moradi.mohsen1

اپلود نرم افزار

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام میشه منو راهنماییم کنید من نرم افزاری میخوام بسازم که اخباری هایی رو از چند تا سایت به محض اتصال به اینترنت اپلود کنه مثلا هر مقاله یا خبر تازه ای از سایت روی نرم افزارم بیاد چیکار کنم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببینید دوست عزیز با اینطور سوال های کلی فک نکنم به جایی برسید

چون برای سوال شما راه ثابت و مشخصی نیست که بهتون نشون بدیم و شما هم با چند تا کار ساده به هدفتون برسید

مثلا برای این سوالتون هم میشه از RSS استفاده کرد و یه فید ریدر ساخت، یا میشه مطالب رو به صورت JSON گرفت و در Listview نمایش داد و شاید بیش از 10 راه دیگه

بنظر من بهتره شما اول مرحله به مرحله پیش برین و اول با فضای ارتباط اپلیکیشن با اینترنت آشنا شین، بعد مراحل فراخونی از اینترنت و نمایش در اپلیکیشن از راه های مختلف رو مطالعه کنین و همینجور برین جلو تا بتونین به هدفی که می خواین برسین

موفق باشین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز با اینطور سوال های کلی فک نکنم به جایی برسید

چون برای سوال شما راه ثابت و مشخصی نیست که بهتون نشون بدیم و شما هم با چند تا کار ساده به هدفتون برسید

مثلا برای این سوالتون هم میشه از RSS استفاده کرد و یه فید ریدر ساخت، یا میشه مطالب رو به صورت JSON گرفت و در Listview نمایش داد و شاید بیش از 10 راه دیگه

بنظر من بهتره شما اول مرحله به مرحله پیش برین و اول با فضای ارتباط اپلیکیشن با اینترنت آشنا شین، بعد مراحل فراخونی از اینترنت و نمایش در اپلیکیشن از راه های مختلف رو مطالعه کنین و همینجور برین جلو تا بتونین به هدفی که می خواین برسین

موفق باشین

سلام میشه بگید ک یه فید ریدر رو چطوری میشه ساخت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری