nabarati

اجرای یک فایل ویدیو فقط از طریق appنوشته شده توسط اندروید استودیو

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خسته نباشین ... یک سوال  داشتم ...من یک فایل ویدیو دارم روی هاست هست و یک اپلیکشن دارم که وقتی اجرا میشه اون فایل از سرور دانلود میکنه و بعد توسط video view نمایش داه میشه حالا من میخواهم این ویدیو فقط توسط همین اپلیکیشن اجرا بشه و به صورت مستقیم اجرا نشه شما چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟ البته بعد از اینکه بار اول دانلود شد از اون به بعد آفلاین قابل اجرا باشه اما فقط از طریق اپلیکیشن.. منظورم این هست که این ویدیو با وجود اینکه روی گوشی کاربر هست اما قابل اجرا نباشه مگر ا زداخل اپ اجرا بشه.

ممنونم از همگی دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه کلک غیر رسمی میگم تا یکی بیاد رسمیش رو بگه

شما به پسوند فایل یه چیزی اضافه کن مثلا movie.mp4samplename بعد این رو رو گوشی کاربر دانلود کن

موقع خوندن از پسوند samplename رو حذف کن و movie.mp4 رو اجرا کن

قبل از اینکه دانلود رو انجام بدی چک کن ببین قبلا ویدیویی با این اسم تو پوشه ی خودت وجود داره یا نه اگر نداشت دانلود کن 

1 کاربر پسند دیده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، mehrdadmmb2 گفته است :

یه کلک غیر رسمی میگم تا یکی بیاد رسمیش رو بگه

شما به پسوند فایل یه چیزی اضافه کن مثلا movie.mp4samplename بعد این رو رو گوشی کاربر دانلود کن

موقع خوندن از پسوند samplename رو حذف کن و movie.mp4 رو اجرا کن

قبل از اینکه دانلود رو انجام بدی چک کن ببین قبلا ویدیویی با این اسم تو پوشه ی خودت وجود داره یا نه اگر نداشت دانلود کن 

ممنونم لطف کردین...پیاده کنم ببینم چی میشه...البته اگر دستی پسوند تغییر داده میتونه اجرا کنه درسته؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
در در 1397/02/19, 10:58:32، nabarati گفته است :

ممنونم لطف کردین...پیاده کنم ببینم چی میشه...البته اگر دستی پسوند تغییر داده میتونه اجرا کنه درسته؟؟

بله درسته

یا میتونید اصلا پسوند یه چیزی شبیه h54khk3  این بزارید اینجوری کاربر نمیتونه تشخیص بده این فایل عکسه یا فیلم بعد خودتون این اسم رو Replace کنید با فرمت مورد نظر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری