رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

انگلیسی برای تو (بهترین نرم افزار آموزش انگلیسی)

پست های پیشنهاد شده

بهترین در نوع خود (استاد فرزاد یکی از شاگردان کلاس عیدتونم بلاخره تونستم نرم افزار رو تکمیل کنم ممنون از کمک هاتون )لینک دانلود رایگان  از کافه بازار :http://cafebazaar.ir/app/com.mohammad.englishforyou/?l=faبعضی فرصت ها هست که فقط یک بار در خونه آدم رو میزنه مطمعن باش باش خدا خیلی دوست داشته که الان وارد این صفحه شدی چون الان با نرم افزاری آشنا خواهی شد که زندگیت رو به کلی تغییر خواهد داد شک نکن . *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--*دوست عزیز من تا آخرش با من همراه باش تا اونو بهت معرفی کنم فقط چند دقیقه وقت بذار یک بار برای همیشه. *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--*تا حالا چند بار شده خاستی زبان انگلیسی را یاد بگیری ؟ یک بار ؟دوبار ؟ ده بار ؟ صد بار ؟ هممون حداقل برای یک بار این تصمیم رو گرفتیم و البته خیلی هامون براش تلاش هم کردیم ولی 95 درصدمون به نتیجه دلخواه نرسیدم تا حالا فکر کردی چرا ؟ یعنی مشکل از خود ماست یا یه جای کار ما اشتباس ؟ شک نکن تو اینقدر باهوش هستی که هر چی بخای بهش برسی مشکل از طریقه رسیدن به اونه . دوست داری یه راهی بهت نشون بدم فقط در عرض 60 روز بدون هیچ تلاشی انگلیسی را کامل یاد بگیری ؟ بفهمی  در فلان فیلم خارجی وقتی بازیگر حرف میزنه منظورش چیه ؟ یا میخای مهاجرت کنی و نیاز داری آزمون های زبان رو پاس کنی و دوست داری به راحتی انگلیسی صحبت کنی ؟ اصلا نگران نباش فقط دستت رو بده به من با من همراه باش . حالا پایین رو بخون تا این معجزه رو بهت نشون بدم  *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--*برای شروع اول فیلم این نرم افزار رو ببین خودت قضاوت کن 

روی من کلیک کن

*--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--*حالا که مطمعن شدی حالا بذار برناممون رو با هم مرور کنیم ما کلا سه نسخه از این نرم افزار رو قراره در 60 روز آینده با هم استفاده کنیم هر نسخه نرم افزار 20 درسه هر روز یک درس . هر درس شامل 3 بخشه :1- بخش لغات که ببین 40 تا 80 لغت برای هر درس 2- بخش گرامر که گرامر کامل انگلیسی رو یادت میده 3- بخش صوتی و تصویری که بهترین بخش نرم افزاره هر درس هم یک فیلم و دو مکالمه با ترجمه داره که هر کدون حدود 10 دقیقه هست که کلا میشه برای هر درس 30 دقیقه حالا خودت فکر کن روزی 30 دقیقه مکالمه با تداعی فارسی ببین بعد از 60 روز چی میشه گوششت ناخودآگاه لغات رو برات تجزیه و تحلیل میکنه بدون هیچ زحمتی زبان یاد میگیری مثل بچه های تازه به دنیا میان . میتونی بری تو قسمت فلش کارت من تمام لغات رو برات فلش کارت کردم تا راحت باشی بری و لغات رو تو ذهنت برای همیشه پایدار کنی حالا اگه دوست داری خودت رو محک بزنی میتونی به بخش آزمون بری ببینی لغات رو خوب یاد گرفتی یا نه . بعد اگه میخای اصطلاحات و ضرب المثل ها رو هم یاد بگیری یه سری به بخش جایزه بزن . خوب حالا 60 روز آینده رو تصور کن که 4000 تا لغت کاملا کاربردی بلدی و کل گرامر انگلیسی رو کامل بلدی و به راحتی میتونی انگلیسی رو صحبت کنی و گوش بدی حالا فکر میکنی با چقدر هزینه یعنی باورت نمیشه با 1300 تومن به همه آرزوهات برسی با پول سه تا نان بربری   حالا خودت تصمیم بگیر دوست داری با بقیه متفاوت باشی یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه بسم الله بگو اول خدا بعدش خودم پشتیبانتم هر جا به مشکل خوردی با خودم در تماس باش قول میدم هر کمکی باشه به عنوان برادر یا خواهر خودم برات انجام  بدم  *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--* *--*--*--*ویژگی های نرم افزار در 3 نسخه 1- بیش از 4000 لغت در هر 3 نسخه  (هر نسخه بیش از 850 لغت با تصویر و تلفظ و معنی فارسی )2- آموزش کامل گرامر انگلیسی (فول فول )3- بیش از 1000 دقیقه فایل مکالمه و فیلم آموزشی با ترجمه فارسی به صورت هم زمان (منحصر به فرد ) 4-آموزش بیش از 300 اصطلاح با تصویر و تلفظ  در هر سه نسخه 5- آموزش بیش از 300 ضرب المثل در هر سه نسخه 6- قابلیت انتقال به کارت sd به صورت کامل (بعد از انتقال حجم نرم افزار 2 مگابایت میشود )7-پیشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته 8-فلش کارت آماده 9-آزمون های کاربردی 10-و دهها ویژگی دیگر که شما را حیرت زده خواهد کرد com.mohammad.englishforyou1.jpgcom.mohammad.englishforyou2.jpgcom.mohammad.englishforyou4.jpgcom.mohammad.englishforyou0.jpg
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...