (مثلا با نام آلفا) و بعد بخواییم بدونیم از این 100تا نقطه‌ی موجود در لیست ما، چندتاش تو محدوده‌ ایکس متری نقطه آلفا قرار داره؟
      (توضیحات بیشتر روی تصویر)

• فایل

• اضافه کردن...