رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اجرای یک فایل ویدیو فقط از طریق appنوشته شده توسط اندروید استودیو

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشین ... یک سوال  داشتم ...من یک فایل ویدیو دارم روی هاست هست و یک اپلیکشن دارم که وقتی اجرا میشه اون فایل از سرور دانلود میکنه و بعد توسط video view نمایش داه میشه حالا من میخواهم این ویدیو فقط توسط همین اپلیکیشن اجرا بشه و به صورت مستقیم اجرا نشه شما چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟ البته بعد از اینکه بار اول دانلود شد از اون به بعد آفلاین قابل اجرا باشه اما فقط از طریق اپلیکیشن.. منظورم این هست که این ویدیو با وجود اینکه روی گوشی کاربر هست اما قابل اجرا نباشه مگر ا زداخل اپ اجرا بشه.

ممنونم از همگی دوستان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه کلک غیر رسمی میگم تا یکی بیاد رسمیش رو بگه

شما به پسوند فایل یه چیزی اضافه کن مثلا movie.mp4samplename بعد این رو رو گوشی کاربر دانلود کن

موقع خوندن از پسوند samplename رو حذف کن و movie.mp4 رو اجرا کن

قبل از اینکه دانلود رو انجام بدی چک کن ببین قبلا ویدیویی با این اسم تو پوشه ی خودت وجود داره یا نه اگر نداشت دانلود کن 

لینک ارسال
در 17 ساعت قبل، mehrdadmmb2 گفته است :

یه کلک غیر رسمی میگم تا یکی بیاد رسمیش رو بگه

شما به پسوند فایل یه چیزی اضافه کن مثلا movie.mp4samplename بعد این رو رو گوشی کاربر دانلود کن

موقع خوندن از پسوند samplename رو حذف کن و movie.mp4 رو اجرا کن

قبل از اینکه دانلود رو انجام بدی چک کن ببین قبلا ویدیویی با این اسم تو پوشه ی خودت وجود داره یا نه اگر نداشت دانلود کن 

ممنونم لطف کردین...پیاده کنم ببینم چی میشه...البته اگر دستی پسوند تغییر داده میتونه اجرا کنه درسته؟؟

لینک ارسال
در در 1397/02/19, 10:58:32، nabarati گفته است :

ممنونم لطف کردین...پیاده کنم ببینم چی میشه...البته اگر دستی پسوند تغییر داده میتونه اجرا کنه درسته؟؟

بله درسته

یا میتونید اصلا پسوند یه چیزی شبیه h54khk3  این بزارید اینجوری کاربر نمیتونه تشخیص بده این فایل عکسه یا فیلم بعد خودتون این اسم رو Replace کنید با فرمت مورد نظر

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط VahidNZ
      با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

من یه برنامه دارم که با استفاده از کتابخانه Volley یکسری textview و imageview و به نمایش در میارم 
      الان نیاز دارم یک ستون به دیتابیس اضافه کنم ولینک ویدئو قرار بدم و با استفاده از Videoview نمایش بدم 

ولی متاسفانه هرچی آموزش میبینم مخصوص استفاده کردن به صورت مشخص از یک URL و یا استفاده داخلی خود گوشی هست 

اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید که مقادیر JSON که میگیرم و برای ویدئو به چه صورتی باید پیاده سازی کنم 

با تشکر
    • توسط arsalan132
      سلام
      دوستان من میخوام یه فایل ویدیویی رو encrypt  کنم  و بعد از کپی کردن توی مموری گوشی ، اونو توی یه وب ویو نمایش بدم. ( نمی خوام اول توی یه پوشه temp ذخیره بشه بلکه پخش به صورت on the air  باشه)  فقط میدونم که از کتابخانه  libmedia  استفاده میشه.
      اگه کسی قبلا این کار رو کرده لطفا راهنمایی کنه.
      یه اموزش تو لینک زیر هست اما خیلی کلی گفته. اگه از دوستان کسی میتونه توی اندروید استدیو  اموزش این لینک رو عملی کنه  لطفا سورس پروژه رو بزاره  همه استفاده کنن. سپاس.
      https://answers.uncox.com/android/question/18095/آموزش-encrypt-کردن-ویدئو-با-استفاده-از-لایبرری-libMedia-به-روش-on-the-air
    • توسط MaHdI-09
      سلام.
      من میخوام یک ویدئو رو به سرور ارسال کنم.اما هرچی آموزش دیدم جوری نبود که من دوتا داده و خود فیلم رو ارسال کنم به سرور.
      ممنون میشم راه حلی پیشنهاد بدید

• فایل

• اضافه کردن...