رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ارسال اطلاعات gps در پسزمینه ی برنامه به شکل تکراری

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان روزتون بخیر باشه  . من چند روزی هست که درگیر این موضوع هستم سایت خارجی زیاد پیدا کردم اما هر کدوم یک چیزی کم داشت :cool:

می خواهم توی سرویس ( پس زمینه ی برنامه ) موقعیت گوشی هر چند دقیقه یک بار توست بشه و اگه از برنامه هم کاربر خارج شد باز هم سرویس از کار نیفته

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما میتونید یک سرویس رو ایجاد کنید و با استفاده از    AlramManager  تنظیم کنید هر چند دقیقه یکبار سرویس پس زمینه شما رو اجرا کنه و در داخل کلاس مورد نظر کد دریافت موقعیت و ارسال به سرور را پیاده سازی کنید

لینک ارسال
در در 1397/02/28, 14:21:32، Farzad Sarseifi گفته است :

شما میتونید یک سرویس رو ایجاد کنید و با استفاده از    AlramManager  تنظیم کنید هر چند دقیقه یکبار سرویس پس زمینه شما رو اجرا کنه و در داخل کلاس مورد نظر کد دریافت موقعیت و ارسال به سرور را پیاده سازی کنید

مشکلی که وجود داره این هست که ممکنه کاربر از نرم افزار خارج بشه . سیستم تغریبا شبیه سیستم تاکسی آنلاین هست . اگه کاربر از نرم افزار خارج بشه باز هم باید زمانی که به مکان برسه باید نرم افزار خودکار عمل بکنه و به سرور  بگه که به مقصد رسیده . با دکمه می شه این کارو کرد اما قرار شده خود نرم افزار با جی پی اس اعلام بکنه

لینک ارسال

شما باید در انتهای onStartCommand متغیر  START_STICKY رو return کنید

غالبا با این کار سرویس هیچوقت متوقف نمیشه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...