رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

مشکل شما از فیل تر شکن هایی هستش که دارید استفاده میکنید سا یفن و فری گیت بدرد نمیخورن

لطفا از سیسکو استفاده کنید و مشکلتون حل میشه. چون رایگان ها فقط حجم اینترنت و وقت شما را تلف میکنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/06/03, 10:50:33، Kianmehr گفته است :

لطفا پاسخ بدید . 

من خیلی وقته دارم تلاش میکنم . 

البته هر چند سرعت و کار سیسکو بهتر هست ولی من که با همین سا یفون کارم رو راه می اندازم...

روش کار من این طور هست که بعد از اجرای سیفون میرم داخل دانلود منیجر و از بخش پروکسی تنظیمات پروکسی رو کپی می کنم داخل تنظیمات اندروید استودیو و خیلی راحت و سریع کار می کنه.

فقط شما باید هر وقت که سا یفون رو قطع و دوباره اجرا می کنید دوباره تنظیماتش رو وارد کنید چون پورتش تغییر  می کنه.

111JPG.JPG.1d14c89b22e69b2c0562dc9b1347dde6.JPG

2545454.thumb.JPG.c31e44ec930ce35d0eeb770aa7e99e05.JPG

امیدوارم کارتون راه بیفته...

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

مشکل شما از فیل تر شکن هایی هستش که دارید استفاده میکنید سا یفن و فری گیت بدرد نمیخورن

لطفا از سیسکو استفاده کنید و مشکلتون حل میشه. چون رایگان ها فقط حجم اینترنت و وقت شما را تلف میکنند

من از سیسکو استفاده میکنم . 

تو تصویر هم هست که نرم افزار next vpn درحال اجراست 

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، Kianmehr گفته است :

من از سیسکو استفاده میکنم . 

تو تصویر هم هست که نرم افزار next vpn درحال اجراست 

ولی وقتی سرور cisco رو انتخاب میکن . داخل نرم افزار و بهش متصل میشه نه وارد تلگرام میشه نه سایت های فیلتر رو باز میکنه ولی وقتی سرور های دیگه رو انتخاب میکنم درسته 

لینک ارسال
در 20 ساعت قبل، Farzad Sarseifi گفته است :

تصاویر پایین رو نگاه کنید اولی به اس اس ال پروکسیUntitled2.thumb.png.666b39113068f8623656fe662edf54b5.pngUntitled.thumb.png.12049d8e4c099bf802e0c0a4a5977f5e.pngدومی به سیسکو   

ویرایش شده توسط Kianmehr
لینک ارسال
در 14 ساعت قبل، davod56 گفته است :

البته هر چند سرعت و کار سیسکو بهتر هست ولی من که با همین سا یفون کارم رو راه می اندازم...

روش کار من این طور هست که بعد از اجرای سیفون میرم داخل دانلود منیجر و از بخش پروکسی تنظیمات پروکسی رو کپی می کنم داخل تنظیمات اندروید استودیو و خیلی راحت و سریع کار می کنه.

فقط شما باید هر وقت که سا یفون رو قطع و دوباره اجرا می کنید دوباره تنظیماتش رو وارد کنید چون پورتش تغییر  می کنه.

111JPG.JPG.1d14c89b22e69b2c0562dc9b1347dde6.JPG

2545454.thumb.JPG.c31e44ec930ce35d0eeb770aa7e99e05.JPG

امیدوارم کارتون راه بیفته...

روش شما رو هم امتحان کردم باز ارور میده یک نسخه پایین تر هم نصب کردم الان ارور به این شکل شده :
Untitled3.thumb.png.cb7cdacbec277b7e677211593fd8c6e7.png

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، Kianmehr گفته است :

روش شما رو هم امتحان کردم باز ارور میده یک نسخه پایین تر هم نصب کردم الان ارور به این شکل شده :
Untitled3.thumb.png.cb7cdacbec277b7e677211593fd8c6e7.png

روی همون لینک اولی که داده کلیک کنید تا موارد خواسته شده دانلود و نصب بشه... البته قبلش پروکسی رو تنظیم کنید.

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، davod56 گفته است :

روی همون لینک اولی که داده کلیک کنید تا موارد خواسته شده دانلود و نصب بشه... البته قبلش پروکسی رو تنظیم کنید.

خیلی ممنون مشکلم حل شد . 

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سای؟ون هم امتان کردم، نشد

برنامه رو بستم مجدد؛ نشد

قندشکن هم مجدد راه اندازی کردم نشد

کریو فعال کنم، پراکسی یا ساکس داره که وردارم؟ پشتیبانیش پاسخگوم نبودن 

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...