رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من چند تا مشکل دارم

1- میخوام یک متغیر رو از یک activity در یک جای دیگه استفاده کنم اما نمیدونم باید چیکار کنم

2- ی فرم splash  دارم که میخوام صفحه login که بعد از اون قرار داره رو بعد از login  شدن دیگه نشون نده و بره تو صفحه اصلی ی کد براش نوشتم اما نمیدونم چرا جواب نمیده ممنون میشم مشکل اونم بهم بگید

سپاس

private long ms=0;private long splashTime=2500;private boolean splashActive = true;private boolean paused=false;int  counter=0;/** Called when the activity is first created. */   @Override   public void onCreate(Bundle savedInstanceState) {       super.onCreate(savedInstanceState);       setContentView(R.layout.splash);       if (counter==0) {       	counter=1;                    Thread mythread = new Thread() {           	public void run() {           		try {           			while (splashActive && ms < splashTime) {           				if(!paused)           					ms=ms+100;           				sleep(100);           			}           		} catch(Exception e) {}           		finally {           			Intent intent = new Intent(Project2Activity.this,WhereIsMyLove.class);               		startActivity(intent);           		}               	}           };           mythread.start(); 	}       else if ( counter==1){           Thread mythread = new Thread() {           	public void run() {           		try {           			while (splashActive && ms < splashTime) {           				if(!paused)           					ms=ms+100;           				sleep(100);           			}           		} catch(Exception e) {}           		finally {           			Intent intent = new Intent(Project2Activity.this,Second.class);               		startActivity(intent);           		}               	}           };           mythread.start(); 	}   }  }
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلتون واضح نیست یعنی خوب مطرح نکردید همچنین توضیحاتی درباره کد! 

من اینجوری متوجه شدم که می خوای اگه کاربر login کرد دفعات بعدی که برنامه رو اجرا می کنه دیگه فرم login نشون داده نشه! 

بعد از login متغیر مورد نظر رو باید ذخیره کنید که نشون میده کاربر login کرده! در کد شما همون counter. محل ذخیره هم که پایگاه داده و یا SharedPreferense . که دومی معمولا برای ذخیره تنظیمات پیش فرض برنامه استفاده میشه. معمولا جهت امنیت برنامه بهتره کلمه عبور کاربر ذخیره نشه!

لینک ارسال

بله میخوام صفحه login دیگه برای بارهای بعد نشون داده نشه اما نمیدونم چیکارش کنم خودم یک متغیر گذاشتم و از دستور if استفاده کردم که این جواب نمیده بعدش من در یک activity یک شمارنده دارم به عنوان مثال میخوام در activity دیگه ای از همون استفاده کنم برای این باید چیکار کنم؟

لینک ارسال

اطلاعات رو بیاید و در یک sharedPrefrences ذخیره کنید تا در همه جای اپلیکیشن از آن استفاده کنید

آموزشش هم تو انجمن موجوده اگر به بخش آموزش مراجعه کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...