رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در دکمه بازگشت

پست های پیشنهاد شده

سلام . من یک مشکل دارم اونم اینه که وقتی توی صفحه اصلی برنامه هستم دکمه بازگشت خود گوشی رو که میزنم از برنامه میاد بیرون . میخوام طوری بشه که اگه تو صفحه ی اصلی بزنه بازگشت یک زیرنویس بیاد بگه برای خروج دو بار فشار دهید و بعد از دوبار زدن بیاد بیرون . خوب حالا کمک از شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . من یک مشکل دارم اونم اینه که وقتی توی صفحه اصلی برنامه هستم دکمه بازگشت خود گوشی رو که میزنم از برنامه میاد بیرون . میخوام طوری بشه که اگه تو صفحه ی اصلی بزنه بازگشت یک زیرنویس بیاد بگه برای خروج دو بار فشار دهید و بعد از دوبار زدن بیاد بیرون . خوب حالا کمک از شما

public MainActivity(){}public void backButtonHandler(){    android.app.AlertDialog.Builder builder = new android.app.AlertDialog.Builder(this);    builder.setTitle("اخطار برای خروج");    builder.setMessage("گاربر گرامی قصد خروج دارید");    builder.setIcon(R.drawable.exit);    builder.setPositiveButton("خارج میشم", new android.content.DialogInterface.OnClickListener() {		@Override		public void onClick(DialogInterface arg0, int arg1) {			// TODO Auto-generated method stub			finish();			Toast.makeText(getBaseContext(), "** پیام خروج شما**", Toast.LENGTH_LONG).show();			overridePendingTransition(R.anim.in_animation,R.anim.out_animation);		}	}); {        final MainActivity this$0;       builder.setNegativeButton("به برنامه نظر میدم", new android.content.DialogInterface.OnClickListener() {              public void onClick(DialogInterface dialoginterface, int i)        {        	Intent browserIntent = new Intent(Intent.ACTION_VIEW, 					Uri.parse("http://سایت اینترنتی شما/?l=fa"));   			        startActivity(browserIntent);   			     overridePendingTransition(R.anim.right_anim,R.anim.left_anim);                    }        });	}    builder.show();}public void onBackPressed(){    backButtonHandler();}

با زدن دکمه back این کد اجرا میشه

ایند رو در اکتیویتی اصلی بزار

لینک ارسال

خیلی ممنون ولی من بله و خیر و ... نمیخوام.  نگاه تو بیشتر برنامه ها وقتی تو صفحه اصلی دکمه بازگشت خود گوشی رو که بزنی یک زیر نویس کوچیک میاد توش نوشته برای خروج ۲ بار ضربه بزنید و تا دوبار پشت سر هم نزدی بیرون نمیاد.  منظورم از پیام msgbox نیست مثل یک اررور میمونه خودتون هم حتما دیدید ولی شاید منظور منو نفهمیدید.

لینک ارسال

فکر کنم منظور تقریبا شبیه این باشه ! 

public class MainActivity extends Activity {   Toast        exitToast;   @Override   public void onCreate(Bundle savedInstanceState) {       super.onCreate(savedInstanceState);       setContentView(R.layout.main);       exitToast = Toast.makeText(getApplicationContext(), "click back again to exit!",               Toast.LENGTH_SHORT);   }   @Override   public void onBackPressed() {       if (exitToast.getView().isShown())       {           exitToast.cancel();           finish();       }       else       {           exitToast.show();       }   }}
لینک ارسال

کد جاواست! 

راجع به basic4android  چیزی نمی دونم! در دو پست قبل هم اشاره نکرده بودید که با basic می خواید!

لینک ارسال

خوب حالا این کد رو من باید با چه برنامه ای و کدوم فایل و کجای اون فایل بریزم؟  اخه تازه کارم

اگه می خوای جاوا کار کنی باید آموزش های فارسی یا لاتین موجود در این زمینه رو مطالعه کنی! در همین سایت هم آموزش های فارسی شروع با اندروید وجود داره می تونی استفاده کنی. 

پست اولتون نشون نمی داد تازه کارید!

لینک ارسال

من ۲ روز برنامه نویسی اندروید یاد گرفتم ولی به دلیل اینکه من برنامه نویسی به زبان ویژوال بیسیک بلدم تو همین دو روز به راحتی یک کتاب کامل با کلیه امکانات ساختم ولی با برنامه Basic4Android. حالا در تعجبم انجمن به این بزرگی کسی درباره این برنامه چیزی نمیدونه در صورتی که بسیار راحت و نیازی به یاد گیری xml,  java و ... نداره و خودش یک کتابخانه کامل داره کار باهاش هم بسیار راحته حتی بعد کامپایل به محیط شبیه سازی sdk متصل میشه و برنامه رو روش نصب میکنه تا بتونید برنامه رو تست کنید. ولی اینجور که من دیدم تو انجمن از Eclips و جاوا استفاده میشه.  حالا من اموزش ها رو میخونم اگه مدیر سایت هم بخش basic4android اضافه کنه میتونم اموزش بزارم.

لینک ارسال

به دلیل اینکه، کاربران درخواستی مبنی بر ایجاد تالار basic4android ارائه نداده اند و به نسبت نیز تعداد برنامه نویسان کمتری در این حوزه فعالیت کرده اند تا الان نیازی احساس نمیشد ، در صورتی نیاز میباشد تالار مربوطه نیز ایجاد خواهد شد و این بخش نیز شروع بکار نماید

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام.

ممنون بابت آموزش. فقط تو کد اولی که ارایه دادی برا خروج اینکه سوال می پرسه یه توضیحی بدید در مورد اینکه چه چیزایی باید به پروژه اضافه کنیم مثلا in_animation و out_animation و arg0 و this$0 اینا و برخی چیزا رو ایراد می گیره که اینا مهترینشونه

ممنون

لینک ارسال

سلام

اين كد مربوط به انييشن هست كه در پوشه anim  در فايل  res هست

overridePendingTransition(R.anim.in_animation,R.anim.out_animation);

اگر شما چنين امكاني يا اين پوشه رو  نداريد اون رو حذف كنيد

final MainActivity this$0;

اين كد هم رو حذف كنيد

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...