رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان من یک جایی خوندم که میگفتن اسنپ از گوگل مپ استفاده نکرده. شما میدونید از چی استفاده کرده؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 57 دقیقه قبل، MaHdI-09 گفته است :

سلام. دوستان من یک جایی خوندم که میگفتن اسنپ از گوگل مپ استفاده نکرده. شما میدونید از چی استفاده کرده؟

ممنون

سلام...

یکی از نقشه هایی که یه سر و گردن از گوگل بالاتره Here هست...

مطمئن نیستم ولی شاید از این استفاده کرده باشن...

لینک ارسال

خیلی ممنون از پاسختون..

مپی که اسنپ تپسی و الو پیک و خیلی از شرکت ها استفاده میکنند یه نقشه کاستوم شده از شرکت سیدا مپ هستش

لینک ارسال

خیلی ممنون از پاسختون..

مپی که اسنپ تپسی و الو پیک و خیلی از شرکت ها استفاده میکنند یه نقشه کاستوم شده از شرکت سیدا مپ هستش

لینک ارسال
در در 1397/05/14, 12:20:20، MaHdI-09 گفته است :

ممنون

از سیدار مپ استفاده کردن

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Androidm
      سلام دوستان وقتتون بخیر 
      من apikey گوگل مپ رو گرفتم و نقشه اجرا میشه و موقعیت کاربر به درستی نمایش داده میشه. چطور باید نام شهر رو گرفت؟ تو کدوم تابع
    • توسط Javad Mahmoodi
      سلام. من با کتابخونه والی اطلاعات مشتریانم را از سرور دریافت کردم و داخل یک ArrayList ریختم. (عکس اول)
      بعد تو قسمت onMapReady اومدم و ArrayList رو فراخوانی و با یک حلقه فور خواستم مارکر ها را تو گوگل مپ نشان بدم  (عکس دوم)
      اما تو گوگل مپ هیچ مارکری را نشون نمیده  
      ممنون میشم راهنمایی کنید  
      باتشکر

• توسط meysam1677
      سلام 
      دوستان کتابخونه ای میشناسین شبیه باتن انصراف برنامه اسنپ ؟
      که با فشار دادن دکمه دکمه کش بیاد و عریض بشه؟
      اضطراریه
    • توسط saeed1366412
      با سلام من دارم روی گوگل مپ کار میکنم در حالت debug زمانی که در روی non هست همه چی درست کار میکنه  زمانی که روی android app قرار میدهم و کد sha1 میزنم مپ نشون میده ولی Directions از کار میوفته و در حالت release  نه Directions کار میکنه نه مپ نشون میده و یه صفحه سفید میاد و فقط لوگوی گوگل نشون میده بنظرتون مشکل از کجاست کد sha1 هم وارد کردم ممکنه مشکل از اکانت billing که گوگل جدیدن اضافه کرده باشه یا چیز دیگه هست 
    • توسط arsenal23
      سلام، گوگل جدیدا محدودیتی رو روی API نقشه اش اضافه کرده که اگه بخوای از map API استفاده کنی باید حتما یک شماره کارت معتبر (مستر یا ویزا یا ...) وارد کنی وگرنه نمیتونی از نقشه گوگل تو برنامت استفاده کنی، من هرچی تلاش کردم نتونستم شماره کارت معتبر با اسم و آدرس و شماره تلفن پیدا کنم، یعنی هر چی که پیدا کردم گوگل قبول نکرد، کل اینترنت رو هم زیر و رو کردم، لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم، کارم بدجور گیره، پروژه ای که مدت هاست داشتم روش کار میکردم داره به فنا میره
  • فایل

• اضافه کردن...