رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام، گوگل جدیدا محدودیتی رو روی API نقشه اش اضافه کرده که اگه بخوای از map API استفاده کنی باید حتما یک شماره کارت معتبر (مستر یا ویزا یا ...) وارد کنی وگرنه نمیتونی از نقشه گوگل تو برنامت استفاده کنی، من هرچی تلاش کردم نتونستم شماره کارت معتبر با اسم و آدرس و شماره تلفن پیدا کنم، یعنی هر چی که پیدا کردم گوگل قبول نکرد، کل اینترنت رو هم زیر و رو کردم، لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم، کارم بدجور گیره، پروژه ای که مدت هاست داشتم روش کار میکردم داره به فنا میره:3d-smileys022:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر اجباری شده بهتره از وب سایت هایی که ارائه دهنده فروش مستر کارت هستند مراجعه کنید و مستر کارت تهیه کنید

چونکه هیچکسی شماره کارت خودشو به کسی نمیده

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

متاسفانه از ۱۱ جولای سال ۲۰۱۸ این محدودیت جدیتر میشه

و برای گرفتن API حتما باید کارت متصل به حساب بانکی داشته باشید که ما تحریمیم

من از API وب سایت https://map.dggo.ir استفاده میکنم که امکاناتش کامله و رایگانه

البته من اندروید را با React Native مینویسم ولی فکر میکنم مشکلی نداشته باشید

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام خدمت اساتید محتر

سوالی داشتم در مورد مپ گوگل

من یه سایت وردپرسی آگهی دارم که با هزار جور بدبختی بالا آوردمش ولی نقشه گوگل مشکل داره و میگن برای نمایش دادنش باید دامنه بین المللی و کارت اعتباری داشته باشیم به واسطه یکی از دوستانم که خارج از کشوره شماره کارت اعتباریشو بهم داده که استفاده کنم :

1 - آیا پلن رایگان هم داره؟ صرفا برای احراز هویت کارت خواسته؟

2- میشه راهنمایی کنید چجوری باید اکانتشو درست کنم هیچ جایی تو نت توضیح ندادن

لینک ارسال
در 7 دقیقه قبل، amirafshar گفته است :

سلام خدمت اساتید محتر

سوالی داشتم در مورد مپ گوگل

من یه سایت وردپرسی آگهی دارم که با هزار جور بدبختی بالا آوردمش ولی نقشه گوگل مشکل داره و میگن برای نمایش دادنش باید دامنه بین المللی و کارت اعتباری داشته باشیم به واسطه یکی از دوستانم که خارج از کشوره شماره کارت اعتباریشو بهم داده که استفاده کنم :

1 - آیا پلن رایگان هم داره؟ صرفا برای احراز هویت کارت خواسته؟

2- میشه راهنمایی کنید چجوری باید اکانتشو درست کنم هیچ جایی تو نت توضیح ندادن

سلام، ترجیح بر اینه که از سرویس های داخلی مثل map.ir استفاده کنید که همه امکانات گوگل مپ رو هم داره

اما اگر میخواید از گوگل مپ استفاده کنید میتونید به سایت https://developers.google.com/maps/gmp-get-started مراجعه کنید، توضیحات لازم وجود داره، برای شروع کار هم اون بالا get started رو بزنید و یک اکانت ایجاد کنید، پلن رایگان هم داره البته نحوه کار اینجوریه که خود گوگل به صورت ماهانه یه مبلغی حساب شما رو شارژ میکنه و بعد به ازای هر فراخوانی نقشه یا API از میزان شارژ کسر میشه، وقتی هم که شارژتون تموم شد از اعتبار کارتی که مشخصاتش رو هنگام ایجاد حساب وارد کرده بودید کم میکنه

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Androidm
      سلام دوستان وقتتون بخیر 
      من apikey گوگل مپ رو گرفتم و نقشه اجرا میشه و موقعیت کاربر به درستی نمایش داده میشه. چطور باید نام شهر رو گرفت؟ تو کدوم تابع
    • توسط Javad Mahmoodi
      سلام. من با کتابخونه والی اطلاعات مشتریانم را از سرور دریافت کردم و داخل یک ArrayList ریختم. (عکس اول)
      بعد تو قسمت onMapReady اومدم و ArrayList رو فراخوانی و با یک حلقه فور خواستم مارکر ها را تو گوگل مپ نشان بدم  (عکس دوم)
      اما تو گوگل مپ هیچ مارکری را نشون نمیده  
      ممنون میشم راهنمایی کنید  
      باتشکر

• توسط neda sh
      با سلام
      من میخوام برای اپلیکیشن یه api داشته باشم که با استفاده از اون بین دو طرف تماس تلفنی برقرار بشه به جای تماس با ما. مثل تماس امن که اسنپ داره. اصلا این مورد امکان پذیر هست یا نه؟
    • توسط Vahid761
      با سلام برهمه دوستان وتشکر از همه دوستانی که با صبر و حوصله تو این مدت به سوالات بنده پاسخ های عالی دادن درود برشما.
      من یهapi26 دانلود کردم (به صورتzip) واونو به صورت دستی اضافه کردم تومسیر  sdk\platform اما وقتی اندروید استودیو رو باز می کنم  ارور های زیر رو می ده وکار نمی کنه لطفا کمکم کنید
    • توسط VahidNZ
      با سلام خدمت همه دوستان و اساتید

من یه برنامه دارم که با استفاده از کتابخانه Volley یکسری textview و imageview و به نمایش در میارم 
      الان نیاز دارم یک ستون به دیتابیس اضافه کنم ولینک ویدئو قرار بدم و با استفاده از Videoview نمایش بدم 

ولی متاسفانه هرچی آموزش میبینم مخصوص استفاده کردن به صورت مشخص از یک URL و یا استفاده داخلی خود گوشی هست 

اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید که مقادیر JSON که میگیرم و برای ویدئو به چه صورتی باید پیاده سازی کنم 

با تشکر
  • فایل

• اضافه کردن...